STEREO CABLE EXTENSION NEDIS CAGP22050BK100 10m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Cable Extender 3,5mm |
| Length Cable: | 10 m |
| Extras: | Καλώδιο ήχου 3,5mm αρσ. Stereo - 3,5mm Stereo θηλ., 10m. |
STEREO CABLE EXTENSION NEDIS CAGP22050BK100 10m
STEREO CABLE EXTENSION NEDIS CAGP22050BK20 FEMALE - MALE 2m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Cable Extender 3,5mm |
| Length Cable: | 2 m |
STEREO CABLE EXTENSION NEDIS CAGP22050BK20 FEMALE - MALE 2m
STEREO CABLE EXTENSION NEDIS CAGP22050BK50 FEMALE - MALE 5m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Cable Extender 3,5mm |
| Length Cable: | 5 m |
STEREO CABLE EXTENSION NEDIS CAGP22050BK50 FEMALE - MALE 5m
STEREO-2RCA CABLE CAGL22200BK20
| Cable Type Fot Sound & TV: | Jack to RCA |
| Length Cable: | 2 m |
| Extras: | Καλώδιο ήχου 3,5mm αρσ. stereo - 2x RCA αρσ., 2.00m |
STEREO-2RCA CABLE CAGL22200BK20
STEREO-2RCA CABLE CAGL22200BK30 3m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Jack to RCA |
| Length Cable: | 3 m |
STEREO-2RCA CABLE CAGL22200BK30 3m
STEREO-2RCA CABLE NEDIS CAGP22200BK30 3m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Jack to RCA |
| Length Cable: | 3 m |
STEREO-2RCA CABLE NEDIS CAGP22200BK30 3m
STEREO-STEREO CABLE CAGL22000BK30 3.5m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Jack-to-Jack 3,5mm |
| Length Cable: | 3 m |
| Extras: | Καλώδιο ήχου 3,5mm αρσ. Stereo - 3,5mm αρσ. Stereo, 3.00m σε μαύρο χρώμα. |
STEREO-STEREO CABLE CAGL22000BK30 3.5m
STEREO-STEREO CABLE GOOBAY 51659 (055-1141) 3,5mm 2.5m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Jack-to-Jack 2,5mm |
| Length Cable: | 2,5 m |
STEREO-STEREO CABLE GOOBAY 51659 (055-1141) 3,5mm 2.5m
STEREO-STEREO CABLE NEDIS CAGP22000BK30 (233-0611) 3,5 mm 3.00m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Jack-to-Jack 3,5mm |
| Length Cable: | 3 m |
| Extras: | Καλώδιο 3,5mm Stereo αρσ. - 3,5mm Stereo αρσ |
STEREO-STEREO CABLE NEDIS CAGP22000BK30 (233-0611) 3,5 mm 3.00m
SUBWOOFER YAMAHA NS-SW100 BLACK
| Type Speaker: | Floorstanding |
| Power in Watt (RMS): | 130 |
| Number of Roads: | 1 |
| Number of Speakers: | 1 |
| Indoor / Outdoor: | Indoor |
| Connection: | Wired |
SUBWOOFER YAMAHA NS-SW100 BLACK
TV ANTENNAS CABLE 11521 RF MALE - FEMALE ΓΩΝΙΑΚΟ WHITE 2.5m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Κεραίας (RF) |
| Length Cable: | 2,5 m |
| Extras: | ύνδεση 1: RF αρσ.- Σύνδεση 2 : RF θηλ.- Διάμετρος: 2.5m- Θωράκιση: Διπλή- Αντίσταση: 75 Ohm |
TV ANTENNAS CABLE 11521 RF MALE - FEMALE ΓΩΝΙΑΚΟ WHITE 2.5m