PORTABLE SPEAKER CLIP 5 BLACK WATERPROOF
Άμεσα Διαθέσιμο
| Power (Watt): | 7 |
| Connection: | Wireless |
| Autonomy: | 15 h |
| Extras: | IP67 waterproof and dustproof |
| Colour: | Black |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER CLIP 5 BLACK WATERPROOF
| Power (Watt): | 7 |
| Connection: | Wireless |
| Autonomy: | 15 h |
| Extras: | IP67 waterproof and dustproof |
| Colour: | Black |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER CLIP 5 PINK WATERPROOF
Περιορισμένο Απόθεμα
| Power (Watt): | 7 |
| Connection: | Wireless |
| Autonomy: | 15 h |
| Extras: | IP67 waterproof and dustproof |
| Colour: | Pink |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER CLIP 5 PINK WATERPROOF
| Power (Watt): | 7 |
| Connection: | Wireless |
| Autonomy: | 15 h |
| Extras: | IP67 waterproof and dustproof |
| Colour: | Pink |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER ECHO DOT 4th GLACIER WHITE ALEXA VOICE ASSISTANT WI-FI
Αναμένεται
| Connection: | Wireless |
| Extras: | Wifi & Bluetooth |
| Colour: | White |
| Warranty: | 1 Year |
PORTABLE SPEAKER ECHO DOT 4th GLACIER WHITE ALEXA VOICE ASSISTANT WI-FI
| Connection: | Wireless |
| Extras: | Wifi & Bluetooth |
| Colour: | White |
| Warranty: | 1 Year |
PORTABLE SPEAKER ECHO DOT 4th TWILIGHT BLUE ALEXA VOICE ASSISTANT WI-FI
Αναμένεται
| Connection: | Wireless |
| Extras: | Wifi & Bluetooth |
| Colour: | Blue |
| Warranty: | 1 Year |
PORTABLE SPEAKER ECHO DOT 4th TWILIGHT BLUE ALEXA VOICE ASSISTANT WI-FI
| Connection: | Wireless |
| Extras: | Wifi & Bluetooth |
| Colour: | Blue |
| Warranty: | 1 Year |
PORTABLE SPEAKER EMBERTON III BLACK & BRASS BLUETHOOTH
Άμεσα Διαθέσιμο
| Power (Watt): | 20W |
| Connection: | Wireless |
| Extras: | Διάρκεια Μπαταρίας έως 30ώρες |
| Colour: | Black |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER EMBERTON III BLACK & BRASS BLUETHOOTH
| Power (Watt): | 20W |
| Connection: | Wireless |
| Extras: | Διάρκεια Μπαταρίας έως 30ώρες |
| Colour: | Black |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER FLIP 7 BLACK WATERPROOF IP68
Άμεσα Διαθέσιμο
| Power (Watt): | 25 |
| Connection: | Wireless |
| Autonomy: | 16 h |
| Extras: | Αδιάβροχο (IP68 waterproof and dustproof) |
| Colour: | Black |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER FLIP 7 BLACK WATERPROOF IP68
| Power (Watt): | 25 |
| Connection: | Wireless |
| Autonomy: | 16 h |
| Extras: | Αδιάβροχο (IP68 waterproof and dustproof) |
| Colour: | Black |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER FLIP 7 BLUE WATERPROOF IP68
Περιορισμένο Απόθεμα
| Power (Watt): | 25 |
| Connection: | Wireless |
| Autonomy: | 16 h |
| Extras: | Αδιάβροχο (IP68 waterproof and dustproof) |
| Colour: | Blue |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER FLIP 7 BLUE WATERPROOF IP68
| Power (Watt): | 25 |
| Connection: | Wireless |
| Autonomy: | 16 h |
| Extras: | Αδιάβροχο (IP68 waterproof and dustproof) |
| Colour: | Blue |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER FLIP 7 PINK WATERPROOF IP68
Περιορισμένο Απόθεμα
| Power (Watt): | 25 |
| Connection: | Wireless |
| Autonomy: | 16 h |
| Extras: | Αδιάβροχο (IP68 waterproof and dustproof) |
| Colour: | Pink |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER FLIP 7 PINK WATERPROOF IP68
| Power (Watt): | 25 |
| Connection: | Wireless |
| Autonomy: | 16 h |
| Extras: | Αδιάβροχο (IP68 waterproof and dustproof) |
| Colour: | Pink |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER GO 4 BLACK WATERPROOF
Άμεσα Διαθέσιμο
| Power (Watt): | ΕΩΣ 10W |
| Connection: | Wireless |
| Autonomy: | 5 h |
| Extras: | IP67 waterproof and dustproof |
| Colour: | Black |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER GO 4 BLACK WATERPROOF
| Power (Watt): | ΕΩΣ 10W |
| Connection: | Wireless |
| Autonomy: | 5 h |
| Extras: | IP67 waterproof and dustproof |
| Colour: | Black |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER GO 4 BLUE WATERPROOF
Άμεσα Διαθέσιμο
| Power (Watt): | ΕΩΣ 10W |
| Connection: | Wireless |
| Autonomy: | 5 h |
| Extras: | IP67 waterproof and dustproof |
| Colour: | Blue |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER GO 4 BLUE WATERPROOF
| Power (Watt): | ΕΩΣ 10W |
| Connection: | Wireless |
| Autonomy: | 5 h |
| Extras: | IP67 waterproof and dustproof |
| Colour: | Blue |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER GO 4 PINK WATERPROOF
Άμεσα Διαθέσιμο
| Power (Watt): | ΕΩΣ 10W |
| Connection: | Wireless |
| Autonomy: | 5 h |
| Extras: | IP67 waterproof and dustproof |
| Colour: | Pink |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER GO 4 PINK WATERPROOF
| Power (Watt): | ΕΩΣ 10W |
| Connection: | Wireless |
| Autonomy: | 5 h |
| Extras: | IP67 waterproof and dustproof |
| Colour: | Pink |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER GO ESSENTIAL 2 BLACK WATERPROOF IP67
Περιορισμένο Απόθεμα
| Power (Watt): | 3,1 RMS |
| Connection: | Wireless |
| Autonomy: | 5 h |
| Extras: | IP67 |
| Colour: | Black |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER GO ESSENTIAL 2 BLACK WATERPROOF IP67
| Power (Watt): | 3,1 RMS |
| Connection: | Wireless |
| Autonomy: | 5 h |
| Extras: | IP67 |
| Colour: | Black |
| Warranty: | 2 years |