SIMPLE MULTISOCKET 147-10010 ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΤΗ 1Θ WHITE
Περιορισμένο Απόθεμα
| Multisocket Type: | Extension Lead |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 1 |
SIMPLE MULTISOCKET 147-10010 ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΤΗ 1Θ WHITE
| Multisocket Type: | Extension Lead |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 1 |
SIMPLE MULTISOCKET CPAB301 SCHUKO (230-0031) 3Θ BLACK (ΤΑΦ/ΣΤΑΥΡΟΣ) ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΤΗ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Multisocket Type: | Extension Lead |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 3 |
| Extras: | ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΤΗ |
SIMPLE MULTISOCKET CPAB301 SCHUKO (230-0031) 3Θ BLACK (ΤΑΦ/ΣΤΑΥΡΟΣ) ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΤΗ
| Multisocket Type: | Extension Lead |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 3 |
| Extras: | ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΤΗ |
SIMPLE MULTISOCKET PSW401 4Θ (230-0015) WHITE ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΤΗ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Multisocket Type: | Extension Lead |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 4 |
| Length Cable: | 1,5 m |
SIMPLE MULTISOCKET PSW401 4Θ (230-0015) WHITE ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΤΗ
| Multisocket Type: | Extension Lead |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 4 |
| Length Cable: | 1,5 m |
SIMPLE MULTISOCKET TAPO P100 SMART WHITE WIFI
Άμεσα Διαθέσιμο
| Multisocket Type: | Extension Lead |
| Posts: | 1 |
SIMPLE MULTISOCKET TAPO P100 SMART WHITE WIFI
| Multisocket Type: | Extension Lead |
| Posts: | 1 |
SIMPLE MULTISOCKET ΤΑΦ ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΤΗ CPAW301 (230-0030) 3Θ WHITE
Άμεσα Διαθέσιμο
| Multisocket Type: | Extension Lead |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 3 |
| Extras: | Shuko σε3 Shuko με on-off |
SIMPLE MULTISOCKET ΤΑΦ ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΤΗ CPAW301 (230-0030) 3Θ WHITE
| Multisocket Type: | Extension Lead |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 3 |
| Extras: | Shuko σε3 Shuko με on-off |
SIMPLE MULTISOCKET TELCO KF-B-04KA (150113) ΛΕΥΚΟ 3m 4Θ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Multisocket Type: | Extension Lead |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 4 |
| Length Cable: | 3 m |
| Extras: | Shuko se 4 Shuko µe on-off |
SIMPLE MULTISOCKET TELCO KF-B-04KA (150113) ΛΕΥΚΟ 3m 4Θ
| Multisocket Type: | Extension Lead |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 4 |
| Length Cable: | 3 m |
| Extras: | Shuko se 4 Shuko µe on-off |
SOUNDBAR BAR 1300ΜK2 11.1.4 1170W WITH WIRELESS SUBWOOFER & SURROUND SPEAKERS
Περιορισμένο Απόθεμα
| Type Speaker: | Soundbar |
| Power in Watt (RMS): | 1170 |
| Indoor / Outdoor: | Indoor |
| Connection: | Wireless & Wired |
SOUNDBAR BAR 1300ΜK2 11.1.4 1170W WITH WIRELESS SUBWOOFER & SURROUND SPEAKERS
| Type Speaker: | Soundbar |
| Power in Watt (RMS): | 1170 |
| Indoor / Outdoor: | Indoor |
| Connection: | Wireless & Wired |
SOUNDBAR BAR 21 DEEP BASS MKII 2,1 300W
Εξαντλείται!!! Περιορισμένο Απόθεμα
| Type Speaker: | Soundbar |
| Power in Watt (RMS): | 300w |
| Number of Roads: | 1 |
| Number of Speakers: | 2 |
| Indoor / Outdoor: | Indoor |
| Connection: | Wireless & Wired |
SOUNDBAR BAR 21 DEEP BASS MKII 2,1 300W
| Type Speaker: | Soundbar |
| Power in Watt (RMS): | 300w |
| Number of Roads: | 1 |
| Number of Speakers: | 2 |
| Indoor / Outdoor: | Indoor |
| Connection: | Wireless & Wired |
SOUNDBAR BAR 300 ALL IN ONE MULTIBEAM 5.0 250W
Εξαντλείται!!! Περιορισμένο Απόθεμα
| Type Speaker: | Soundbar |
| Power in Watt (RMS): | 250 |
| Number of Roads: | 1 |
| Number of Speakers: | 5.0 |
| Indoor / Outdoor: | Indoor |
| Connection: | Wireless & Wired |
SOUNDBAR BAR 300 ALL IN ONE MULTIBEAM 5.0 250W
| Type Speaker: | Soundbar |
| Power in Watt (RMS): | 250 |
| Number of Roads: | 1 |
| Number of Speakers: | 5.0 |
| Indoor / Outdoor: | Indoor |
| Connection: | Wireless & Wired |
SOUNDBAR BAR 500MK2 MULTIBEAM 5.1 750W
Περιορισμένο Απόθεμα
| Type Speaker: | Soundbar |
| Power in Watt (RMS): | 750 |
| Number of Speakers: | 5.1 |
| Indoor / Outdoor: | Indoor |
| Connection: | Wireless & Wired |
SOUNDBAR BAR 500MK2 MULTIBEAM 5.1 750W
| Type Speaker: | Soundbar |
| Power in Watt (RMS): | 750 |
| Number of Speakers: | 5.1 |
| Indoor / Outdoor: | Indoor |
| Connection: | Wireless & Wired |
SOUNDBAR BAR 800MK2 7,1 780W WITH WIRELESS SUBWOOFER & SURROUND SPEAKERS
Άμεσα Διαθέσιμο
| Type Speaker: | Soundbar |
| Power in Watt (RMS): | 780 |
| Number of Speakers: | 7.1 |
| Indoor / Outdoor: | Indoor |
| Connection: | Wireless & Wired |
SOUNDBAR BAR 800MK2 7,1 780W WITH WIRELESS SUBWOOFER & SURROUND SPEAKERS
| Type Speaker: | Soundbar |
| Power in Watt (RMS): | 780 |
| Number of Speakers: | 7.1 |
| Indoor / Outdoor: | Indoor |
| Connection: | Wireless & Wired |
SOUNDBAR CASB 160S BT HDMI ΜΕ R/C 2.1 160W BLACK
Άμεσα Διαθέσιμο
| Type Speaker: | Soundbar |
| Power in Watt (RMS): | 160W |
| Number of Speakers: | 2.1 |
| Indoor / Outdoor: | Indoor |
| Connection: | Wireless & Wired |
SOUNDBAR CASB 160S BT HDMI ΜΕ R/C 2.1 160W BLACK
| Type Speaker: | Soundbar |
| Power in Watt (RMS): | 160W |
| Number of Speakers: | 2.1 |
| Indoor / Outdoor: | Indoor |
| Connection: | Wireless & Wired |