Άμεσα Διαθέσιμο
TCL0216
799,00€
709,00€
από 22,22€/μήνα
TV UHD TCL 65C6K SMART QD MINI LED GOOGLE TV 144Hz
| Διαγώνιος (ίντσες): | 65'' |
| Ρυθμός Ανανέωσης: | 144 Hz |
| Ποιότητα Ανάλυσης: | Ultra HD 4K |
| Smart TV: | Google Android |
Άμεσα Διαθέσιμο
TCL0216
TV UHD TCL 65C6K SMART QD MINI LED GOOGLE TV 144Hz
Διαγώνιος (ίντσες):
65'',
Ρυθμός Ανανέωσης:
144 Hz,
Ποιότητα Ανάλυσης:
Ultra HD 4K,
Smart TV:
Google Android,
από 22,22€/μήνα
Άμεσα Διαθέσιμο
TCL0207
549,00€
499,00€
από 20,26€/μήνα
TV UHD TCL 65P6K SMART 4K GOOGLE TV
| Διαγώνιος (ίντσες): | 65'' |
| Ρυθμός Ανανέωσης: | 60 Hz |
| Ποιότητα Ανάλυσης: | Ultra HD 4K |
| Smart TV: | Υποστηρίζεται |
Άμεσα Διαθέσιμο
TCL0207
TV UHD TCL 65P6K SMART 4K GOOGLE TV
Διαγώνιος (ίντσες):
65'',
Ρυθμός Ανανέωσης:
60 Hz,
Ποιότητα Ανάλυσης:
Ultra HD 4K,
Smart TV:
Υποστηρίζεται,
από 20,26€/μήνα
Περιορισμένο Απόθεμα
TCL0214
559,00€
539,00€
από 20,50€/μήνα
TV UHD TCL 65P7K SMART 4K QLED GOOGLE TV
| Διαγώνιος (ίντσες): | 65'' |
| Ρυθμός Ανανέωσης: | 60 Hz |
| Ποιότητα Ανάλυσης: | Ultra HD 4K |
| Smart TV: | Υποστηρίζεται |
Περιορισμένο Απόθεμα
TCL0214
TV UHD TCL 65P7K SMART 4K QLED GOOGLE TV
Διαγώνιος (ίντσες):
65'',
Ρυθμός Ανανέωσης:
60 Hz,
Ποιότητα Ανάλυσης:
Ultra HD 4K,
Smart TV:
Υποστηρίζεται,
από 20,50€/μήνα
Περιορισμένο Απόθεμα
TCL0217
TV UHD TCL 75C6K 4K SMART QD MINI LED GOOGLE TV 144Hz
| Διαγώνιος (ίντσες): | 77'' |
| Ρυθμός Ανανέωσης: | 144 Hz |
| Ποιότητα Ανάλυσης: | Ultra HD 4K |
| Smart TV: | Google Android |
990,00€
από 31,02€/μήνα
Περιορισμένο Απόθεμα
TCL0217
TV UHD TCL 75C6K 4K SMART QD MINI LED GOOGLE TV 144Hz
Διαγώνιος (ίντσες):
77'',
Ρυθμός Ανανέωσης:
144 Hz,
Ποιότητα Ανάλυσης:
Ultra HD 4K,
Smart TV:
Google Android,
990,00€
από 31,02€/μήνα
Άμεσα Διαθέσιμο
TCL0212
719,00€
699,00€
από 21,90€/μήνα
TV UHD TCL 75P7K SMART 4K QLED GOOGLE TV
| Διαγώνιος (ίντσες): | 75'' |
| Ρυθμός Ανανέωσης: | 60 Hz |
| Ποιότητα Ανάλυσης: | Ultra HD 4K |
| Smart TV: | Υποστηρίζεται |
Άμεσα Διαθέσιμο
TCL0212
TV UHD TCL 75P7K SMART 4K QLED GOOGLE TV
Διαγώνιος (ίντσες):
75'',
Ρυθμός Ανανέωσης:
60 Hz,
Ποιότητα Ανάλυσης:
Ultra HD 4K,
Smart TV:
Υποστηρίζεται,
από 21,90€/μήνα
Περιορισμένο Απόθεμα
TCL0213
979,00€
899,00€
από 28,17€/μήνα
TV UHD TCL 85P7K SMART 4K QLED GOOGLE TV
| Διαγώνιος (ίντσες): | 85'' |
| Ρυθμός Ανανέωσης: | 60 Hz |
| Ποιότητα Ανάλυσης: | Ultra HD 4K |
| Smart TV: | Υποστηρίζεται |
Περιορισμένο Απόθεμα
TCL0213
TV UHD TCL 85P7K SMART 4K QLED GOOGLE TV
Διαγώνιος (ίντσες):
85'',
Ρυθμός Ανανέωσης:
60 Hz,
Ποιότητα Ανάλυσης:
Ultra HD 4K,
Smart TV:
Υποστηρίζεται,
από 28,17€/μήνα