RECHARGEABLE BATTERY ADBAT-011 ENDURO FOR HERO 9/10
Περιορισμένο Απόθεμα
| Capacity (mAh): | 1720mAh |
| Category Battery: | lithium Rechargeable |
RECHARGEABLE BATTERY ADBAT-011 ENDURO FOR HERO 9/10
| Capacity (mAh): | 1720mAh |
| Category Battery: | lithium Rechargeable |
RECHARGEABLE BATTERY HR03 AAA 800mΑh 2ΤΜΧ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Battery Type: | AAA |
| Capacity (mAh): | 800 |
| Category Battery: | Alkaline Rechargeable |
RECHARGEABLE BATTERY HR03 AAA 800mΑh 2ΤΜΧ
| Battery Type: | AAA |
| Capacity (mAh): | 800 |
| Category Battery: | Alkaline Rechargeable |
RECHARGEABLE BATTERY HR06 AA 2500mΑh 2ΤΜΧ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Battery Type: | AA |
| Capacity (mAh): | 2500 |
| Category Battery: | Alkaline Rechargeable |
RECHARGEABLE BATTERY HR06 AA 2500mΑh 2ΤΜΧ
| Battery Type: | AA |
| Capacity (mAh): | 2500 |
| Category Battery: | Alkaline Rechargeable |
RECHARGEABLE BATTERY R03B4A70 AAA 700mah 4TMX
Περιορισμένο Απόθεμα
| Battery Type: | AAA |
| Capacity (mAh): | 700 |
| Category Battery: | Alkaline Rechargeable |
RECHARGEABLE BATTERY R03B4A70 AAA 700mah 4TMX
| Battery Type: | AAA |
| Capacity (mAh): | 700 |
| Category Battery: | Alkaline Rechargeable |
RECORDER PLAYER ATT-18BT BLUETOOTH/ USB AUX-IN REC
Περιορισμένο Απόθεμα
| Record player: | Direct Drive |
| Playback Speeds (rpm): | 33, 45, 78 |
| Arm: | Straight |
| USB connection: | Yes |
| Outputs: | USB, AUX, REC |
RECORDER PLAYER ATT-18BT BLUETOOTH/ USB AUX-IN REC
| Record player: | Direct Drive |
| Playback Speeds (rpm): | 33, 45, 78 |
| Arm: | Straight |
| USB connection: | Yes |
| Outputs: | USB, AUX, REC |
SAFETY MULTISOCKET 147-10029 1Θ BLACK
Άμεσα Διαθέσιμο
| Multisocket Type: | Safety Extension Lead |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 1 |
SAFETY MULTISOCKET 147-10029 1Θ BLACK
| Multisocket Type: | Safety Extension Lead |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 1 |
SAFETY MULTISOCKET CHP7010W/GRS 1Θ WHITE
Άμεσα Διαθέσιμο
| Multisocket Type: | Safety Extension Lead |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 1 |
| Extras: | Προστατεύετε τις πολύτιμες ηλεκτρονικές σας συσκευές από την υπερφόρτωση με 1140 joule με το σύστημα |
SAFETY MULTISOCKET CHP7010W/GRS 1Θ WHITE
| Multisocket Type: | Safety Extension Lead |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 1 |
| Extras: | Προστατεύετε τις πολύτιμες ηλεκτρονικές σας συσκευές από την υπερφόρτωση με 1140 joule με το σύστημα |
SAFETY MULTISOCKET CP8-1300-70B 8ΘΕΣΙΟ BLACK
Άμεσα Διαθέσιμο
| Multisocket Type: | Safety Extension Lead |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 8 |
| Extras: | 1300 JOULE |
SAFETY MULTISOCKET CP8-1300-70B 8ΘΕΣΙΟ BLACK
| Multisocket Type: | Safety Extension Lead |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 8 |
| Extras: | 1300 JOULE |
SAFETY MULTISOCKET CPW1-1300-70 1Θ WHITE
Άμεσα Διαθέσιμο
| Multisocket Type: | Safety Extension Lead |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 1 |
| Extras: | Shuko σε Shuko ασφαλείας υπέρτασης |
SAFETY MULTISOCKET CPW1-1300-70 1Θ WHITE
| Multisocket Type: | Safety Extension Lead |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 1 |
| Extras: | Shuko σε Shuko ασφαλείας υπέρτασης |
SAFETY MULTISOCKET ELAD-SH-PROT/VS-WL 1θ WHITE
Άμεσα Διαθέσιμο
| Multisocket Type: | Safety Extension Lead |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 1 |
| Extras: | Το συνεχόμενο πράσινο LED δείχνει ότι λειτουργεί υπό φορτίο και σε τάση εντός των κανονικών ορίων.Η κίτρινη λυχνία LED χαμηλής ισχύος δηλώνει ότι η συσκευή προστατεύεται όταν η τάση είναι μικρότερη από 165 VAC ± 3%Η κίτρινη λυχνία LED "High-VP" δηλώνε |
SAFETY MULTISOCKET ELAD-SH-PROT/VS-WL 1θ WHITE
| Multisocket Type: | Safety Extension Lead |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 1 |
| Extras: | Το συνεχόμενο πράσινο LED δείχνει ότι λειτουργεί υπό φορτίο και σε τάση εντός των κανονικών ορίων.Η κίτρινη λυχνία LED χαμηλής ισχύος δηλώνει ότι η συσκευή προστατεύεται όταν η τάση είναι μικρότερη από 165 VAC ± 3%Η κίτρινη λυχνία LED "High-VP" δηλώνε |
SAFETY MULTISOCKET KF-B-03KA ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΤΗ (150121) 1.5m 3Θ WHITE
Άμεσα Διαθέσιμο
| Multisocket Type: | Safety Extension Lead |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 3 |
| Length Cable: | 1,5 m |
| Extras: | ΔΑΙΚΟΠΤΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ |
SAFETY MULTISOCKET KF-B-03KA ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΤΗ (150121) 1.5m 3Θ WHITE
| Multisocket Type: | Safety Extension Lead |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 3 |
| Length Cable: | 1,5 m |
| Extras: | ΔΑΙΚΟΠΤΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ |
SAFETY MULTISOCKET PT-996 1Θ WHITE
Άμεσα Διαθέσιμο
| Multisocket Type: | Safety Extension Lead |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 1 |
SAFETY MULTISOCKET PT-996 1Θ WHITE
| Multisocket Type: | Safety Extension Lead |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 1 |