HAIR CLIPPER HC5530 ΡΕΥΜΑΤΟΣ / ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΗ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Operation: | Power-Rechargeable |
| Heads Number: | 1 |
| Set Length (mm): | 3-24 & 14-35 |
| Cutting Positions: | 17 |
| Autonomy: | 50 min |
HAIR CLIPPER HC5530 ΡΕΥΜΑΤΟΣ / ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΗ
| Operation: | Power-Rechargeable |
| Heads Number: | 1 |
| Set Length (mm): | 3-24 & 14-35 |
| Cutting Positions: | 17 |
| Autonomy: | 50 min |
HAIR CLIPPER HC5632/15 ΡΕΥΜΑΤΟΣ/ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΗ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Operation: | Power - Battery |
| Heads Number: | 1 |
| Set Length (mm): | 0.3-28 |
| Cutting Positions: | 28 |
| Autonomy: | 90 min |
HAIR CLIPPER HC5632/15 ΡΕΥΜΑΤΟΣ/ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΗ
| Operation: | Power - Battery |
| Heads Number: | 1 |
| Set Length (mm): | 0.3-28 |
| Cutting Positions: | 28 |
| Autonomy: | 90 min |
HAIR CLIPPER HOME PRO 100 COMBO (1395-0471) ΡΕΥΜΑΤΟΣ &TRIMMER ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ
Εξαντλείται!!! Περιορισμένο Απόθεμα
| Operation: | Power |
| Heads Number: | 1 |
| Set Length (mm): | 2.4 m. |
| Cutting Positions: | 8 |
HAIR CLIPPER HOME PRO 100 COMBO (1395-0471) ΡΕΥΜΑΤΟΣ &TRIMMER ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ
| Operation: | Power |
| Heads Number: | 1 |
| Set Length (mm): | 2.4 m. |
| Cutting Positions: | 8 |
HAIR CLIPPER HOMEPRO KIT 09243-2616 ΡΕΥΜΑΤΟΣ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Operation: | Power |
| Heads Number: | 8 |
| Set Length (mm): | 1-3 |
| Cutting Positions: | 9 |
HAIR CLIPPER HOMEPRO KIT 09243-2616 ΡΕΥΜΑΤΟΣ
| Operation: | Power |
| Heads Number: | 8 |
| Set Length (mm): | 1-3 |
| Cutting Positions: | 9 |
HAIR CLIPPER PANASONIC ER-GY10CM504 KIT ΜΑΥΡΟ ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΗ & ΠΛΕΝΟΜΕΝΗ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Operation: | Rechargeable |
| Heads Number: | 1 |
| Set Length (mm): | 3-15 |
| Cutting Positions: | 2 |
| Autonomy: | 50 min |
HAIR CLIPPER PANASONIC ER-GY10CM504 KIT ΜΑΥΡΟ ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΗ & ΠΛΕΝΟΜΕΝΗ
| Operation: | Rechargeable |
| Heads Number: | 1 |
| Set Length (mm): | 3-15 |
| Cutting Positions: | 2 |
| Autonomy: | 50 min |
HAIR CLIPPER PANASONIC ERGC20K503 ΜΑΥΡΟ ΡΕΥΜΑΤΟΣ ΠΛΕΝΟΜΕΝΗ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Operation: | Power |
| Heads Number: | 1 |
| Set Length (mm): | 3-21 |
| Cutting Positions: | 10 |
HAIR CLIPPER PANASONIC ERGC20K503 ΜΑΥΡΟ ΡΕΥΜΑΤΟΣ ΠΛΕΝΟΜΕΝΗ
| Operation: | Power |
| Heads Number: | 1 |
| Set Length (mm): | 3-21 |
| Cutting Positions: | 10 |
HAIR CLIPPER PHILIPS HC3505/15 ΡΕΥΜΑΤΟΣ
Περιορισμένο Απόθεμα
| Operation: | Power |
| Heads Number: | 1 |
| Set Length (mm): | 1-23 |
| Cutting Positions: | 14 |
HAIR CLIPPER PHILIPS HC3505/15 ΡΕΥΜΑΤΟΣ
| Operation: | Power |
| Heads Number: | 1 |
| Set Length (mm): | 1-23 |
| Cutting Positions: | 14 |
HAIR CLIPPER PHILIPS HC5612/15 ΜΠΛΕ ΡΕΥΜΑΤΟΣ/ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΗ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Operation: | Power - Battery |
| Heads Number: | 1 |
| Set Length (mm): | 0,2 χιλ. μεταξύ των επιλογών 1 και 7 χιλ. και 1 χιλ. μεταξύ των επιλογών 7 και 42 χιλ, χρησιμοποιήσετε τη συσκευή χωρίς χτένα για τριμάρισμα στο 0,5 χιλ |
| Cutting Positions: | 41 |
| Autonomy: | 70 min |
HAIR CLIPPER PHILIPS HC5612/15 ΜΠΛΕ ΡΕΥΜΑΤΟΣ/ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΗ
| Operation: | Power - Battery |
| Heads Number: | 1 |
| Set Length (mm): | 0,2 χιλ. μεταξύ των επιλογών 1 και 7 χιλ. και 1 χιλ. μεταξύ των επιλογών 7 και 42 χιλ, χρησιμοποιήσετε τη συσκευή χωρίς χτένα για τριμάρισμα στο 0,5 χιλ |
| Cutting Positions: | 41 |
| Autonomy: | 70 min |
HAIR CLIPPER PHILIPS HC5630/15 ΡΕΥΜΑΤΟΣ/ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΗ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Operation: | Power - Battery |
| Heads Number: | 2 |
| Set Length (mm): | 0.5-28 |
| Cutting Positions: | 28 |
| Autonomy: | 90 min |
HAIR CLIPPER PHILIPS HC5630/15 ΡΕΥΜΑΤΟΣ/ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΗ
| Operation: | Power - Battery |
| Heads Number: | 2 |
| Set Length (mm): | 0.5-28 |
| Cutting Positions: | 28 |
| Autonomy: | 90 min |
HAIR SCISSORS BELLISSIMA ICONIC CURLS (11949) 40W ΜΕ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΣΒΗΣΙΜΟ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Hair Appliance Type: | Hair Scissors |
| Digital Display: | No |
| Power in Watt: | 40 |
| Auto Power Off: | Yes |
| Machine parts included: | Theral glove |
HAIR SCISSORS BELLISSIMA ICONIC CURLS (11949) 40W ΜΕ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΣΒΗΣΙΜΟ
| Hair Appliance Type: | Hair Scissors |
| Digital Display: | No |
| Power in Watt: | 40 |
| Auto Power Off: | Yes |
| Machine parts included: | Theral glove |
HAIR SCISSORS C451E 25ΜΜ 46W ΜΕ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΣΒΗΣΙΜΟ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Hair Appliance Type: | Hair Scissors |
| Digital Display: | No |
| Power in Watt: | 46W |
| Auto Power Off: | Yes |
HAIR SCISSORS C451E 25ΜΜ 46W ΜΕ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΣΒΗΣΙΜΟ
| Hair Appliance Type: | Hair Scissors |
| Digital Display: | No |
| Power in Watt: | 46W |
| Auto Power Off: | Yes |
HAIR SCISSORS C452E 32ΜΜ 56W ΜΕ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΣΒΗΣΙΜΟ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Hair Appliance Type: | Hair Scissors |
| Digital Display: | No |
| Power in Watt: | 56W |
| Auto Power Off: | Yes |
HAIR SCISSORS C452E 32ΜΜ 56W ΜΕ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΣΒΗΣΙΜΟ
| Hair Appliance Type: | Hair Scissors |
| Digital Display: | No |
| Power in Watt: | 56W |
| Auto Power Off: | Yes |