MICRO AUDIO Hi-Fi MCBT-550 50W BLACK
Άμεσα Διαθέσιμο
| Type Hi-Fi: | Micro |
| Power (Watt): | 20 |
| Optical Tube: | CD |
| Compatible with MP3: | Yes |
| Radio: | Yes |
MICRO AUDIO Hi-Fi MCBT-550 50W BLACK
| Type Hi-Fi: | Micro |
| Power (Watt): | 20 |
| Optical Tube: | CD |
| Compatible with MP3: | Yes |
| Radio: | Yes |
MICRO AUDIO Hi-Fi SC-PMX90EG-S BLACK/SILVER
Άμεσα Διαθέσιμο
| Type Hi-Fi: | Mini |
| Power (Watt): | 120W RMS |
| Optical Tube: | CD |
| Compatible with MP3: | Yes |
| Radio: | Yes |
MICRO AUDIO Hi-Fi SC-PMX90EG-S BLACK/SILVER
| Type Hi-Fi: | Mini |
| Power (Watt): | 120W RMS |
| Optical Tube: | CD |
| Compatible with MP3: | Yes |
| Radio: | Yes |
MICRO AUDIO Hi-Fi F+U DMV 9755H BLACK
Κατόπιν παραγγελίας
| Type Hi-Fi: | Micro |
| Power (Watt): | 2 Χ 3 |
| Optical Tube: | DVD |
| Compatible with MP3: | Yes |
| Radio: | Yes |
MICRO AUDIO Hi-Fi F+U DMV 9755H BLACK
| Type Hi-Fi: | Micro |
| Power (Watt): | 2 Χ 3 |
| Optical Tube: | DVD |
| Compatible with MP3: | Yes |
| Radio: | Yes |
MICROPHONE MADELL ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ
Κατόπιν παραγγελίας
| Accessories Sound & TV Type: | Microphones |
| Wireless Technology: | No |
MICROPHONE MADELL ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ
| Accessories Sound & TV Type: | Microphones |
| Wireless Technology: | No |
MICROPHONE PBM 100 BLACK
Περιορισμένο Απόθεμα
| Accessories Sound & TV Type: | Microphones |
| Compatible Models: | JBL PARTYBOX |
| Wireless Technology: | No |
| Accessories Sound & TV Type: | Microphones |
| Compatible Models: | JBL PARTYBOX |
| Wireless Technology: | No |
MICROPHONE WIRELESS MIC x2 & DONGLE RECEIVER BLACK
Αναμένεται Άμεσα
| Accessories Sound & TV Type: | Microphones |
| Compatible Models: | JBL PARTYBOX |
| Extras: | Wireless Mic x2 & Dongle Receiver, 6.35mm head Jack |
| Wireless Technology: | No |
MICROPHONE WIRELESS MIC x2 & DONGLE RECEIVER BLACK
| Accessories Sound & TV Type: | Microphones |
| Compatible Models: | JBL PARTYBOX |
| Extras: | Wireless Mic x2 & Dongle Receiver, 6.35mm head Jack |
| Wireless Technology: | No |
MICROPHONE ΑΣΥΡΜΑΤΟ 256,1Mhz ΓΙΑ SS022-X6 & SS023-X10
Άμεσα Διαθέσιμο
| Accessories Sound & TV Type: | Microphones |
| Compatible Models: | ΓΙΑ AKAI SS022-X6 & SS023-X10 |
| Extras: | 256Mhz |
| Wireless Technology: | No |
MICROPHONE ΑΣΥΡΜΑΤΟ 256,1Mhz ΓΙΑ SS022-X6 & SS023-X10
| Accessories Sound & TV Type: | Microphones |
| Compatible Models: | ΓΙΑ AKAI SS022-X6 & SS023-X10 |
| Extras: | 256Mhz |
| Wireless Technology: | No |
MICROPHONE ΑΣΥΡΜΑΤΟ MICW110BK (233-2709) ΠΕΤΟΥ USB TYPE-C ΓΙΑ NOTEBOOK/SMARTPHONE/TABLET
Κατόπιν παραγγελίας
| Accessories Sound & TV Type: | Microphones |
MICROPHONE ΑΣΥΡΜΑΤΟ MICW110BK (233-2709) ΠΕΤΟΥ USB TYPE-C ΓΙΑ NOTEBOOK/SMARTPHONE/TABLET
| Accessories Sound & TV Type: | Microphones |
MICROPHONE ΠΥΚΝΩΤΙΚΟ GXT232 ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Accessories Sound & TV Type: | Microphones |
| Wireless Technology: | No |
MICROPHONE ΠΥΚΝΩΤΙΚΟ GXT232 ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ
| Accessories Sound & TV Type: | Microphones |
| Wireless Technology: | No |
MINI AUDIO Hi-Fi CK43N XBOOM 300W BLACK
Άμεσα Διαθέσιμο
| Type Hi-Fi: | Mini |
| Power (Watt): | 300 |
| Optical Tube: | No |
| Compatible with MP3: | Yes |
| Radio: | Yes |
MINI AUDIO Hi-Fi CK43N XBOOM 300W BLACK
| Type Hi-Fi: | Mini |
| Power (Watt): | 300 |
| Optical Tube: | No |
| Compatible with MP3: | Yes |
| Radio: | Yes |
MINI AUDIO Hi-Fi HBT-3 BLACK
Εξαντλήθηκε
| Type Hi-Fi: | Mini |
| Power (Watt): | 50 |
| Optical Tube: | CD |
| Compatible with MP3: | Yes |
| Radio: | Yes |
| Type Hi-Fi: | Mini |
| Power (Watt): | 50 |
| Optical Tube: | CD |
| Compatible with MP3: | Yes |
| Radio: | Yes |
MIXER-ANTENNA SPLITTER NEDIS ΚΑΛΩΔΙΟΥ ΚΕΡΑΙΑΣ SPLITTER METAL FMM CSGP40950ME
Άμεσα Διαθέσιμο
| Splitter Type: | Indoor |
| Number of Outputs: | 2 |
| Number of Inputs: | 1 |
MIXER-ANTENNA SPLITTER NEDIS ΚΑΛΩΔΙΟΥ ΚΕΡΑΙΑΣ SPLITTER METAL FMM CSGP40950ME
| Splitter Type: | Indoor |
| Number of Outputs: | 2 |
| Number of Inputs: | 1 |