| Επεξεργαστής CPU: | AMD Ryzen™ 5 7535HS |
| Μνήμης RAM: | 16 GB |
| Τύπος Δίσκου: | Εσωτερικός SSD |
| Χωρητικότητα Δίσκου: | 512 GB |
| Κάρτα Γραφικών: | OnBoard |
| Επεξεργαστής CPU: | AMD Ryzen™ 5 7535HS |
| Μνήμης RAM: | 16 GB |
| Τύπος Δίσκου: | Εσωτερικός SSD |
| Χωρητικότητα Δίσκου: | 512 GB |
| Κάρτα Γραφικών: | OnBoard |
| Επεξεργαστής CPU: | Intel Core i3-1315U |
| Μνήμης RAM: | 8 GB |
| Τύπος Δίσκου: | Εσωτερικός SSD |
| Χωρητικότητα Δίσκου: | 512 GB |
| Κάρτα Γραφικών: | OnBoard |
| Επεξεργαστής CPU: | Intel Core i3-1315U |
| Μνήμης RAM: | 8 GB |
| Τύπος Δίσκου: | Εσωτερικός SSD |
| Χωρητικότητα Δίσκου: | 512 GB |
| Κάρτα Γραφικών: | OnBoard |
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΦΟΡΗΤΟΣ ASUS VIVOBOOK 15 90NB13Y1-M00KK0 15,6'' (I7-1355U|16GB|1TB/SSD|W11H)
Άμεσα Διαθέσιμο
| Επεξεργαστής CPU: | Intel® Core™ i7 |
| Μνήμης RAM: | 16 GB |
| Τύπος Δίσκου: | Εσωτερικός SSD |
| Χωρητικότητα Δίσκου: | 512 GB |
| Κάρτα Γραφικών: | OnBoard |
| Επεξεργαστής CPU: | Intel® Core™ i7 |
| Μνήμης RAM: | 16 GB |
| Τύπος Δίσκου: | Εσωτερικός SSD |
| Χωρητικότητα Δίσκου: | 512 GB |
| Κάρτα Γραφικών: | OnBoard |
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΦΟΡΗΤΟΣ ASUS VIVOBOOK 15 90NB13Y1-M00VW0 15,6'' FHD (C5-120U|16GB|512GB/SSD|W11H)
Κατόπιν παραγγελίας
| Επεξεργαστής CPU: | Intel Core 5 120U |
| Μνήμης RAM: | 16 GB |
| Τύπος Δίσκου: | Εσωτερικός SSD |
| Χωρητικότητα Δίσκου: | 512 GB |
| Κάρτα Γραφικών: | OnBoard |
| Επεξεργαστής CPU: | Intel Core 5 120U |
| Μνήμης RAM: | 16 GB |
| Τύπος Δίσκου: | Εσωτερικός SSD |
| Χωρητικότητα Δίσκου: | 512 GB |
| Κάρτα Γραφικών: | OnBoard |
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΦΟΡΗΤΟΣ ASUS X1504VA-BQ1640W 15,6'' FHD (i5-1334U|16GB|512GB/SSD|W11H)
Περιορισμένο Απόθεμα
| Επεξεργαστής CPU: | Intel® Core™ i5-1334U |
| Μνήμης RAM: | 16 GB |
| Τύπος Δίσκου: | Εσωτερικός SSD |
| Χωρητικότητα Δίσκου: | 512 GB |
| Κάρτα Γραφικών: | OnBoard |
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΦΟΡΗΤΟΣ ASUS X1504VA-BQ1640W 15,6'' FHD (i5-1334U|16GB|512GB/SSD|W11H)
| Επεξεργαστής CPU: | Intel® Core™ i5-1334U |
| Μνήμης RAM: | 16 GB |
| Τύπος Δίσκου: | Εσωτερικός SSD |
| Χωρητικότητα Δίσκου: | 512 GB |
| Κάρτα Γραφικών: | OnBoard |
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΦΟΡΗΤΟΣ ASUS X1504VA-BQ721W 15,6'' (I7-1355U|16GB|512GB/SSD|W11H)
Περιορισμένο Απόθεμα
| Επεξεργαστής CPU: | Intel® Core™ i7-1355U (12MB Cache, up to 5.00GHz) |
| Μνήμης RAM: | 16 GB |
| Τύπος Δίσκου: | Εσωτερικός SSD |
| Χωρητικότητα Δίσκου: | 512 GB |
| Κάρτα Γραφικών: | OnBoard |
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΦΟΡΗΤΟΣ ASUS X1504VA-BQ721W 15,6'' (I7-1355U|16GB|512GB/SSD|W11H)
| Επεξεργαστής CPU: | Intel® Core™ i7-1355U (12MB Cache, up to 5.00GHz) |
| Μνήμης RAM: | 16 GB |
| Τύπος Δίσκου: | Εσωτερικός SSD |
| Χωρητικότητα Δίσκου: | 512 GB |
| Κάρτα Γραφικών: | OnBoard |
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΦΟΡΗΤΟΣ ASUS X1605VA-OLED-SH2182W 16'' 90NB10N3-M02MY0 (I7-13620H|16GB|1TB/SSD|W11H)
Άμεσα Διαθέσιμο
| Επεξεργαστής CPU: | AMD Ryzen 5 7430U Processor 2.3GHz |
| Μνήμης RAM: | 16 GB |
| Τύπος Δίσκου: | Εσωτερικός SSD |
| Χωρητικότητα Δίσκου: | 1 TB |
| Κάρτα Γραφικών: | OnBoard |
| Επεξεργαστής CPU: | AMD Ryzen 5 7430U Processor 2.3GHz |
| Μνήμης RAM: | 16 GB |
| Τύπος Δίσκου: | Εσωτερικός SSD |
| Χωρητικότητα Δίσκου: | 1 TB |
| Κάρτα Γραφικών: | OnBoard |
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΦΟΡΗΤΟΣ ASUS X1607QA-MB005W (90NB15Z1-M006M0)16'' FHD (SNAPDRAGON X X1 26100|16GB|512GB/SSD|W11H/COPILOT+)
Άμεσα Διαθέσιμο
| Επεξεργαστής CPU: | QUALCOMM X1-24-100 |
| Μνήμης RAM: | 16 GB |
| Τύπος Δίσκου: | Εσωτερικός SSD |
| Χωρητικότητα Δίσκου: | 512 GB |
| Κάρτα Γραφικών: | OnBoard |
| Επεξεργαστής CPU: | QUALCOMM X1-24-100 |
| Μνήμης RAM: | 16 GB |
| Τύπος Δίσκου: | Εσωτερικός SSD |
| Χωρητικότητα Δίσκου: | 512 GB |
| Κάρτα Γραφικών: | OnBoard |
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΦΟΡΗΤΟΣ BLACKVIEW ACEBOOK 10 18.5" IPS (INTEL-N150/16GB/512GB SSD//W11PRO)2YRS
Κατόπιν παραγγελίας
| Επεξεργαστής CPU: | Intel Core N150(6MB Smart Cache έως 3.60 GHz Max Turbo) |
| Μνήμης RAM: | 16 GB |
| Τύπος Δίσκου: | Εσωτερικός SSD |
| Χωρητικότητα Δίσκου: | 512 GB |
| Κάρτα Γραφικών: | OnBoard |
| Επεξεργαστής CPU: | Intel Core N150(6MB Smart Cache έως 3.60 GHz Max Turbo) |
| Μνήμης RAM: | 16 GB |
| Τύπος Δίσκου: | Εσωτερικός SSD |
| Χωρητικότητα Δίσκου: | 512 GB |
| Κάρτα Γραφικών: | OnBoard |
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΦΟΡΗΤΟΣ BLACKVIEW ACEBOOK 12 16" IPS (i5-1030NG7/16GB/512GB SSD/W11P)2YRS
Κατόπιν παραγγελίας
| Επεξεργαστής CPU: | i5-1030NG7 |
| Μνήμης RAM: | 16 GB |
| Τύπος Δίσκου: | Εσωτερικός SSD |
| Χωρητικότητα Δίσκου: | 512 GB |
| Κάρτα Γραφικών: | OnBoard |
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΦΟΡΗΤΟΣ BLACKVIEW ACEBOOK 12 16" IPS (i5-1030NG7/16GB/512GB SSD/W11P)2YRS
| Επεξεργαστής CPU: | i5-1030NG7 |
| Μνήμης RAM: | 16 GB |
| Τύπος Δίσκου: | Εσωτερικός SSD |
| Χωρητικότητα Δίσκου: | 512 GB |
| Κάρτα Γραφικών: | OnBoard |
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΦΟΡΗΤΟΣ BLACKVIEW ACEBOOK 12 16" IPS (i5-12450H/16GB/512GB SSD/W11P)2YRS
Άμεσα Διαθέσιμο
| Επεξεργαστής CPU: | i5-12450H |
| Μνήμης RAM: | 16 GB |
| Τύπος Δίσκου: | Εσωτερικός SSD |
| Χωρητικότητα Δίσκου: | 512 GB |
| Κάρτα Γραφικών: | OnBoard |
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΦΟΡΗΤΟΣ BLACKVIEW ACEBOOK 12 16" IPS (i5-12450H/16GB/512GB SSD/W11P)2YRS
| Επεξεργαστής CPU: | i5-12450H |
| Μνήμης RAM: | 16 GB |
| Τύπος Δίσκου: | Εσωτερικός SSD |
| Χωρητικότητα Δίσκου: | 512 GB |
| Κάρτα Γραφικών: | OnBoard |
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΦΟΡΗΤΟΣ BLACKVIEW ACEBOOK 8 15.6" IPS (R7-7735HS/32GB/1TB SSD/W11H)2YRS
Περιορισμένο Απόθεμα
| Επεξεργαστής CPU: | Intel Core N97(6MB Smart Cache έως 3.60 GHz Max Turbo) |
| Μνήμης RAM: | 16 GB |
| Τύπος Δίσκου: | Εσωτερικός SSD |
| Χωρητικότητα Δίσκου: | 1 TB |
| Κάρτα Γραφικών: | OnBoard |
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΦΟΡΗΤΟΣ BLACKVIEW ACEBOOK 8 15.6" IPS (R7-7735HS/32GB/1TB SSD/W11H)2YRS
| Επεξεργαστής CPU: | Intel Core N97(6MB Smart Cache έως 3.60 GHz Max Turbo) |
| Μνήμης RAM: | 16 GB |
| Τύπος Δίσκου: | Εσωτερικός SSD |
| Χωρητικότητα Δίσκου: | 1 TB |
| Κάρτα Γραφικών: | OnBoard |