PORTABLE SPEAKER WAVESTORMER ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ ΜΕ BLUETOOTH
| Power (Watt): | 110W |
| Connection: | Wireless |
| Autonomy: | 6 h |
| Extras: | Μπαταρία: 11.1V / 7000mAh ιόντων λιθίου (2 x 21700 στοιχεία, 218g έκαστη) |
| Colour: | Black |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER WAVESTORMER ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ ΜΕ BLUETOOTH
PORTABLE SPEAKER WOBURN III BLACK BLUETHOOTH
| Power (Watt): | 90W |
| Connection: | Wireless & Wired |
| Extras: | Σύνδεση HDMI |
| Colour: | Black |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER WOBURN III BLACK BLUETHOOTH
PORTABLE SPEAKER XTREME 4 BLACK WATERPROOF IP67
| Power (Watt): | 100W |
| Connection: | Wireless |
| Autonomy: | 20h |
| Extras: | IPX67 |
| Colour: | Black |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER XTREME 4 BLACK WATERPROOF IP67
PORTABLE SPEAKER AKAI ABTS-704 BLUETOOTH KARAOKE ΜΕ LED,USB, MICRO SD ,TWS
| Power (Watt): | 5 W RMS – 50 W PMPO |
| Connection: | Wireless & Wired |
| Autonomy: | 90 min |
| Extras: | Ραδιόφωνο FM |
| Colour: | Black |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER AKAI ABTS-704 BLUETOOTH KARAOKE ΜΕ LED,USB, MICRO SD ,TWS
RADIO APR-300 RETRO GREEN ME BLUETOOTH
| Receiver: | Digital |
| Memories Radio: | 10 |
| RDS: | No |
| Colour: | Green |
RADIO APR-300 RETRO GREEN ME BLUETOOTH
RADIO APR-500 GREEN ME BLUETOOTH
| Receiver: | Digital |
| Memories Radio: | No |
| RDS: | No |
| Colour: | Green |
RADIO APR-500 GREEN ME BLUETOOTH
RADIO APR-500BK BLACK ME BLUETOOTH
| Receiver: | Digital |
| Memories Radio: | No |
| RDS: | No |
| Colour: | Black |
RADIO APR-500BK BLACK ME BLUETOOTH
RADIO PR-142 ΜΑΥΡΟ ΡΕΥΜΑΤΟΣ / ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ
RADIO RA-7F25 BT BLACK ΜΕ ΗΛΙΑΚΟ ΠΑΝΕΛ KAI BLUETOOTH
| Receiver: | Digital |
| Memories Radio: | No |
| RDS: | No |
| Colour: | Black |
RADIO RA-7F25 BT BLACK ΜΕ ΗΛΙΑΚΟ ΠΑΝΕΛ KAI BLUETOOTH