PORTABLE SPEAKER TUNER3BLK BLACK BLUETOOTH IP68
| Power (Watt): | 10 |
| Connection: | Wireless |
| Autonomy: | 12 h |
| Extras: | IP68 |
| Colour: | Black |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER TUNER3BLK BLACK BLUETOOTH IP68
PORTABLE SPEAKER WAVESTORMER ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ ΜΕ BLUETOOTH
| Power (Watt): | 110W |
| Connection: | Wireless |
| Autonomy: | 6 h |
| Extras: | Μπαταρία: 11.1V / 7000mAh ιόντων λιθίου (2 x 21700 στοιχεία, 218g έκαστη) |
| Colour: | Black |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER WAVESTORMER ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ ΜΕ BLUETOOTH
PORTABLE SPEAKER WOBURN III BLACK BLUETHOOTH
| Power (Watt): | 90W |
| Connection: | Wireless & Wired |
| Extras: | Σύνδεση HDMI |
| Colour: | Black |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER WOBURN III BLACK BLUETHOOTH
PORTABLE SPEAKER XTREME 4 BLACK WATERPROOF IP67
| Power (Watt): | 100W |
| Connection: | Wireless |
| Autonomy: | 20h |
| Extras: | IPX67 |
| Colour: | Black |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER XTREME 4 BLACK WATERPROOF IP67
PORTABLE SPEAKER AKAI ABTS-704 BLUETOOTH KARAOKE ΜΕ LED,USB, MICRO SD ,TWS
| Power (Watt): | 5 W RMS – 50 W PMPO |
| Connection: | Wireless & Wired |
| Autonomy: | 90 min |
| Extras: | Ραδιόφωνο FM |
| Colour: | Black |
| Warranty: | 2 years |
PORTABLE SPEAKER AKAI ABTS-704 BLUETOOTH KARAOKE ΜΕ LED,USB, MICRO SD ,TWS
POWER SAVER CRYSTAL AUDIO CES-1R-LL 1 ΘΕΣΗΣ
| Multisocket Type: | Energy Management |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 1 |
| Extras: | Έως 30% μείωση στην κατανάλωση ενέργειας |
POWER SAVER CRYSTAL AUDIO CES-1R-LL 1 ΘΕΣΗΣ
PROJECTOR MX560C (9H.JTE77.1NE) WHITE 4000L 1024x768
| Projector Type: | DLP |
| Maximum Resolution: | 1024 x 768 |
| Brightness in Lumens: | 4000 |
| : | No |
PROJECTOR MX560C (9H.JTE77.1NE) WHITE 4000L 1024x768
PROJECTOR SMARTSTYLE 360 WHITE 4000L 1280x720
| Projector Type: | DLP |
| Maximum Resolution: | 1280 x 720 |
| Brightness in Lumens: | 4000 |
| : | No |
PROJECTOR SMARTSTYLE 360 WHITE 4000L 1280x720
PROJECTOR ROOF BASE PRB-2G 20kg
| Projector Base Type: | On ceiling |
| Arm: | Straight |
| For weight up: | 20 kg |
| Slope: | Yes |
| Colour: | Black |
PROJECTOR ROOF BASE PRB-2G 20kg
R/USB CAR ACO-4518UBT ME BLUETOOTH/ ANDROID APP
| Power (Watt): | 4 x45 |
| Output Channels: | 4 |
| Audio outputs (RCA): | 2 |
| Bluetooth: | Yes |
| Mobile Connectivity: | Via USB |
R/USB CAR ACO-4518UBT ME BLUETOOTH/ ANDROID APP
R/USB CAR CE235BT/GRS ME BLUETOOTH 1DIN
| Power (Watt): | 4x50 |
| Output Channels: | 4 |
| Bluetooth: | Yes |
| Mobile Connectivity: | Via USB |
R/USB CAR CE235BT/GRS ME BLUETOOTH 1DIN
R/USB CAR FX-293BT ΜΑΥΡΟ BLUETOOTH/USB/1DIN
| Power (Watt): | 4χ45 Watt |
| Output Channels: | 4 |
| Bluetooth: | Yes |
| Mobile Connectivity: | Νο |
R/USB CAR FX-293BT ΜΑΥΡΟ BLUETOOTH/USB/1DIN