TV ANTENNAS CABLE 11522 RF MALE - FEMALE ΓΩΝΙΑΚΟ WHITE 5.0m
Άμεσα Διαθέσιμο
| Cable Type Fot Sound & TV: | Κεραίας (RF) |
| Length Cable: | 5 m |
| Extras: | ύνδεση 1: RF αρσ.- Σύνδεση 2 : RF θηλ.- Διάμετρος: 5m- Θωράκιση: Διπλή- Αντίσταση: 75 Ohm |
TV ANTENNAS CABLE 11522 RF MALE - FEMALE ΓΩΝΙΑΚΟ WHITE 5.0m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Κεραίας (RF) |
| Length Cable: | 5 m |
| Extras: | ύνδεση 1: RF αρσ.- Σύνδεση 2 : RF θηλ.- Διάμετρος: 5m- Θωράκιση: Διπλή- Αντίσταση: 75 Ohm |
TV ANTENNAS CABLE AC90-1.5B RF MALE - FEMALE BLACK 1,5m
Άμεσα Διαθέσιμο
| Cable Type Fot Sound & TV: | Κεραίας (RF) |
| Length Cable: | 1,5 m |
| Extras: | -Καλώδιο κεραίας RF αρσ. - RF θηλ. 90dB, 1.50m σε μαύρο χρώμα. |
TV ANTENNAS CABLE AC90-1.5B RF MALE - FEMALE BLACK 1,5m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Κεραίας (RF) |
| Length Cable: | 1,5 m |
| Extras: | -Καλώδιο κεραίας RF αρσ. - RF θηλ. 90dB, 1.50m σε μαύρο χρώμα. |
TV ANTENNAS CABLE AC90-3B RF MALE - FEMALE BLACK 3m
Άμεσα Διαθέσιμο
| Cable Type Fot Sound & TV: | Κεραίας (RF) |
| Length Cable: | 3 m |
| Extras: | Καλώδιο κεραίας RF αρσ. - RF θηλ. 90dB, 3m σε λευκό χρώμα. |
TV ANTENNAS CABLE AC90-3B RF MALE - FEMALE BLACK 3m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Κεραίας (RF) |
| Length Cable: | 3 m |
| Extras: | Καλώδιο κεραίας RF αρσ. - RF θηλ. 90dB, 3m σε λευκό χρώμα. |
TV ANTENNAS CABLE CSGL40000BK15 RF MALE - FEMALE BLACK 1,5m
Εξαντλείται!!! Περιορισμένο Απόθεμα
| Cable Type Fot Sound & TV: | Κεραίας (RF) |
| Length Cable: | 1,5 m |
| Extras: | -Καλώδιο κεραίας RF αρσ. - RF θηλ. 90dB, 1.50m σε μαύρο χρώμα. |
TV ANTENNAS CABLE CSGL40000BK15 RF MALE - FEMALE BLACK 1,5m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Κεραίας (RF) |
| Length Cable: | 1,5 m |
| Extras: | -Καλώδιο κεραίας RF αρσ. - RF θηλ. 90dB, 1.50m σε μαύρο χρώμα. |
TV ANTENNAS CABLE CSGL40000WT100 RF MALE - FEMALE WHITE 10m
Άμεσα Διαθέσιμο
| Cable Type Fot Sound & TV: | Κεραίας (RF) |
| Length Cable: | 10 m |
| Extras: | ύνδεση 1: RF αρσ.- Σύνδεση 2 : RF θηλ.- Διάμετρος: 5 mm- Θωράκιση: Διπλή- Αντίσταση: 75 Ohm |
TV ANTENNAS CABLE CSGL40000WT100 RF MALE - FEMALE WHITE 10m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Κεραίας (RF) |
| Length Cable: | 10 m |
| Extras: | ύνδεση 1: RF αρσ.- Σύνδεση 2 : RF θηλ.- Διάμετρος: 5 mm- Θωράκιση: Διπλή- Αντίσταση: 75 Ohm |
TV ANTENNAS CABLE CSGP40000BK50 RF MALE - FEMALE BLACK 5.0m
Περιορισμένο Απόθεμα
| Cable Type Fot Sound & TV: | Κεραίας (RF) |
| Length Cable: | 5 m |
| Extras: | ύνδεση 1: RF αρσ.- Σύνδεση 2 : RF θηλ.- Διάμετρος: 5 mm- Θωράκιση: Διπλή- Αντίσταση: 75 Ohm |
TV ANTENNAS CABLE CSGP40000BK50 RF MALE - FEMALE BLACK 5.0m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Κεραίας (RF) |
| Length Cable: | 5 m |
| Extras: | ύνδεση 1: RF αρσ.- Σύνδεση 2 : RF θηλ.- Διάμετρος: 5 mm- Θωράκιση: Διπλή- Αντίσταση: 75 Ohm |
TV ANTENNAS CABLE GOOBAY (055-0859)
Εξαντλείται!!! Περιορισμένο Απόθεμα
| Cable Type Fot Sound & TV: | Κεραίας (RF) |
TV ANTENNAS CABLE GOOBAY (055-0859)
| Cable Type Fot Sound & TV: | Κεραίας (RF) |
ΜΙΚΡΟΦΩΝΟΥ CABLE PROEL BULK-200-LU3 XLR - ΚΑΡΦΙ 3m
Περιορισμένο Απόθεμα
| Cable Type Fot Sound & TV: | Microphone (XLR) to Jack 5,5 mm |
| Length Cable: | 3 m |
ΜΙΚΡΟΦΩΝΟΥ CABLE PROEL BULK-200-LU3 XLR - ΚΑΡΦΙ 3m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Microphone (XLR) to Jack 5,5 mm |
| Length Cable: | 3 m |