PORTABLE SPEAKER ABTS-08BK ΜΕ BLUETOOTH & ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Power (Watt): | 8 RMS |
| Connection: | Wireless |
| Autonomy: | 7 h |
| Extras: | Επαναφορτιζόμενη-Ιόν λιθίου 3,7V/1500mAh |
| Colour: | Black |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER ABTS-08BK ΜΕ BLUETOOTH & ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ
| Power (Watt): | 8 RMS |
| Connection: | Wireless |
| Autonomy: | 7 h |
| Extras: | Επαναφορτιζόμενη-Ιόν λιθίου 3,7V/1500mAh |
| Colour: | Black |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER ABTS-15 VOLCANO PRO BLUETOOTH KARAOKE ΜΕ 2 ΑΣΥΡΜΑΤΑ ΜΙΚΡΟΦΩΝΑ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Power (Watt): | 75W RMS |
| Connection: | Wireless |
| Autonomy: | 5 h |
| Extras: | Ενσωματωμένη επαναφορτιζόμενη μπαταρία: DC 15V IN |
| Colour: | Black |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER ABTS-15 VOLCANO PRO BLUETOOTH KARAOKE ΜΕ 2 ΑΣΥΡΜΑΤΑ ΜΙΚΡΟΦΩΝΑ
| Power (Watt): | 75W RMS |
| Connection: | Wireless |
| Autonomy: | 5 h |
| Extras: | Ενσωματωμένη επαναφορτιζόμενη μπαταρία: DC 15V IN |
| Colour: | Black |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER ABTS-X5 BLUETOOTH KARAOKE USB/ MICRO SD/ TWS/ FM
Άμεσα Διαθέσιμο
| Power (Watt): | 50 W RMS |
| Connection: | Wireless & Wired |
| Autonomy: | 200 min |
| Extras: | USB (playback έως 64GB) /TF/micro-SD /AUX-IN /FM radio 87.5–108MHz/Μικρόφωνα: 2 υποδοχές για ενσύρμα |
| Colour: | Black |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER ABTS-X5 BLUETOOTH KARAOKE USB/ MICRO SD/ TWS/ FM
| Power (Watt): | 50 W RMS |
| Connection: | Wireless & Wired |
| Autonomy: | 200 min |
| Extras: | USB (playback έως 64GB) /TF/micro-SD /AUX-IN /FM radio 87.5–108MHz/Μικρόφωνα: 2 υποδοχές για ενσύρμα |
| Colour: | Black |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER ABTSW-75 ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ ΜΕ BLUETOOTH
Άμεσα Διαθέσιμο
| Power (Watt): | 60 |
| Connection: | Wireless |
| Autonomy: | 7 h |
| Extras: | Χρόνος φόρτισης: 4,5 ώρες με χρήση αντάπτορα 5V/2A, 2,5 ώρες με χρήση ταχυφορτιστή / fast charger (9 |
| Colour: | Black |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER ABTSW-75 ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ ΜΕ BLUETOOTH
| Power (Watt): | 60 |
| Connection: | Wireless |
| Autonomy: | 7 h |
| Extras: | Χρόνος φόρτισης: 4,5 ώρες με χρήση αντάπτορα 5V/2A, 2,5 ώρες με χρήση ταχυφορτιστή / fast charger (9 |
| Colour: | Black |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER ACTON III ΜΑΥΡΟ ΑΣΥΡΜΑΤΟ & ΕΝΣΥΡΜΑΤΟ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Power (Watt): | 60W |
| Connection: | Wireless & Wired |
| Extras: | Είσοδος 3,5mm |
| Colour: | Black |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER ACTON III ΜΑΥΡΟ ΑΣΥΡΜΑΤΟ & ΕΝΣΥΡΜΑΤΟ
| Power (Watt): | 60W |
| Connection: | Wireless & Wired |
| Extras: | Είσοδος 3,5mm |
| Colour: | Black |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER CHARGE 6 BLACK WATERPROOF IP67
Περιορισμένο Απόθεμα
| Power (Watt): | 30 |
| Connection: | Wireless |
| Autonomy: | 28 h |
| Extras: | IPX67 |
| Colour: | Black |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER CHARGE 6 BLACK WATERPROOF IP67
| Power (Watt): | 30 |
| Connection: | Wireless |
| Autonomy: | 28 h |
| Extras: | IPX67 |
| Colour: | Black |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER CHARGE 6 BLUE WATERPROOF IP67
Περιορισμένο Απόθεμα
| Power (Watt): | 30 |
| Connection: | Wireless |
| Autonomy: | 28 h |
| Extras: | IPX67 |
| Colour: | Blue |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER CHARGE 6 BLUE WATERPROOF IP67
| Power (Watt): | 30 |
| Connection: | Wireless |
| Autonomy: | 28 h |
| Extras: | IPX67 |
| Colour: | Blue |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER CHARGE 6 PINK WATERPROOF IP67
Περιορισμένο Απόθεμα
| Power (Watt): | 30 |
| Connection: | Wireless |
| Autonomy: | 28 h |
| Extras: | IPX67 |
| Colour: | Pink |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER CHARGE 6 PINK WATERPROOF IP67
| Power (Watt): | 30 |
| Connection: | Wireless |
| Autonomy: | 28 h |
| Extras: | IPX67 |
| Colour: | Pink |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER CLIP 5 BLACK WATERPROOF
Άμεσα Διαθέσιμο
| Power (Watt): | 7 |
| Connection: | Wireless |
| Autonomy: | 15 h |
| Extras: | IP67 waterproof and dustproof |
| Colour: | Black |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER CLIP 5 BLACK WATERPROOF
| Power (Watt): | 7 |
| Connection: | Wireless |
| Autonomy: | 15 h |
| Extras: | IP67 waterproof and dustproof |
| Colour: | Black |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER CLIP 5 PINK WATERPROOF
Περιορισμένο Απόθεμα
| Power (Watt): | 7 |
| Connection: | Wireless |
| Autonomy: | 15 h |
| Extras: | IP67 waterproof and dustproof |
| Colour: | Pink |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER CLIP 5 PINK WATERPROOF
| Power (Watt): | 7 |
| Connection: | Wireless |
| Autonomy: | 15 h |
| Extras: | IP67 waterproof and dustproof |
| Colour: | Pink |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER EMBERTON III BLACK & BRASS BLUETHOOTH
Άμεσα Διαθέσιμο
| Power (Watt): | 20W |
| Connection: | Wireless |
| Extras: | Διάρκεια Μπαταρίας έως 30ώρες |
| Colour: | Black |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER EMBERTON III BLACK & BRASS BLUETHOOTH
| Power (Watt): | 20W |
| Connection: | Wireless |
| Extras: | Διάρκεια Μπαταρίας έως 30ώρες |
| Colour: | Black |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER FLIP 7 BLACK WATERPROOF IP68
Άμεσα Διαθέσιμο
| Power (Watt): | 25 |
| Connection: | Wireless |
| Autonomy: | 16 h |
| Extras: | Αδιάβροχο (IP68 waterproof and dustproof) |
| Colour: | Black |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER FLIP 7 BLACK WATERPROOF IP68
| Power (Watt): | 25 |
| Connection: | Wireless |
| Autonomy: | 16 h |
| Extras: | Αδιάβροχο (IP68 waterproof and dustproof) |
| Colour: | Black |
| Warranty: | 2 years |