SAFETY MULTISOCKET CRYSTAL AUDIO CP1-1300-70 BLACK
Άμεσα Διαθέσιμο
| Multisocket Type: | Safety Extension Lead |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 1 |
| Extras: | Shuko σε Shuko με ασφαλείας υπέρτασης |
SAFETY MULTISOCKET CRYSTAL AUDIO CP1-1300-70 BLACK
| Multisocket Type: | Safety Extension Lead |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 1 |
| Extras: | Shuko σε Shuko με ασφαλείας υπέρτασης |
SAFETY MULTISOCKET CRYSTAL AUDIO CP3-1300-70 3ΘΕΣΙΟ BLACK
Άμεσα Διαθέσιμο
| Multisocket Type: | Energy Management |
| Socket Type: | Schuko |
| Length Cable: | 2,5 m |
SAFETY MULTISOCKET CRYSTAL AUDIO CP3-1300-70 3ΘΕΣΙΟ BLACK
| Multisocket Type: | Energy Management |
| Socket Type: | Schuko |
| Length Cable: | 2,5 m |
SAFETY MULTISOCKET CRYSTAL AUDIO CP4-1300-70 4ΘΕΣΙΟ BLACK
Άμεσα Διαθέσιμο
| Multisocket Type: | Safety Extension Lead |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 4 |
| Length Cable: | 1,5 m |
| Extras: | Ρελέ προστασίας, Παδική ασφάλεια |
SAFETY MULTISOCKET CRYSTAL AUDIO CP4-1300-70 4ΘΕΣΙΟ BLACK
| Multisocket Type: | Safety Extension Lead |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 4 |
| Length Cable: | 1,5 m |
| Extras: | Ρελέ προστασίας, Παδική ασφάλεια |
SAFETY MULTISOCKET CRYSTAL AUDIO CP5-1300-70 5ΘΕΣΙΟ BLACK
Άμεσα Διαθέσιμο
| Multisocket Type: | Safety Extension Lead |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 5 |
SAFETY MULTISOCKET CRYSTAL AUDIO CP5-1300-70 5ΘΕΣΙΟ BLACK
| Multisocket Type: | Safety Extension Lead |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 5 |
SAFETY MULTISOCKET CRYSTAL AUDIO CP6-1300-70 6ΘΕΣΙΟ BLACK
Άμεσα Διαθέσιμο
| Multisocket Type: | Safety Extension Lead |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 6 |
| Length Cable: | 1,5 m |
| Extras: | Μεγ. Ρεύμα Αιχμής (Ampers): 45000, Προστασία για τα παιδιά |
SAFETY MULTISOCKET CRYSTAL AUDIO CP6-1300-70 6ΘΕΣΙΟ BLACK
| Multisocket Type: | Safety Extension Lead |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 6 |
| Length Cable: | 1,5 m |
| Extras: | Μεγ. Ρεύμα Αιχμής (Ampers): 45000, Προστασία για τα παιδιά |
SAFETY MULTISOCKET POWER ON SPU-05K 5ΘΕΣΙΟ BLACK
Άμεσα Διαθέσιμο
| Multisocket Type: | Safety Extension Lead |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 5 |
| Length Cable: | 1,5 m |
| Extras: | 3500W |
SAFETY MULTISOCKET POWER ON SPU-05K 5ΘΕΣΙΟ BLACK
| Multisocket Type: | Safety Extension Lead |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 5 |
| Length Cable: | 1,5 m |
| Extras: | 3500W |
SAFETY MULTISOCKET SONORA SPAW100 1Θ WHITE
Περιορισμένο Απόθεμα
| Multisocket Type: | Safety Extension Lead |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 1 |
| Extras: | - Ονομαστική τάση: 250V- Ονομαστικό ρεύμα εισόδου: 16A- Ονομαστική ισχύς: 3500W- Σούκο έξοδοι: 1- Προστασία επαφών: Ναι- Προστασία από υπερτάσεις: Ναι |
SAFETY MULTISOCKET SONORA SPAW100 1Θ WHITE
| Multisocket Type: | Safety Extension Lead |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 1 |
| Extras: | - Ονομαστική τάση: 250V- Ονομαστικό ρεύμα εισόδου: 16A- Ονομαστική ισχύς: 3500W- Σούκο έξοδοι: 1- Προστασία επαφών: Ναι- Προστασία από υπερτάσεις: Ναι |
SAFETY MULTISOCKET TELCO KF-B-03KA ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΤΗ (150122) 1.5m 3Θ ΜΑΥΡΟ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Multisocket Type: | Safety Extension Lead |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 3 |
| Length Cable: | 1,5 m |
| Extras: | ΔΑΙΚΟΠΤΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ |
SAFETY MULTISOCKET TELCO KF-B-03KA ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΤΗ (150122) 1.5m 3Θ ΜΑΥΡΟ
| Multisocket Type: | Safety Extension Lead |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 3 |
| Length Cable: | 1,5 m |
| Extras: | ΔΑΙΚΟΠΤΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ |
SAFETY MULTISOCKET TELCO KF-BD-04K (25.221) 1,5m 4Θ BLACK
Άμεσα Διαθέσιμο
| Multisocket Type: | Safety Extension Lead |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 4 |
| Length Cable: | 1,5 m |
SAFETY MULTISOCKET TELCO KF-BD-04K (25.221) 1,5m 4Θ BLACK
| Multisocket Type: | Safety Extension Lead |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 4 |
| Length Cable: | 1,5 m |
SCART-3RCA CABLE NEDIS CVGP31130BK20 2.00m
Άμεσα Διαθέσιμο
| Cable Type Fot Sound & TV: | Scart to 3 RCA |
| Length Cable: | 2 m |
| Extras: | Cable Scart 21p - composite 3Rca "male" |
SCART-3RCA CABLE NEDIS CVGP31130BK20 2.00m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Scart to 3 RCA |
| Length Cable: | 2 m |
| Extras: | Cable Scart 21p - composite 3Rca "male" |
SCART-SCART CABLE CVGL31001BK15 1,5m
Άμεσα Διαθέσιμο
| Cable Type Fot Sound & TV: | Scart to Scart |
| Length Cable: | 1,5 m |
SCART-SCART CABLE CVGL31001BK15 1,5m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Scart to Scart |
| Length Cable: | 1,5 m |
SHROUD ANTENNA Φ3 ΣΥΡΜΑΤΟΣΧΟΙΝΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΜΕ ΕΠΕΝΔΥΣΗ PVC 50m
Περιορισμένο Απόθεμα
| Antenna Materials: | Cable Support |
| Colour: | Grey |
SHROUD ANTENNA Φ3 ΣΥΡΜΑΤΟΣΧΟΙΝΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΜΕ ΕΠΕΝΔΥΣΗ PVC 50m
| Antenna Materials: | Cable Support |
| Colour: | Grey |