BEARD SHAVER AIO3540 & ΣΩΜΑΤΟΣ 8 ΣΕ 1 ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΗ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Operation: | Power - Battery |
| Heads Number: | 2 |
| Set Length (mm): | 0,5-21 |
| Cutting Positions: | 14 |
| Autonomy: | 50 min |
BEARD SHAVER AIO3540 & ΣΩΜΑΤΟΣ 8 ΣΕ 1 ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΗ
| Operation: | Power - Battery |
| Heads Number: | 2 |
| Set Length (mm): | 0,5-21 |
| Cutting Positions: | 14 |
| Autonomy: | 50 min |
BEARD SHAVER AIO5540 & ΣΩΜΑΤΟΣ 9 ΣΕ 1 ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΜΕΝΗ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Operation: | Rechargeable |
| Heads Number: | 10 |
| Set Length (mm): | 21 |
| Cutting Positions: | 14 |
| Autonomy: | 120 min |
BEARD SHAVER AIO5540 & ΣΩΜΑΤΟΣ 9 ΣΕ 1 ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΜΕΝΗ
| Operation: | Rechargeable |
| Heads Number: | 10 |
| Set Length (mm): | 21 |
| Cutting Positions: | 14 |
| Autonomy: | 120 min |
BEARD SHAVER AIO7540 & ΣΩΜΑΤΟΣ 11 ΣΕ 1 ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΜΕΝΗ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Operation: | Power - Battery |
| Heads Number: | 9 |
| Set Length (mm): | 0,5-21MM |
| Cutting Positions: | 14 |
| Autonomy: | 120 min |
BEARD SHAVER AIO7540 & ΣΩΜΑΤΟΣ 11 ΣΕ 1 ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΜΕΝΗ
| Operation: | Power - Battery |
| Heads Number: | 9 |
| Set Length (mm): | 0,5-21MM |
| Cutting Positions: | 14 |
| Autonomy: | 120 min |
BEARD SHAVER BT3500 BLACK ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΜΕΝΗ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Operation: | Rechargeable |
| Heads Number: | 1 |
| Set Length (mm): | 0.5-10 |
| Cutting Positions: | 20 |
| Autonomy: | 50 min |
BEARD SHAVER BT3500 BLACK ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΜΕΝΗ
| Operation: | Rechargeable |
| Heads Number: | 1 |
| Set Length (mm): | 0.5-10 |
| Cutting Positions: | 20 |
| Autonomy: | 50 min |
BEARD SHAVER BT3617/15 ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΗ ΜΕ ΜΕΤΑΛΛΙΚΗ ΚΕΦΑΛΗ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Operation: | Rechargeable |
| Heads Number: | 1 |
| Set Length (mm): | 0,5-20mm |
| Cutting Positions: | 20 |
| Autonomy: | 60 min |
BEARD SHAVER BT3617/15 ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΗ ΜΕ ΜΕΤΑΛΛΙΚΗ ΚΕΦΑΛΗ
| Operation: | Rechargeable |
| Heads Number: | 1 |
| Set Length (mm): | 0,5-20mm |
| Cutting Positions: | 20 |
| Autonomy: | 60 min |
BEARD SHAVER BT5520 BLACK ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΜΕΝΗ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Operation: | Rechargeable |
| Heads Number: | 1 |
| Set Length (mm): | 0.5-20 |
| Cutting Positions: | 41 |
| Autonomy: | 120 min |
BEARD SHAVER BT5520 BLACK ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΜΕΝΗ
| Operation: | Rechargeable |
| Heads Number: | 1 |
| Set Length (mm): | 0.5-20 |
| Cutting Positions: | 41 |
| Autonomy: | 120 min |
BEARD SHAVER ΒΤ3411 BLACK ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΜΕΝΗ
Εξαντλείται!!! Περιορισμένο Απόθεμα
| Operation: | Rechargeable |
| Heads Number: | 1 |
| Set Length (mm): | 20 |
| Cutting Positions: | 41 |
| Autonomy: | 50 min |
BEARD SHAVER ΒΤ3411 BLACK ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΜΕΝΗ
| Operation: | Rechargeable |
| Heads Number: | 1 |
| Set Length (mm): | 20 |
| Cutting Positions: | 41 |
| Autonomy: | 50 min |
BODY SCALE BM9600 GREY ΜΕ ΛΙΠΟΜΕΤΡΗΤΗ & BLUETOOTH
Άμεσα Διαθέσιμο
| Screen Scale: | Digital |
| Determination of Fat: | Yes |
| Colour: | Grey |
| Extras: | Μέγιστο Βάρος160 kg |
BODY SCALE BM9600 GREY ΜΕ ΛΙΠΟΜΕΤΡΗΤΗ & BLUETOOTH
| Screen Scale: | Digital |
| Determination of Fat: | Yes |
| Colour: | Grey |
| Extras: | Μέγιστο Βάρος160 kg |
BODY SCALE IZ-7013 (224953) GOLD
Άμεσα Διαθέσιμο
| Screen Scale: | Digital |
| Determination of Fat: | No |
| Colour: | Gold |
| Extras: | Αισθητήρες υψηλής ακριβείας 100γρΖυγίζει έως 180κιλά/Μεγάλη οθόνη LED με φωτισμό |
BODY SCALE IZ-7013 (224953) GOLD
| Screen Scale: | Digital |
| Determination of Fat: | No |
| Colour: | Gold |
| Extras: | Αισθητήρες υψηλής ακριβείας 100γρΖυγίζει έως 180κιλά/Μεγάλη οθόνη LED με φωτισμό |
BODY SCALE Mi SMART SCALE S200 WHITE ΜΕ BLUETOOTH
Άμεσα Διαθέσιμο
| Screen Scale: | Digital |
| Determination of Fat: | Yes |
| Battery Type: | AAA |
| Colour: | White |
| Extras: | Συνδέεις τη Xiaomi Smart Scale S200 με το Xiaomi Home app και παρακολουθείς εύκολα τα δεδομένα σου. |
BODY SCALE Mi SMART SCALE S200 WHITE ΜΕ BLUETOOTH
| Screen Scale: | Digital |
| Determination of Fat: | Yes |
| Battery Type: | AAA |
| Colour: | White |
| Extras: | Συνδέεις τη Xiaomi Smart Scale S200 με το Xiaomi Home app και παρακολουθείς εύκολα τα δεδομένα σου. |
BODY SCALE NATURE BAMBOO
Άμεσα Διαθέσιμο
| Screen Scale: | Digital |
| Determination of Fat: | No |
| Battery Type: | CR 2032 |
| Colour: | Wood |
| Extras: | Αισθητήρες υψηλής ακρίβειας για αξιόπιστα αποτελέσματα |
| Screen Scale: | Digital |
| Determination of Fat: | No |
| Battery Type: | CR 2032 |
| Colour: | Wood |
| Extras: | Αισθητήρες υψηλής ακρίβειας για αξιόπιστα αποτελέσματα |
BODY SCALE PP1900V0 ΜΠΕΖ ΕΩΣ 180kg
Άμεσα Διαθέσιμο
| Screen Scale: | Digital |
| Determination of Fat: | No |
| Colour: | Champagne |
| Extras: | διαθέτει ένα μεγάλο πλατό από σκληρυμένο γυαλί, και μια αόρατη, ευανάγνωστη οθόνη φωτισμού LED. |
BODY SCALE PP1900V0 ΜΠΕΖ ΕΩΣ 180kg
| Screen Scale: | Digital |
| Determination of Fat: | No |
| Colour: | Champagne |
| Extras: | διαθέτει ένα μεγάλο πλατό από σκληρυμένο γυαλί, και μια αόρατη, ευανάγνωστη οθόνη φωτισμού LED. |