HAIR SCISSORS IMETEC BELLISSIMA GT20 400 (11738) 330W ΜΕ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΣΒΗΣΙΜΟ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Hair Appliance Type: | Hair Scissors |
| Digital Display: | Yes |
| Power in Watt: | 330 |
| Auto Power Off: | Yes |
| Machine parts included: | Κάλυμμα για την πίσω πλευρά για προστασία των χεριών |
HAIR SCISSORS IMETEC BELLISSIMA GT20 400 (11738) 330W ΜΕ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΣΒΗΣΙΜΟ
| Hair Appliance Type: | Hair Scissors |
| Digital Display: | Yes |
| Power in Watt: | 330 |
| Auto Power Off: | Yes |
| Machine parts included: | Κάλυμμα για την πίσω πλευρά για προστασία των χεριών |
HAIR SCISSORS PHILIPS BHB862/00 ΜΑΥΡΟ ΓΙΑ ΛΕΠΤΕΣ ΜΠΟΥΚΛΕΣ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Hair Appliance Type: | Hair Scissors |
| Digital Display: | Yes |
| Auto Power Off: | Yes |
HAIR SCISSORS PHILIPS BHB862/00 ΜΑΥΡΟ ΓΙΑ ΛΕΠΤΕΣ ΜΠΟΥΚΛΕΣ
| Hair Appliance Type: | Hair Scissors |
| Digital Display: | Yes |
| Auto Power Off: | Yes |
HAIR SCISSORS+STRAIGHTENER BELLISSIMA CREATIVITY (7ΙΜΕ11874)
Άμεσα Διαθέσιμο
| Maximum Temperature: | 230°C |
| Display screen: | Yes |
| Function Steam: | No |
| Auto Power Off: | No |
HAIR SCISSORS+STRAIGHTENER BELLISSIMA CREATIVITY (7ΙΜΕ11874)
| Maximum Temperature: | 230°C |
| Display screen: | Yes |
| Function Steam: | No |
| Auto Power Off: | No |
HAIR STRAIGHTENER 7ΙΜΕ11808 STEAM ELIXIR (7IME11808) ΜΕ ΑΤΜΟ CERAMIC
Άμεσα Διαθέσιμο
| Maximum Temperature: | 230°C |
| Temperature Options: | 4 |
| Display screen: | No |
| Function Steam: | Yes |
| Auto Power Off: | Yes |
HAIR STRAIGHTENER 7ΙΜΕ11808 STEAM ELIXIR (7IME11808) ΜΕ ΑΤΜΟ CERAMIC
| Maximum Temperature: | 230°C |
| Temperature Options: | 4 |
| Display screen: | No |
| Function Steam: | Yes |
| Auto Power Off: | Yes |
HAIR STRAIGHTENER BELLISSIMA ABSOLUTE 4XL (7ΙΜΕ11873) INFRARED & ION S3001 TECHNOLOGY
Άμεσα Διαθέσιμο
| Maximum Temperature: | 230°C |
| Temperature Options: | 4 |
| Display screen: | Yes |
| Function Steam: | No |
| Auto Power Off: | No |
HAIR STRAIGHTENER BELLISSIMA ABSOLUTE 4XL (7ΙΜΕ11873) INFRARED & ION S3001 TECHNOLOGY
| Maximum Temperature: | 230°C |
| Temperature Options: | 4 |
| Display screen: | Yes |
| Function Steam: | No |
| Auto Power Off: | No |
HAIR STRAIGHTENER BELLISSIMA CERAMIC&KERATIN (7ΙΜΕ11915) BLACK ΜΕ ATMO & ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Maximum Temperature: | 230°C |
| Temperature Options: | 3 |
| Display screen: | No |
| Function Steam: | Yes |
| Auto Power Off: | Yes |
HAIR STRAIGHTENER BELLISSIMA CERAMIC&KERATIN (7ΙΜΕ11915) BLACK ΜΕ ATMO & ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ
| Maximum Temperature: | 230°C |
| Temperature Options: | 3 |
| Display screen: | No |
| Function Steam: | Yes |
| Auto Power Off: | Yes |
HAIR STRAIGHTENER BELLISSIMA STEAM STYLE EXPERT (11880) ΜΕ ΑΤΜΟ CERAMIC
Άμεσα Διαθέσιμο
| Maximum Temperature: | 230°C |
| Temperature Options: | 4 |
| Display screen: | No |
| Function Steam: | Yes |
| Auto Power Off: | Yes |
HAIR STRAIGHTENER BELLISSIMA STEAM STYLE EXPERT (11880) ΜΕ ΑΤΜΟ CERAMIC
| Maximum Temperature: | 230°C |
| Temperature Options: | 4 |
| Display screen: | No |
| Function Steam: | Yes |
| Auto Power Off: | Yes |
HAIR STRAIGHTENER BELLISSIMA XL ION - (7ΙΜΕ11878)
Άμεσα Διαθέσιμο
| Maximum Temperature: | 230°C |
| Display screen: | No |
| Function Steam: | No |
| Auto Power Off: | No |
HAIR STRAIGHTENER BELLISSIMA XL ION - (7ΙΜΕ11878)
| Maximum Temperature: | 230°C |
| Display screen: | No |
| Function Steam: | No |
| Auto Power Off: | No |
HAIR STRAIGHTENER BELLISSIMA Β-MINI & TRAVEL (7ΙΜΕ11877)
Άμεσα Διαθέσιμο
| Maximum Temperature: | 200°C |
| Display screen: | No |
| Function Steam: | No |
| Auto Power Off: | No |
HAIR STRAIGHTENER BELLISSIMA Β-MINI & TRAVEL (7ΙΜΕ11877)
| Maximum Temperature: | 200°C |
| Display screen: | No |
| Function Steam: | No |
| Auto Power Off: | No |
HAIR STRAIGHTENER BHS375/00 CERAMIC
Άμεσα Διαθέσιμο
| Maximum Temperature: | 220°C |
| Temperature Options: | 10 |
| Display screen: | No |
| Function Steam: | No |
| Auto Power Off: | No |
HAIR STRAIGHTENER BHS375/00 CERAMIC
| Maximum Temperature: | 220°C |
| Temperature Options: | 10 |
| Display screen: | No |
| Function Steam: | No |
| Auto Power Off: | No |
HAIR STRAIGHTENER BHS510/00 CERAMIC & IONIC
Άμεσα Διαθέσιμο
| Maximum Temperature: | 230°C |
| Temperature Options: | 12 |
| Display screen: | No |
| Function Steam: | No |
| Auto Power Off: | Yes |
HAIR STRAIGHTENER BHS510/00 CERAMIC & IONIC
| Maximum Temperature: | 230°C |
| Temperature Options: | 12 |
| Display screen: | No |
| Function Steam: | No |
| Auto Power Off: | Yes |
HAIR STRAIGHTENER BHS530/00 CERAMIC & IONIC
Άμεσα Διαθέσιμο
| Maximum Temperature: | 230°C |
| Temperature Options: | 12 |
| Display screen: | No |
| Function Steam: | No |
| Auto Power Off: | Yes |
HAIR STRAIGHTENER BHS530/00 CERAMIC & IONIC
| Maximum Temperature: | 230°C |
| Temperature Options: | 12 |
| Display screen: | No |
| Function Steam: | No |
| Auto Power Off: | Yes |