2RCA-2RCA CABLE CAGL24200BK20 2.0m
Άμεσα Διαθέσιμο
| Cable Type Fot Sound & TV: | 2RCA to 2RCA |
| Length Cable: | 2 m |
| Extras: | Καλώδιο 2RCA"αρσενικό" -2RCA"αρσενικό" |
2RCA-2RCA CABLE CAGL24200BK20 2.0m
| Cable Type Fot Sound & TV: | 2RCA to 2RCA |
| Length Cable: | 2 m |
| Extras: | Καλώδιο 2RCA"αρσενικό" -2RCA"αρσενικό" |
3RCA-3RCA CABLE NEDIS CVGP24300BK15 1.5m
Περιορισμένο Απόθεμα
| Cable Type Fot Sound & TV: | 3RCA to 3RCA |
| Length Cable: | 1,5 m |
3RCA-3RCA CABLE NEDIS CVGP24300BK15 1.5m
| Cable Type Fot Sound & TV: | 3RCA to 3RCA |
| Length Cable: | 1,5 m |
OPTICAL FIBRE CABLE CAGL25000BK10 1.00m
Άμεσα Διαθέσιμο
| Cable Type Fot Sound & TV: | Optical Fiber |
| Length Cable: | 1 m |
OPTICAL FIBRE CABLE CAGL25000BK10 1.00m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Optical Fiber |
| Length Cable: | 1 m |
OPTICAL FIBRE CABLE CAGL25000BK20 2.00m
Άμεσα Διαθέσιμο
| Cable Type Fot Sound & TV: | Optical Fiber |
| Length Cable: | 2 m |
| Extras: | -Σύνδεση Α: TosLink αρσ.- Σύνδεση Β: TosLink αρσ. |
OPTICAL FIBRE CABLE CAGL25000BK20 2.00m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Optical Fiber |
| Length Cable: | 2 m |
| Extras: | -Σύνδεση Α: TosLink αρσ.- Σύνδεση Β: TosLink αρσ. |
OPTICAL FIBRE CABLE CAGP25000BK30 (233-0219) 3.00m
Περιορισμένο Απόθεμα
| Cable Type Fot Sound & TV: | Optical Fiber |
| Length Cable: | 3 m |
OPTICAL FIBRE CABLE CAGP25000BK30 (233-0219) 3.00m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Optical Fiber |
| Length Cable: | 3 m |
SCART-3RCA CABLE NEDIS CVGP31130BK20 2.00m
Άμεσα Διαθέσιμο
| Cable Type Fot Sound & TV: | Scart to 3 RCA |
| Length Cable: | 2 m |
| Extras: | Cable Scart 21p - composite 3Rca "male" |
SCART-3RCA CABLE NEDIS CVGP31130BK20 2.00m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Scart to 3 RCA |
| Length Cable: | 2 m |
| Extras: | Cable Scart 21p - composite 3Rca "male" |
SCART-SCART CABLE CVGL31001BK15 1,5m
Άμεσα Διαθέσιμο
| Cable Type Fot Sound & TV: | Scart to Scart |
| Length Cable: | 1,5 m |
SCART-SCART CABLE CVGL31001BK15 1,5m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Scart to Scart |
| Length Cable: | 1,5 m |
SCART-SCART CABLE CR-301 10M
Κατόπιν παραγγελίας
| Cable Type Fot Sound & TV: | Scart to Scart |
| Length Cable: | 10 m |
| Extras: | Καλώδιο Scart 21p - Scart 21p |
| Cable Type Fot Sound & TV: | Scart to Scart |
| Length Cable: | 10 m |
| Extras: | Καλώδιο Scart 21p - Scart 21p |
SCART-SCART CABLE Q-TEC 711M 5m
Κατόπιν παραγγελίας
| Cable Type Fot Sound & TV: | Scart to Scart |
| Length Cable: | 5 m |
| Extras: | Καλώδιο Scart 21p - Scart 21p |
SCART-SCART CABLE Q-TEC 711M 5m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Scart to Scart |
| Length Cable: | 5 m |
| Extras: | Καλώδιο Scart 21p - Scart 21p |
SPEAKER CABLE NEDIS CAGW1500TR1000 ΔΙΑΦΑΝΟ 2 x 1,50mm²
Άμεσα Διαθέσιμο
| Cable Type Fot Sound & TV: | For Speakers |
| Extras: | 2 αγωγοί 1,50 mm²Κουλούρα μήκους: 100mΔιάμετρος: 6.4 x 3.2 mm |
SPEAKER CABLE NEDIS CAGW1500TR1000 ΔΙΑΦΑΝΟ 2 x 1,50mm²
| Cable Type Fot Sound & TV: | For Speakers |
| Extras: | 2 αγωγοί 1,50 mm²Κουλούρα μήκους: 100mΔιάμετρος: 6.4 x 3.2 mm |
STEREO CABLE EXTENSION CAGB22050BK20 FEMALE - MALE 2m
Άμεσα Διαθέσιμο
| Cable Type Fot Sound & TV: | Cable Extender 3,5mm |
| Length Cable: | 2 m |
STEREO CABLE EXTENSION CAGB22050BK20 FEMALE - MALE 2m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Cable Extender 3,5mm |
| Length Cable: | 2 m |
STEREO CABLE EXTENSION CAGL22050BK100 10m
Άμεσα Διαθέσιμο
| Cable Type Fot Sound & TV: | Cable Extender 3,5mm |
| Length Cable: | 10 m |
| Extras: | Καλώδιο ήχου 3,5mm αρσ. Stereo - 3,5mm Stereo θηλ., 10m. |
STEREO CABLE EXTENSION CAGL22050BK100 10m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Cable Extender 3,5mm |
| Length Cable: | 10 m |
| Extras: | Καλώδιο ήχου 3,5mm αρσ. Stereo - 3,5mm Stereo θηλ., 10m. |