HAIR STRAIGHTENER SF411L BLACK
Άμεσα Διαθέσιμο
| Maximum Temperature: | 230°C |
| Temperature Options: | 6 |
| Display screen: | No |
| Function Steam: | No |
| Auto Power Off: | Yes |
HAIR STRAIGHTENER SF411L BLACK
| Maximum Temperature: | 230°C |
| Temperature Options: | 6 |
| Display screen: | No |
| Function Steam: | No |
| Auto Power Off: | Yes |
HAIR STRAIGHTENER SF8120F0 BLACK ULTIMATE EXPIRIENCE
Άμεσα Διαθέσιμο
| Maximum Temperature: | 210°C |
| Temperature Options: | 5 |
| Display screen: | Yes |
| Function Steam: | No |
| Auto Power Off: | Yes |
HAIR STRAIGHTENER SF8120F0 BLACK ULTIMATE EXPIRIENCE
| Maximum Temperature: | 210°C |
| Temperature Options: | 5 |
| Display screen: | Yes |
| Function Steam: | No |
| Auto Power Off: | Yes |
HAIR STRAIGHTENER TITANIUM DREAMS 3964 ΑΤΜΟΥ ΜΕ ΟΘΟΝΗ 230°C
Άμεσα Διαθέσιμο
| Maximum Temperature: | 230°C |
| Temperature Options: | 6 |
| Display screen: | Yes |
| Function Steam: | Yes |
| Auto Power Off: | Yes |
HAIR STRAIGHTENER TITANIUM DREAMS 3964 ΑΤΜΟΥ ΜΕ ΟΘΟΝΗ 230°C
| Maximum Temperature: | 230°C |
| Temperature Options: | 6 |
| Display screen: | Yes |
| Function Steam: | Yes |
| Auto Power Off: | Yes |
HAIRDRYER AC8002 Ε51 KERATIN PROTECT 2200W 6ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ AC MOTOR IONIC
Άμεσα Διαθέσιμο
| Hairdryer Type: | Hand |
| Hairdresser Utilasation: | For Hair |
| Power (Watt): | 2200 |
| Power Levels: | 6 |
| Motor Hairdryer: | AC motor |
HAIRDRYER AC8002 Ε51 KERATIN PROTECT 2200W 6ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ AC MOTOR IONIC
| Hairdryer Type: | Hand |
| Hairdresser Utilasation: | For Hair |
| Power (Watt): | 2200 |
| Power Levels: | 6 |
| Motor Hairdryer: | AC motor |
HAIRDRYER BELLISSIMA P3 3400 (11728) PROFESSIONAL 2400W AC MOTOR ΜΕ 8 ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ & ΙΟΝΙΣΤΗ
Περιορισμένο Απόθεμα
| Hairdryer Type: | Hand |
| Hairdresser Utilasation: | For Hair |
| Power (Watt): | 2400 |
| Power Levels: | 8 |
| Motor Hairdryer: | AC motor |
HAIRDRYER BELLISSIMA P3 3400 (11728) PROFESSIONAL 2400W AC MOTOR ΜΕ 8 ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ & ΙΟΝΙΣΤΗ
| Hairdryer Type: | Hand |
| Hairdresser Utilasation: | For Hair |
| Power (Watt): | 2400 |
| Power Levels: | 8 |
| Motor Hairdryer: | AC motor |
HAIRDRYER BELLISSIMA P7 3200 (7ΙΜΕ11858) PROFESSIONAL 2100W AC MOTOR ΜΕ 8 ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ & ΙΟΝΙΣΤΗ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Hairdryer Type: | Hand |
| Hairdresser Utilasation: | For Hair |
| Power (Watt): | 2100 |
| Power Levels: | 8 |
| Motor Hairdryer: | AC motor |
HAIRDRYER BELLISSIMA P7 3200 (7ΙΜΕ11858) PROFESSIONAL 2100W AC MOTOR ΜΕ 8 ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ & ΙΟΝΙΣΤΗ
| Hairdryer Type: | Hand |
| Hairdresser Utilasation: | For Hair |
| Power (Watt): | 2100 |
| Power Levels: | 8 |
| Motor Hairdryer: | AC motor |
HAIRDRYER BHD272/00 ΜΑΥΡΟ 2100W AC MOTOR
Άμεσα Διαθέσιμο
| Hairdryer Type: | Hand |
| Hairdresser Utilasation: | For Hair |
| Power (Watt): | 2100 |
| Power Levels: | 2 |
| Motor Hairdryer: | AC motor |
HAIRDRYER BHD272/00 ΜΑΥΡΟ 2100W AC MOTOR
| Hairdryer Type: | Hand |
| Hairdresser Utilasation: | For Hair |
| Power (Watt): | 2100 |
| Power Levels: | 2 |
| Motor Hairdryer: | AC motor |
HAIRDRYER BHD308/10 1600W DC MOTOR BLACK ΤΑΞΙΔΙΟΥ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Hairdryer Type: | Hand |
| Hairdresser Utilasation: | For Hair |
| Power (Watt): | 1600W |
| Power Levels: | 3 |
| Motor Hairdryer: | DC motor |
HAIRDRYER BHD308/10 1600W DC MOTOR BLACK ΤΑΞΙΔΙΟΥ
| Hairdryer Type: | Hand |
| Hairdresser Utilasation: | For Hair |
| Power (Watt): | 1600W |
| Power Levels: | 3 |
| Motor Hairdryer: | DC motor |
HAIRDRYER BHD351/10 ΜΑΥΡΟ 2100W DC MOTOR
Άμεσα Διαθέσιμο
| Hairdryer Type: | Hand |
| Hairdresser Utilasation: | For Hair |
| Power (Watt): | 2100 |
| Power Levels: | 6 |
| Motor Hairdryer: | DC motor |
HAIRDRYER BHD351/10 ΜΑΥΡΟ 2100W DC MOTOR
| Hairdryer Type: | Hand |
| Hairdresser Utilasation: | For Hair |
| Power (Watt): | 2100 |
| Power Levels: | 6 |
| Motor Hairdryer: | DC motor |
HAIRDRYER BHD512/20 2300W IONIC DC MOTOR
Άμεσα Διαθέσιμο
| Hairdryer Type: | Hand |
| Hairdresser Utilasation: | For Hair |
| Power (Watt): | 2300 |
| Power Levels: | 3 |
| Motor Hairdryer: | DC motor |
HAIRDRYER BHD512/20 2300W IONIC DC MOTOR
| Hairdryer Type: | Hand |
| Hairdresser Utilasation: | For Hair |
| Power (Watt): | 2300 |
| Power Levels: | 3 |
| Motor Hairdryer: | DC motor |
HAIRDRYER GH-3537 DIVA 3D KERATION 2300W IONIC AC MOTOR
Περιορισμένο Απόθεμα
| Hairdryer Type: | Hand |
| Hairdresser Utilasation: | For Hair |
| Power (Watt): | 2300 |
| Power Levels: | 2 |
| Motor Hairdryer: | AC motor |
HAIRDRYER GH-3537 DIVA 3D KERATION 2300W IONIC AC MOTOR
| Hairdryer Type: | Hand |
| Hairdresser Utilasation: | For Hair |
| Power (Watt): | 2300 |
| Power Levels: | 2 |
| Motor Hairdryer: | AC motor |
HAIRDRYER HD-001 JEWEL 2000W ΜΑΥΡΟ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Hairdryer Type: | Hand |
| Hairdresser Utilasation: | For Hair |
| Power (Watt): | 2000W |
| Power Levels: | 2 |
| Motor Hairdryer: | DC motor |
HAIRDRYER HD-001 JEWEL 2000W ΜΑΥΡΟ
| Hairdryer Type: | Hand |
| Hairdresser Utilasation: | For Hair |
| Power (Watt): | 2000W |
| Power Levels: | 2 |
| Motor Hairdryer: | DC motor |