BEARD SHAVER AIO3540 & ΣΩΜΑΤΟΣ 8 ΣΕ 1 ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΗ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Operation: | Power - Battery |
| Heads Number: | 2 |
| Set Length (mm): | 0,5-21 |
| Cutting Positions: | 14 |
| Autonomy: | 50 min |
BEARD SHAVER AIO3540 & ΣΩΜΑΤΟΣ 8 ΣΕ 1 ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΗ
| Operation: | Power - Battery |
| Heads Number: | 2 |
| Set Length (mm): | 0,5-21 |
| Cutting Positions: | 14 |
| Autonomy: | 50 min |
BEARD SHAVER AIO5540 & ΣΩΜΑΤΟΣ 9 ΣΕ 1 ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΜΕΝΗ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Operation: | Rechargeable |
| Heads Number: | 10 |
| Set Length (mm): | 21 |
| Cutting Positions: | 14 |
| Autonomy: | 120 min |
BEARD SHAVER AIO5540 & ΣΩΜΑΤΟΣ 9 ΣΕ 1 ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΜΕΝΗ
| Operation: | Rechargeable |
| Heads Number: | 10 |
| Set Length (mm): | 21 |
| Cutting Positions: | 14 |
| Autonomy: | 120 min |
BEARD SHAVER AIO7540 & ΣΩΜΑΤΟΣ 11 ΣΕ 1 ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΜΕΝΗ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Operation: | Power - Battery |
| Heads Number: | 9 |
| Set Length (mm): | 0,5-21MM |
| Cutting Positions: | 14 |
| Autonomy: | 120 min |
BEARD SHAVER AIO7540 & ΣΩΜΑΤΟΣ 11 ΣΕ 1 ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΜΕΝΗ
| Operation: | Power - Battery |
| Heads Number: | 9 |
| Set Length (mm): | 0,5-21MM |
| Cutting Positions: | 14 |
| Autonomy: | 120 min |
BEARD SHAVER BT3500 BLACK ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΜΕΝΗ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Operation: | Rechargeable |
| Heads Number: | 1 |
| Set Length (mm): | 0.5-10 |
| Cutting Positions: | 20 |
| Autonomy: | 50 min |
BEARD SHAVER BT3500 BLACK ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΜΕΝΗ
| Operation: | Rechargeable |
| Heads Number: | 1 |
| Set Length (mm): | 0.5-10 |
| Cutting Positions: | 20 |
| Autonomy: | 50 min |
BEARD SHAVER BT3617/15 ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΗ ΜΕ ΜΕΤΑΛΛΙΚΗ ΚΕΦΑΛΗ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Operation: | Rechargeable |
| Heads Number: | 1 |
| Set Length (mm): | 0,5-20mm |
| Cutting Positions: | 20 |
| Autonomy: | 60 min |
BEARD SHAVER BT3617/15 ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΗ ΜΕ ΜΕΤΑΛΛΙΚΗ ΚΕΦΑΛΗ
| Operation: | Rechargeable |
| Heads Number: | 1 |
| Set Length (mm): | 0,5-20mm |
| Cutting Positions: | 20 |
| Autonomy: | 60 min |
BEARD SHAVER BT5520 BLACK ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΜΕΝΗ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Operation: | Rechargeable |
| Heads Number: | 1 |
| Set Length (mm): | 0.5-20 |
| Cutting Positions: | 41 |
| Autonomy: | 120 min |
BEARD SHAVER BT5520 BLACK ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΜΕΝΗ
| Operation: | Rechargeable |
| Heads Number: | 1 |
| Set Length (mm): | 0.5-20 |
| Cutting Positions: | 41 |
| Autonomy: | 120 min |
BEARD SHAVER ΒΤ3411 BLACK ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΜΕΝΗ
Εξαντλείται!!! Περιορισμένο Απόθεμα
| Operation: | Rechargeable |
| Heads Number: | 1 |
| Set Length (mm): | 20 |
| Cutting Positions: | 41 |
| Autonomy: | 50 min |
BEARD SHAVER ΒΤ3411 BLACK ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΜΕΝΗ
| Operation: | Rechargeable |
| Heads Number: | 1 |
| Set Length (mm): | 20 |
| Cutting Positions: | 41 |
| Autonomy: | 50 min |
EAR/NOSE/EYEBROW PHILIPS NT3650/16 SERIES 3000 ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ
Περιορισμένο Απόθεμα
| Operation: | Battery |
| Heads Number: | 1 |
| Cutting Positions: | 1 |
EAR/NOSE/EYEBROW PHILIPS NT3650/16 SERIES 3000 ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ
| Operation: | Battery |
| Heads Number: | 1 |
| Cutting Positions: | 1 |
FACE MIRROR (ON TABLE) NAVARIS (53217.01)
Άμεσα Διαθέσιμο
| Mirror Type: | On Table |
| Shape: | Round |
| Lamp: | Yes |
| Colour: | Black |
FACE MIRROR (ON TABLE) NAVARIS (53217.01)
| Mirror Type: | On Table |
| Shape: | Round |
| Lamp: | Yes |
| Colour: | Black |
HAIR BRUSH AIRSTYLER PRODIGY ( 7IME11956 ) ΣΕΣΟΥΑΡ & ΑΙΡ STYLER 1200W
Άμεσα Διαθέσιμο
| Hair Appliance Type: | Hair Brush |
| Digital Display: | No |
| Power in Watt: | 1200 |
| Auto Power Off: | No |
| Machine parts included: | 5 |
HAIR BRUSH AIRSTYLER PRODIGY ( 7IME11956 ) ΣΕΣΟΥΑΡ & ΑΙΡ STYLER 1200W
| Hair Appliance Type: | Hair Brush |
| Digital Display: | No |
| Power in Watt: | 1200 |
| Auto Power Off: | No |
| Machine parts included: | 5 |
HAIR BRUSH BELLISSIMA GH20 1100 WONDER (7ΙΜΕ11847) HOT AIR STYLER 8ΣΕ 1
Άμεσα Διαθέσιμο
| Hair Appliance Type: | Hair Brush |
| Digital Display: | No |
| Power in Watt: | 1000W |
| Auto Power Off: | No |
| Machine parts included: | HotAirStylerμε8αξεσουάργιαδιαφορετικάhairstylingμεμιακίνηση |
HAIR BRUSH BELLISSIMA GH20 1100 WONDER (7ΙΜΕ11847) HOT AIR STYLER 8ΣΕ 1
| Hair Appliance Type: | Hair Brush |
| Digital Display: | No |
| Power in Watt: | 1000W |
| Auto Power Off: | No |
| Machine parts included: | HotAirStylerμε8αξεσουάργιαδιαφορετικάhairstylingμεμιακίνηση |
HAIR BRUSH BELLISSIMA STYLE EXPERT (11883) HOT AIR STYLER 6 ΣΕ 1 BLACK
Εξαντλείται!!! Περιορισμένο Απόθεμα
| Hair Appliance Type: | Hair Brush |
| Digital Display: | No |
| Power in Watt: | 1000W |
| Auto Power Off: | No |
| Machine parts included: | Hot-Air Styler με 6 αξεσουάρ για διαφορετικά hair styling με μια κίνηση |
HAIR BRUSH BELLISSIMA STYLE EXPERT (11883) HOT AIR STYLER 6 ΣΕ 1 BLACK
| Hair Appliance Type: | Hair Brush |
| Digital Display: | No |
| Power in Watt: | 1000W |
| Auto Power Off: | No |
| Machine parts included: | Hot-Air Styler με 6 αξεσουάρ για διαφορετικά hair styling με μια κίνηση |