HAIR BRUSH BHA530/00 BLACK AIR STYLER 1000W
Άμεσα Διαθέσιμο
| Hair Appliance Type: | Hair Brush |
| Digital Display: | No |
| Power in Watt: | 1000W |
| Auto Power Off: | No |
| Machine parts included: | 5 εξαρτήματα φορμαρίσματος ,Ομοιόμορφη κατανομή θερμότητας, 4 φορές περισσότερα ιόντα,Κεραμικές με αργανέλαιο |
HAIR BRUSH BHA530/00 BLACK AIR STYLER 1000W
| Hair Appliance Type: | Hair Brush |
| Digital Display: | No |
| Power in Watt: | 1000W |
| Auto Power Off: | No |
| Machine parts included: | 5 εξαρτήματα φορμαρίσματος ,Ομοιόμορφη κατανομή θερμότητας, 4 φορές περισσότερα ιόντα,Κεραμικές με αργανέλαιο |
HAIR BRUSH BHA710/00 AIR STYLER 1000W
Περιορισμένο Απόθεμα
| Hair Appliance Type: | Hair Brush |
| Digital Display: | No |
| Power in Watt: | 1000W |
| Auto Power Off: | No |
HAIR BRUSH BHA710/00 AIR STYLER 1000W
| Hair Appliance Type: | Hair Brush |
| Digital Display: | No |
| Power in Watt: | 1000W |
| Auto Power Off: | No |
HAIR BRUSH HD446SLEU ΣΕΣΟΥΑΡ & AIR STYLER 5 ΣΕ 1 1650W
Άμεσα Διαθέσιμο
| Hair Appliance Type: | Hair Brush |
| Digital Display: | No |
| Power in Watt: | 1650W |
| Auto Power Off: | No |
| Machine parts included: | 5 αξεσουάρ για styling & στέγνωμα/Δερμάτινη τσάντα αποθήκευσης |
HAIR BRUSH HD446SLEU ΣΕΣΟΥΑΡ & AIR STYLER 5 ΣΕ 1 1650W
| Hair Appliance Type: | Hair Brush |
| Digital Display: | No |
| Power in Watt: | 1650W |
| Auto Power Off: | No |
| Machine parts included: | 5 αξεσουάρ για styling & στέγνωμα/Δερμάτινη τσάντα αποθήκευσης |
HAIR BRUSH IZ-7211 STYLER PLUS VOLUMIZER PRO 2 ΣΕ 1 1200W
Άμεσα Διαθέσιμο
| Hair Appliance Type: | Hair Brush |
| Digital Display: | No |
| Power in Watt: | 1200 |
| Auto Power Off: | No |
| Machine parts included: | 2 εξαρτήματα:Μεγάλη περιστρεφόμενη βούρτσα Ø 80mmΛεπτή περιστρεφόμενη βούρτσα Ø 60mm |
HAIR BRUSH IZ-7211 STYLER PLUS VOLUMIZER PRO 2 ΣΕ 1 1200W
| Hair Appliance Type: | Hair Brush |
| Digital Display: | No |
| Power in Watt: | 1200 |
| Auto Power Off: | No |
| Machine parts included: | 2 εξαρτήματα:Μεγάλη περιστρεφόμενη βούρτσα Ø 80mmΛεπτή περιστρεφόμενη βούρτσα Ø 60mm |
HAIR BRUSH RVDR5222E 1100W
Άμεσα Διαθέσιμο
| Hair Appliance Type: | Hair Brush |
| Digital Display: | No |
| Power in Watt: | 1100 |
| Auto Power Off: | No |
| Hair Appliance Type: | Hair Brush |
| Digital Display: | No |
| Power in Watt: | 1100 |
| Auto Power Off: | No |
HAIR BRUSH RVDR5292UKE 900W
Άμεσα Διαθέσιμο
| Hair Appliance Type: | Hair Brush |
| Digital Display: | No |
| Power in Watt: | 900 |
| Auto Power Off: | No |
| Hair Appliance Type: | Hair Brush |
| Digital Display: | No |
| Power in Watt: | 900 |
| Auto Power Off: | No |
HAIR BRUSH RVDR5333 1100W MULTI STYLER 3 ΣΕ 1
Άμεσα Διαθέσιμο
| Hair Appliance Type: | Hair Brush |
| Digital Display: | No |
| Power in Watt: | 1100 |
| Auto Power Off: | No |
| Machine parts included: | Κύλινδρος 32mm με τριπλή κεραμική επίστρωση τουρμαλίνης/ Βούρτσα όγκου 64mm με επίστρωση κεραμικού τιτανίου/Χτένα για προετοιμασία μαλλιών |
HAIR BRUSH RVDR5333 1100W MULTI STYLER 3 ΣΕ 1
| Hair Appliance Type: | Hair Brush |
| Digital Display: | No |
| Power in Watt: | 1100 |
| Auto Power Off: | No |
| Machine parts included: | Κύλινδρος 32mm με τριπλή κεραμική επίστρωση τουρμαλίνης/ Βούρτσα όγκου 64mm με επίστρωση κεραμικού τιτανίου/Χτένα για προετοιμασία μαλλιών |
HAIR BRUSH BABYLISS AS126E (214508) ΘΕΡΜΑΙΝΟΜΕΝΗ 1000W ΜΕ CERAMIC ION TECHNOLOGY
Άμεσα Διαθέσιμο
| Hair Appliance Type: | Hair Brush |
| Digital Display: | No |
| Power in Watt: | 1000 |
| Auto Power Off: | No |
| Machine parts included: | 38mm βούρτσα με θερμότητα20mm μαλακή βούτσαΕξάρτημα για ειδικό στέγνωμα 2 θέσεις θερμοκρασίας και κουμπί κρύου αέραΙονική θερμοκρασία Κεραμική επίστρωση2.5m Επαγγελματικό καλώδιο |
HAIR BRUSH BABYLISS AS126E (214508) ΘΕΡΜΑΙΝΟΜΕΝΗ 1000W ΜΕ CERAMIC ION TECHNOLOGY
| Hair Appliance Type: | Hair Brush |
| Digital Display: | No |
| Power in Watt: | 1000 |
| Auto Power Off: | No |
| Machine parts included: | 38mm βούρτσα με θερμότητα20mm μαλακή βούτσαΕξάρτημα για ειδικό στέγνωμα 2 θέσεις θερμοκρασίας και κουμπί κρύου αέραΙονική θερμοκρασία Κεραμική επίστρωση2.5m Επαγγελματικό καλώδιο |
HAIR CLIPPER CHROME PRO 79524-216 ΡΕΥΜΑΤΟΣ
Περιορισμένο Απόθεμα
| Operation: | Power |
| Heads Number: | 9 |
| Set Length (mm): | 0.9-3 |
| Cutting Positions: | 9 |
| Autonomy: | 40 min |
HAIR CLIPPER CHROME PRO 79524-216 ΡΕΥΜΑΤΟΣ
| Operation: | Power |
| Heads Number: | 9 |
| Set Length (mm): | 0.9-3 |
| Cutting Positions: | 9 |
| Autonomy: | 40 min |
HAIR CLIPPER ER-GC71-S503 SILVER ΡΕΥΜΑΤΟΣ/ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΗ &ΠΛΕΝΟΜΕΝΗ
Περιορισμένο Απόθεμα
| Operation: | Rechargeable |
| Heads Number: | 2 |
| Set Length (mm): | 0,5 -20 |
| Cutting Positions: | 38 |
| Autonomy: | 40 min |
HAIR CLIPPER ER-GC71-S503 SILVER ΡΕΥΜΑΤΟΣ/ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΗ &ΠΛΕΝΟΜΕΝΗ
| Operation: | Rechargeable |
| Heads Number: | 2 |
| Set Length (mm): | 0,5 -20 |
| Cutting Positions: | 38 |
| Autonomy: | 40 min |
HAIR CLIPPER ER-GP23-K801 ΜΑΥΡΟ TRIMMER ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΗ
Περιορισμένο Απόθεμα
| Operation: | Rechargeable |
| Heads Number: | 1 |
| Set Length (mm): | 0,3 -32 |
| Cutting Positions: | 3 |
| Autonomy: | 90 min |
HAIR CLIPPER ER-GP23-K801 ΜΑΥΡΟ TRIMMER ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΗ
| Operation: | Rechargeable |
| Heads Number: | 1 |
| Set Length (mm): | 0,3 -32 |
| Cutting Positions: | 3 |
| Autonomy: | 90 min |
HAIR CLIPPER HC3525/15 ΡΕΥΜΑΤΟΣ/ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΗ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Operation: | Power-Rechargeable |
| Heads Number: | 1 |
| Set Length (mm): | 1mm - 23mm & τριμάρισμα στα 0,5mm |
| Cutting Positions: | 14 |
| Autonomy: | 70 min |
HAIR CLIPPER HC3525/15 ΡΕΥΜΑΤΟΣ/ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΗ
| Operation: | Power-Rechargeable |
| Heads Number: | 1 |
| Set Length (mm): | 1mm - 23mm & τριμάρισμα στα 0,5mm |
| Cutting Positions: | 14 |
| Autonomy: | 70 min |