TABLET PC SAMSUNG TAB A11+ (SM-X230) 11" 6GB/128GB W-IFI GRAY
Άμεσα Διαθέσιμο
| Λειτουργικό: | Android |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 11'' |
| Χωρητικότητα (Gb): | 128 GB |
| Επεξεργαστής: | 8-Core (8-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 6 GB |
TABLET PC SAMSUNG TAB A11+ (SM-X230) 11" 6GB/128GB W-IFI GRAY
| Λειτουργικό: | Android |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 11'' |
| Χωρητικότητα (Gb): | 128 GB |
| Επεξεργαστής: | 8-Core (8-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 6 GB |
TABLET PC SAMSUNG TAB A11+ (SM-X230) 11" 8GB/256GB W-IFI GRAY
Περιορισμένο Απόθεμα
| Λειτουργικό: | Android |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 11'' |
| Χωρητικότητα (Gb): | 256 GB |
| Επεξεργαστής: | 8-Core (8-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 8 GB |
TABLET PC SAMSUNG TAB A11+ (SM-X230) 11" 8GB/256GB W-IFI GRAY
| Λειτουργικό: | Android |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 11'' |
| Χωρητικότητα (Gb): | 256 GB |
| Επεξεργαστής: | 8-Core (8-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 8 GB |
TABLET PC SAMSUNG TAB A11+ 5G (SM-X236) 11" 6GB/128GB W-IFI GRAY
Περιορισμένο Απόθεμα
| Λειτουργικό: | Android |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 11'' |
| Χωρητικότητα (Gb): | 128 GB |
| Επεξεργαστής: | 8-Core (8-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 6 GB |
TABLET PC SAMSUNG TAB A11+ 5G (SM-X236) 11" 6GB/128GB W-IFI GRAY
| Λειτουργικό: | Android |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 11'' |
| Χωρητικότητα (Gb): | 128 GB |
| Επεξεργαστής: | 8-Core (8-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 6 GB |
TABLET PC SAMSUNG TAB S10 FE (SM-X520 ) 10.9" 8GB/128GB W-IFI GRAY
Άμεσα Διαθέσιμο
| Λειτουργικό: | Android |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 11'' |
| Χωρητικότητα (Gb): | 128 GB |
| Επεξεργαστής: | 8-Core (8-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 8 GB |
TABLET PC SAMSUNG TAB S10 FE (SM-X520 ) 10.9" 8GB/128GB W-IFI GRAY
| Λειτουργικό: | Android |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 11'' |
| Χωρητικότητα (Gb): | 128 GB |
| Επεξεργαστής: | 8-Core (8-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 8 GB |
TABLET PC TCL TAB 10 8496G WIFI 4/64GB SPACE GRAY
Άμεσα Διαθέσιμο
| Λειτουργικό: | Android |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 10,1'' |
| Χωρητικότητα (Gb): | 64 GB |
| Επεξεργαστής: | 4-Core (4-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 4 GB |
TABLET PC TCL TAB 10 8496G WIFI 4/64GB SPACE GRAY
| Λειτουργικό: | Android |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 10,1'' |
| Χωρητικότητα (Gb): | 64 GB |
| Επεξεργαστής: | 4-Core (4-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 4 GB |
TABLET PC TCL TAB 10L 8492A 10.1'' WIFI 3/32GB SPACE BLACK
Περιορισμένο Απόθεμα
| Λειτουργικό: | Android |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 10,1'' |
| Χωρητικότητα (Gb): | 32 GB |
| Επεξεργαστής: | 4-Core (4-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 3 GB |
TABLET PC TCL TAB 10L 8492A 10.1'' WIFI 3/32GB SPACE BLACK
| Λειτουργικό: | Android |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 10,1'' |
| Χωρητικότητα (Gb): | 32 GB |
| Επεξεργαστής: | 4-Core (4-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 3 GB |
TABLET PC XIAOMI REDMI PAD 2 11'' VHU5631EU 8GB/256GB WIFI GRAPHITE GRAY
Αναμένεται
| Λειτουργικό: | Android |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 11'' |
| Χωρητικότητα (Gb): | 256 GB |
| Επεξεργαστής: | 8-Core (8-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 8 GB |
TABLET PC XIAOMI REDMI PAD 2 11'' VHU5631EU 8GB/256GB WIFI GRAPHITE GRAY
| Λειτουργικό: | Android |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 11'' |
| Χωρητικότητα (Gb): | 256 GB |
| Επεξεργαστής: | 8-Core (8-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 8 GB |
TABLET PC XIAOMI REDMI PAD 2 11'' VHU5659EU 4GB/128GB WIFI GRAPHITE GRAY
Άμεσα Διαθέσιμο
| Λειτουργικό: | Android |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 11'' |
| Χωρητικότητα (Gb): | 128 GB |
| Επεξεργαστής: | 8-Core (8-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 4 GB |
TABLET PC XIAOMI REDMI PAD 2 11'' VHU5659EU 4GB/128GB WIFI GRAPHITE GRAY
| Λειτουργικό: | Android |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 11'' |
| Χωρητικότητα (Gb): | 128 GB |
| Επεξεργαστής: | 8-Core (8-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 4 GB |
TABLET PC XIAOMI REDMI PAD 2 11'' VHU5875EU 4GB/128GB WIFI MINT GREEN
Άμεσα Διαθέσιμο
| Λειτουργικό: | Android |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 11'' |
| Χωρητικότητα (Gb): | 128 GB |
| Επεξεργαστής: | 8-Core (8-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 4 GB |
TABLET PC XIAOMI REDMI PAD 2 11'' VHU5875EU 4GB/128GB WIFI MINT GREEN
| Λειτουργικό: | Android |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 11'' |
| Χωρητικότητα (Gb): | 128 GB |
| Επεξεργαστής: | 8-Core (8-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 4 GB |
TABLET PC XIAOMI REDMI PAD 2 11'' VHU5897EU 8GB/256GB WIFI MINT GREEN
Άμεσα Διαθέσιμο
| Λειτουργικό: | Android |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 11'' |
| Χωρητικότητα (Gb): | 256 GB |
| Επεξεργαστής: | 8-Core (8-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 8 GB |
TABLET PC XIAOMI REDMI PAD 2 11'' VHU5897EU 8GB/256GB WIFI MINT GREEN
| Λειτουργικό: | Android |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 11'' |
| Χωρητικότητα (Gb): | 256 GB |
| Επεξεργαστής: | 8-Core (8-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 8 GB |
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΦΟΡΗΤΟΣ APPLE MACBOOK AIR 13.6'' (MW123GR/A) (M4/16GB/256GB SSD) MIDNIGHT
Κατόπιν παραγγελίας
| Επεξεργαστής CPU: | Apple M4 Chip με 10-core CPU & 8-core GPU |
| Μνήμης RAM: | 16 GB |
| Τύπος Δίσκου: | Εσωτερικός SSD |
| Χωρητικότητα Δίσκου: | 256 GB |
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΦΟΡΗΤΟΣ APPLE MACBOOK AIR 13.6'' (MW123GR/A) (M4/16GB/256GB SSD) MIDNIGHT
| Επεξεργαστής CPU: | Apple M4 Chip με 10-core CPU & 8-core GPU |
| Μνήμης RAM: | 16 GB |
| Τύπος Δίσκου: | Εσωτερικός SSD |
| Χωρητικότητα Δίσκου: | 256 GB |
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΦΟΡΗΤΟΣ APPLE MACBOOK AIR 13.6'' (MW133GR/A) (M4/16GB/512GB SSD) MIDNIGHT
Κατόπιν παραγγελίας
| Επεξεργαστής CPU: | Apple M4 chip 10-core |
| Μνήμης RAM: | 16 GB |
| Τύπος Δίσκου: | Εσωτερικός SSD |
| Χωρητικότητα Δίσκου: | 512 GB |
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΦΟΡΗΤΟΣ APPLE MACBOOK AIR 13.6'' (MW133GR/A) (M4/16GB/512GB SSD) MIDNIGHT
| Επεξεργαστής CPU: | Apple M4 chip 10-core |
| Μνήμης RAM: | 16 GB |
| Τύπος Δίσκου: | Εσωτερικός SSD |
| Χωρητικότητα Δίσκου: | 512 GB |