HAIR STRAIGHTENER GI-3032 (37269) X-WIDE KERATIN ΜΕ ΟΘΟΝΗ 230°C
| Maximum Temperature: | 230°C |
| Temperature Options: | 5 |
| Display screen: | Yes |
| Function Steam: | No |
| Auto Power Off: | Yes |
HAIR STRAIGHTENER GI-3032 (37269) X-WIDE KERATIN ΜΕ ΟΘΟΝΗ 230°C
HAIR STRAIGHTENER GOLD 3963 (100622) ΜΕ ΟΘΟΝΗ 230° C
| Maximum Temperature: | 230°C |
| Temperature Options: | 5 |
| Display screen: | Yes |
| Function Steam: | No |
| Auto Power Off: | Yes |
HAIR STRAIGHTENER GOLD 3963 (100622) ΜΕ ΟΘΟΝΗ 230° C
HAIR STRAIGHTENER HM 4022 ΛΕΥΚΗ ΜΕ ATMO & ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ
| Maximum Temperature: | 220°C |
| Temperature Options: | 3 |
| Display screen: | No |
| Function Steam: | Yes |
| Auto Power Off: | Yes |
HAIR STRAIGHTENER HM 4022 ΛΕΥΚΗ ΜΕ ATMO & ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ
HAIR STRAIGHTENER HS-568 (211737)
| Maximum Temperature: | 200°C |
| Temperature Options: | 3 |
| Display screen: | Yes |
| Function Steam: | No |
| Auto Power Off: | No |
HAIR STRAIGHTENER HS-568 (211737)
HAIR STRAIGHTENER P21.CP9DION.3D DIGITAL IONIC 3D ΜΕ ΟΘΟΝΗ 230°C
| Maximum Temperature: | 230°C |
| Temperature Options: | 8 |
| Display screen: | Yes |
| Function Steam: | No |
| Auto Power Off: | No |
HAIR STRAIGHTENER P21.CP9DION.3D DIGITAL IONIC 3D ΜΕ ΟΘΟΝΗ 230°C
HAIR STRAIGHTENER S1510 CERAMIC SLIM 40W 3ΕΤΗ ΕΓΓΥΗΣΗ
| Maximum Temperature: | 220°C |
| Temperature Options: | 2 |
| Display screen: | No |
| Function Steam: | No |
| Auto Power Off: | No |
HAIR STRAIGHTENER S1510 CERAMIC SLIM 40W 3ΕΤΗ ΕΓΓΥΗΣΗ
HAIR STRAIGHTENER S3500 CERAMIC STRAIGHT 3ΕΤΗ ΕΓΓΥΗΣΗ
| Maximum Temperature: | 230°C |
| Temperature Options: | 7 |
| Display screen: | Yes |
| Function Steam: | No |
| Auto Power Off: | No |
HAIR STRAIGHTENER S3500 CERAMIC STRAIGHT 3ΕΤΗ ΕΓΓΥΗΣΗ
HAIR STRAIGHTENER SF411L BLACK
| Maximum Temperature: | 230°C |
| Temperature Options: | 6 |
| Display screen: | No |
| Function Steam: | No |
| Auto Power Off: | Yes |
HAIR STRAIGHTENER SF411L BLACK
HAIR STRAIGHTENER SF8120F0 BLACK ULTIMATE EXPIRIENCE
| Maximum Temperature: | 210°C |
| Temperature Options: | 5 |
| Display screen: | Yes |
| Function Steam: | No |
| Auto Power Off: | Yes |
HAIR STRAIGHTENER SF8120F0 BLACK ULTIMATE EXPIRIENCE
HAIR STRAIGHTENER TITANIUM DREAMS 3964 ΑΤΜΟΥ ΜΕ ΟΘΟΝΗ 230°C
| Maximum Temperature: | 230°C |
| Temperature Options: | 6 |
| Display screen: | Yes |
| Function Steam: | Yes |
| Auto Power Off: | Yes |
HAIR STRAIGHTENER TITANIUM DREAMS 3964 ΑΤΜΟΥ ΜΕ ΟΘΟΝΗ 230°C
HAIRDRYER AC8002 Ε51 KERATIN PROTECT 2200W 6ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ AC MOTOR IONIC
| Hairdryer Type: | Hand |
| Hairdresser Utilasation: | For Hair |
| Power (Watt): | 2200 |
| Power Levels: | 6 |
| Motor Hairdryer: | AC motor |
HAIRDRYER AC8002 Ε51 KERATIN PROTECT 2200W 6ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ AC MOTOR IONIC
HAIRDRYER BELLISSIMA P3 3400 (11728) PROFESSIONAL 2400W AC MOTOR ΜΕ 8 ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ & ΙΟΝΙΣΤΗ
| Hairdryer Type: | Hand |
| Hairdresser Utilasation: | For Hair |
| Power (Watt): | 2400 |
| Power Levels: | 8 |
| Motor Hairdryer: | AC motor |
HAIRDRYER BELLISSIMA P3 3400 (11728) PROFESSIONAL 2400W AC MOTOR ΜΕ 8 ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ & ΙΟΝΙΣΤΗ