Άμεσα Διαθέσιμο
SAM2447
2,399.00€
979.00€
30.68€/per month
TV UHD QE75QN70FAUXXH NEO QLED SMART AI 100Hz
| Diagonal (inches): | 75'' |
| Refresh Rate: | 100 Hz |
| Quality Analysis: | Ultra HD 4K |
| Smart TV: | Υποστηρίζεται |
Άμεσα Διαθέσιμο
SAM2447
TV UHD QE75QN70FAUXXH NEO QLED SMART AI 100Hz
Diagonal (inches):
75'',
Refresh Rate:
100 Hz,
Quality Analysis:
Ultra HD 4K,
Smart TV:
Υποστηρίζεται,
30.68€/per month
Περιορισμένο Απόθεμα
SAM2465
2,099.00€
1,099.00€
TV UHD QE85Q7FAAUXXH QLED SMART AI
| Diagonal (inches): | 85'' |
| Refresh Rate: | 50Hz |
| Quality Analysis: | Ultra HD 4K |
| Smart TV: | Yes |
Περιορισμένο Απόθεμα
SAM2465
TV UHD QE85Q7FAAUXXH QLED SMART AI
Diagonal (inches):
85'',
Refresh Rate:
50Hz,
Quality Analysis:
Ultra HD 4K,
Smart TV:
Yes,
Αναμένεται
SAM2481
369.00€
319.00€
21.09€/per month
| Diagonal (inches): | 43'' |
| Refresh Rate: | 50Hz |
| Quality Analysis: | Ultra HD 4K |
| Smart TV: | Yes |
Αναμένεται
SAM2481
Diagonal (inches):
43'',
Refresh Rate:
50Hz,
Quality Analysis:
Ultra HD 4K,
Smart TV:
Yes,
21.09€/per month
Άμεσα Διαθέσιμο
SAM2480
429.00€
349.00€
20.64€/per month
| Diagonal (inches): | 50'' |
| Refresh Rate: | 50Hz |
| Quality Analysis: | Ultra HD 4K |
| Smart TV: | Yes |
Άμεσα Διαθέσιμο
SAM2480
Diagonal (inches):
50'',
Refresh Rate:
50Hz,
Quality Analysis:
Ultra HD 4K,
Smart TV:
Yes,
20.64€/per month
Αναμένεται
SAM2479
425.00€
379.00€
20.30€/per month
| Diagonal (inches): | 55'' |
| Refresh Rate: | 50Hz |
| Quality Analysis: | Ultra HD 4K |
| Smart TV: | Yes |
Αναμένεται
SAM2479
Diagonal (inches):
55'',
Refresh Rate:
50Hz,
Quality Analysis:
Ultra HD 4K,
Smart TV:
Yes,
20.30€/per month
Περιορισμένο Απόθεμα
SAM2478
569.00€
479.00€
20.13€/per month
| Diagonal (inches): | 65'' |
| Refresh Rate: | 50Hz |
| Quality Analysis: | Ultra HD 4K |
| Smart TV: | Yes |
Περιορισμένο Απόθεμα
SAM2478
Diagonal (inches):
65'',
Refresh Rate:
50Hz,
Quality Analysis:
Ultra HD 4K,
Smart TV:
Yes,
20.13€/per month