BATH HAIRDRYER FA-5655-1 BLACK 1200W
Άμεσα Διαθέσιμο
| Hairdryer Type: | On Wall |
| Hairdresser Utilasation: | For Hair |
| Power (Watt): | 1200 |
| Power Levels: | 2 |
| Motor Hairdryer: | DC motor |
BATH HAIRDRYER FA-5655-1 BLACK 1200W
| Hairdryer Type: | On Wall |
| Hairdresser Utilasation: | For Hair |
| Power (Watt): | 1200 |
| Power Levels: | 2 |
| Motor Hairdryer: | DC motor |
BATH HAIRDRYER H1862HD ΛΕΥΚΟ 1800W DC MOTOR
Άμεσα Διαθέσιμο
| Hairdryer Type: | On Wall |
| Hairdresser Utilasation: | For Hair |
| Power (Watt): | 1800W |
| Power Levels: | 3 |
| Motor Hairdryer: | DC motor |
BATH HAIRDRYER H1862HD ΛΕΥΚΟ 1800W DC MOTOR
| Hairdryer Type: | On Wall |
| Hairdresser Utilasation: | For Hair |
| Power (Watt): | 1800W |
| Power Levels: | 3 |
| Motor Hairdryer: | DC motor |
BATH HAIRDRYER HHD-50062 WHITE 2000W DC MOTER
Άμεσα Διαθέσιμο
| Hairdryer Type: | On Wall |
| Hairdresser Utilasation: | For Hair |
| Power (Watt): | 2000W |
| Power Levels: | 3 |
| Motor Hairdryer: | DC motor |
BATH HAIRDRYER HHD-50062 WHITE 2000W DC MOTER
| Hairdryer Type: | On Wall |
| Hairdresser Utilasation: | For Hair |
| Power (Watt): | 2000W |
| Power Levels: | 3 |
| Motor Hairdryer: | DC motor |
BATH HAIRDRYER HHD-50063 GREY 2000W DC MOTER
Άμεσα Διαθέσιμο
| Hairdryer Type: | On Wall |
| Hairdresser Utilasation: | For Hair |
| Power (Watt): | 2000W |
| Power Levels: | 3 |
| Motor Hairdryer: | DC motor |
BATH HAIRDRYER HHD-50063 GREY 2000W DC MOTER
| Hairdryer Type: | On Wall |
| Hairdresser Utilasation: | For Hair |
| Power (Watt): | 2000W |
| Power Levels: | 3 |
| Motor Hairdryer: | DC motor |
BATH HAIRDRYER MPHD-6264 SILVER
Άμεσα Διαθέσιμο
| Hairdryer Type: | Hand |
| Hairdresser Utilasation: | For Hair |
| Power (Watt): | 2000 |
| Power Levels: | 2 |
| Motor Hairdryer: | AC motor |
BATH HAIRDRYER MPHD-6264 SILVER
| Hairdryer Type: | Hand |
| Hairdresser Utilasation: | For Hair |
| Power (Watt): | 2000 |
| Power Levels: | 2 |
| Motor Hairdryer: | AC motor |
BATH HAIRDRYER PRHD-50057 WHITE 1600W DC MOTOR
Άμεσα Διαθέσιμο
| Hairdryer Type: | On Wall |
| Hairdresser Utilasation: | For Hair |
| Power (Watt): | 1600W |
| Power Levels: | 2 |
| Motor Hairdryer: | DC motor |
BATH HAIRDRYER PRHD-50057 WHITE 1600W DC MOTOR
| Hairdryer Type: | On Wall |
| Hairdresser Utilasation: | For Hair |
| Power (Watt): | 1600W |
| Power Levels: | 2 |
| Motor Hairdryer: | DC motor |
BATH HAIRDRYER PRHD-50058 BLACK 1600W DC MOTOR
Άμεσα Διαθέσιμο
| Hairdryer Type: | On Wall |
| Hairdresser Utilasation: | For Hair |
| Power (Watt): | 1600W |
| Power Levels: | 2 |
| Motor Hairdryer: | DC motor |
BATH HAIRDRYER PRHD-50058 BLACK 1600W DC MOTOR
| Hairdryer Type: | On Wall |
| Hairdresser Utilasation: | For Hair |
| Power (Watt): | 1600W |
| Power Levels: | 2 |
| Motor Hairdryer: | DC motor |
BATH HAIRDRYER PRHD-50060 WHITE 1500W DC MOTER
Περιορισμένο Απόθεμα
| Hairdryer Type: | On Wall |
| Hairdresser Utilasation: | For Hair |
| Power (Watt): | 1500 |
| Power Levels: | 2 |
| Motor Hairdryer: | DC motor |
BATH HAIRDRYER PRHD-50060 WHITE 1500W DC MOTER
| Hairdryer Type: | On Wall |
| Hairdresser Utilasation: | For Hair |
| Power (Watt): | 1500 |
| Power Levels: | 2 |
| Motor Hairdryer: | DC motor |
BATH HAIRDRYER PRHD-50065 WHITE 1200W DC MOTER
Άμεσα Διαθέσιμο
| Hairdryer Type: | On Wall |
| Hairdresser Utilasation: | For Hair |
| Power (Watt): | 1200W |
| Power Levels: | 3 |
| Motor Hairdryer: | DC motor |
BATH HAIRDRYER PRHD-50065 WHITE 1200W DC MOTER
| Hairdryer Type: | On Wall |
| Hairdresser Utilasation: | For Hair |
| Power (Watt): | 1200W |
| Power Levels: | 3 |
| Motor Hairdryer: | DC motor |
BATH HAIRDRYER PRIMO PRHD-50013 (500013) BLACK 2000W AC MOTOR
Κατόπιν παραγγελίας
| Hairdryer Type: | On Wall |
| Hairdresser Utilasation: | For Hair |
| Power (Watt): | 2000 |
| Power Levels: | 2 |
| Motor Hairdryer: | AC motor |
BATH HAIRDRYER PRIMO PRHD-50013 (500013) BLACK 2000W AC MOTOR
| Hairdryer Type: | On Wall |
| Hairdresser Utilasation: | For Hair |
| Power (Watt): | 2000 |
| Power Levels: | 2 |
| Motor Hairdryer: | AC motor |
BATH HAIRDRYER UNITED H 59 1200W
Άμεσα Διαθέσιμο
| Hairdryer Type: | On Wall |
| Hairdresser Utilasation: | For Hair |
| Power (Watt): | 1200 |
| Power Levels: | 2 |
| Motor Hairdryer: | DC motor |
BATH HAIRDRYER UNITED H 59 1200W
| Hairdryer Type: | On Wall |
| Hairdresser Utilasation: | For Hair |
| Power (Watt): | 1200 |
| Power Levels: | 2 |
| Motor Hairdryer: | DC motor |
BEARD SHAVER AIO3500 & ΣΩΜΑΤΟΣ 4 ΣΕ 1 ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΗ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Operation: | Power - Battery |
| Heads Number: | 3 |
| Set Length (mm): | 5-21 |
| Cutting Positions: | 14 |
| Autonomy: | 50 min |
BEARD SHAVER AIO3500 & ΣΩΜΑΤΟΣ 4 ΣΕ 1 ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΗ
| Operation: | Power - Battery |
| Heads Number: | 3 |
| Set Length (mm): | 5-21 |
| Cutting Positions: | 14 |
| Autonomy: | 50 min |