SPEAKER AKAI ABTS-808L PORTABLE SPEAKER BLACK
| Type Speaker: | Floorstanding |
| Power in Watt (RMS): | 10 |
| Number of Roads: | 1 |
| Number of Speakers: | 1 |
| Indoor / Outdoor: | Indoor |
| Connection: | Wireless & Wired |
SPEAKER AKAI ABTS-808L PORTABLE SPEAKER BLACK
SPEAKER CABLE NEDIS CAGW1500TR1000 ΔΙΑΦΑΝΟ 2 x 1,50mm²
| Cable Type Fot Sound & TV: | For Speakers |
| Extras: | 2 αγωγοί 1,50 mm²Κουλούρα μήκους: 100mΔιάμετρος: 6.4 x 3.2 mm |
SPEAKER CABLE NEDIS CAGW1500TR1000 ΔΙΑΦΑΝΟ 2 x 1,50mm²
SPEAKERS PAIR SPS -430W TG32698
| Type Speaker: | Bookshelf |
| Number of Roads: | 2 |
| Number of Speakers: | 2 |
| Indoor / Outdoor: | Indoor |
| Connection: | Wired |
SPEAKERS PAIR SPS -430W TG32698
| Type Speaker: | Bookshelf |
| Number of Roads: | 1 |
| Number of Speakers: | 2 |
| Indoor / Outdoor: | Outdoor |
| Connection: | Wired |
| Type Speaker: | Bookshelf |
| Number of Roads: | 1 |
| Number of Speakers: | 2 |
| Indoor / Outdoor: | Outdoor |
| Connection: | Wired |
| Type Speaker: | Bookshelf |
| Number of Roads: | 2 |
| Number of Speakers: | 2 |
| Indoor / Outdoor: | Outdoor |
| Connection: | Wired |
| Type Speaker: | Bookshelf |
| Number of Roads: | 2 |
| Number of Speakers: | 2 |
| Indoor / Outdoor: | Outdoor |
| Connection: | Wired |
STEREO ADAPTOR BANDRIDGE BAP 424 SPLITTER JACK 1 ΑΡΣ ΣΕ 2 ΘΥΛ
| Adaptor Type Audio & Video: | Jack 3,5mm to 2 Jack 3,5mm |
STEREO ADAPTOR BANDRIDGE BAP 424 SPLITTER JACK 1 ΑΡΣ ΣΕ 2 ΘΥΛ
STEREO ADAPTOR NEDIS COTP23901BK JACK 6.3 ΑΡΣ ΣΕ 3.5 ΘΥΛ
| Adaptor Type Audio & Video: | Jack3,5mm to Jack 6.3mm |
| Extras: | Ιδανικό για ενισχυτές, μουσικά όργανα και μικρόφωναΣύνδεση: 6.35mm αρσ. stereoΥλικό: ΜέταλλοΕπινικελωμένη επαφήΧρώμα: Μαύρο |
STEREO ADAPTOR NEDIS COTP23901BK JACK 6.3 ΑΡΣ ΣΕ 3.5 ΘΥΛ
STEREO CABLE EXTENSION CAGB22050BK20 FEMALE - MALE 2m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Cable Extender 3,5mm |
| Length Cable: | 2 m |
STEREO CABLE EXTENSION CAGB22050BK20 FEMALE - MALE 2m
STEREO CABLE EXTENSION CAGL22050BK100 10m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Cable Extender 3,5mm |
| Length Cable: | 10 m |
| Extras: | Καλώδιο ήχου 3,5mm αρσ. Stereo - 3,5mm Stereo θηλ., 10m. |
STEREO CABLE EXTENSION CAGL22050BK100 10m
STEREO CABLE EXTENSION CAGL22050BK50 FEMALE - MALE 5m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Cable Extender 3,5mm |
| Length Cable: | 5 m |
| Extras: | Καλώδιο προέκτασης ήχου 3,5mm Stereo αρσ. - 3,5mm Stereo θηλ., 5.00m. |
STEREO CABLE EXTENSION CAGL22050BK50 FEMALE - MALE 5m