TV UHD QE50Q8FAAUXXH QLED SMART AI
| Diagonal (inches): | 50'' |
| Refresh Rate: | 50Hz |
| Quality Analysis: | Ultra HD 4K |
| Smart TV: | Yes |
TV UHD QE50Q8FAAUXXH QLED SMART AI
TV UHD QE50QN80FAUXXH NEO QLED SMART AI
| Diagonal (inches): | 50'' |
| Refresh Rate: | 50Hz |
| Quality Analysis: | Ultra HD 4K |
| Smart TV: | Υποστηρίζεται |
TV UHD QE50QN80FAUXXH NEO QLED SMART AI
TV UHD QE55Q6FAAUXXH QLED 4K SMART
| Refresh Rate: | 60 Hz |
| Quality Analysis: | Ultra HD 4K |
| Smart TV: | Yes |
TV UHD QE55Q6FAAUXXH QLED 4K SMART
TV UHD QE55Q7FAAUXXH QLED SMART AI
| Diagonal (inches): | 55'' |
| Refresh Rate: | 50Hz |
| Quality Analysis: | Ultra HD 4K |
| Smart TV: | Yes |
TV UHD QE55Q7FAAUXXH QLED SMART AI
TV UHD QE55Q8FAAUXXH QLED SMART AI
| Diagonal (inches): | 55'' |
| Refresh Rate: | 50Hz |
| Quality Analysis: | Ultra HD 4K |
| Smart TV: | Yes |
TV UHD QE55Q8FAAUXXH QLED SMART AI
TV UHD QE55QN70FAUXXH NEO QLED SMART AI 100Hz
| Diagonal (inches): | 55'' |
| Refresh Rate: | 100 Hz |
| Quality Analysis: | Ultra HD 4K |
| Smart TV: | Υποστηρίζεται |
TV UHD QE55QN70FAUXXH NEO QLED SMART AI 100Hz
TV UHD QE55QN80FAUXXH NEO QLED SMART AI 100Hz
| Diagonal (inches): | 55'' |
| Refresh Rate: | 100 Hz |
| Quality Analysis: | Ultra HD 4K |
| Smart TV: | Υποστηρίζεται |
TV UHD QE55QN80FAUXXH NEO QLED SMART AI 100Hz
TV UHD QE55QN95DATXXH QLED SMART 100Hz
| Diagonal (inches): | 55'' |
| Refresh Rate: | 100 Hz |
| Quality Analysis: | Ultra HD 4K |
| Smart TV: | Yes |
TV UHD QE55QN95DATXXH QLED SMART 100Hz
TV UHD QE65LS03FWUXXH THE FRAME QLED SMART
| Diagonal (inches): | 65'' |
| Refresh Rate: | 100 Hz |
| Quality Analysis: | Ultra HD 4K |
| Smart TV: | Yes |
TV UHD QE65LS03FWUXXH THE FRAME QLED SMART
TV UHD QE65Q6FAAUXXH QLED 4K SMART
| Refresh Rate: | 50Hz |
| Quality Analysis: | Ultra HD 4K |
| Smart TV: | Yes |
TV UHD QE65Q6FAAUXXH QLED 4K SMART
TV UHD QE65Q7FAAUXXH QLED SMART AI
| Diagonal (inches): | 65'' |
| Refresh Rate: | 50Hz |
| Quality Analysis: | Ultra HD 4K |
| Smart TV: | Yes |
TV UHD QE65Q7FAAUXXH QLED SMART AI