TV UHD TCL 65P7K SMART 4K QLED GOOGLE TV
| Διαγώνιος (ίντσες): | 65'' |
| Ρυθμός Ανανέωσης: | 60 Hz |
| Ποιότητα Ανάλυσης: | Ultra HD 4K |
| Smart TV: | Υποστηρίζεται |
TV UHD TCL 65P7K SMART 4K QLED GOOGLE TV
TV UHD TCL 75C6K 4K SMART QD MINI LED GOOGLE TV 144Hz
| Διαγώνιος (ίντσες): | 77'' |
| Ρυθμός Ανανέωσης: | 144 Hz |
| Ποιότητα Ανάλυσης: | Ultra HD 4K |
| Smart TV: | Google Android |
TV UHD TCL 75C6K 4K SMART QD MINI LED GOOGLE TV 144Hz
TV UHD TCL 75P7K SMART 4K QLED GOOGLE TV
| Διαγώνιος (ίντσες): | 75'' |
| Ρυθμός Ανανέωσης: | 60 Hz |
| Ποιότητα Ανάλυσης: | Ultra HD 4K |
| Smart TV: | Υποστηρίζεται |
TV UHD TCL 75P7K SMART 4K QLED GOOGLE TV
TV UHD TCL 85P7K SMART 4K QLED GOOGLE TV
| Διαγώνιος (ίντσες): | 85'' |
| Ρυθμός Ανανέωσης: | 60 Hz |
| Ποιότητα Ανάλυσης: | Ultra HD 4K |
| Smart TV: | Υποστηρίζεται |
TV UHD TCL 85P7K SMART 4K QLED GOOGLE TV
ΒΑΣΗ TV LCD BRATECK KL22-22F 23"-42" 35Kg ΣΤΑΘΕΡΗ BLACK
| Μέγιστη Διαγώνιος οθόνης TV: | 42' |
| Για βάρος έως: | 35 kg |
| Τύπος Βραχίονα: | Σταθέρος |
| Τύπος Βάσης TV: | Επιτοίχια |
| Διάκενο Vesa (ΠχΥ) (mm): | 75 x 75,100 x 100,200 x 100,200 x 200 |
ΒΑΣΗ TV LCD BRATECK KL22-22F 23"-42" 35Kg ΣΤΑΘΕΡΗ BLACK
ΒΑΣΗ TV LCD BRATECK KL22-44F 32"-55" 35Kg ΣΤΑΘΕΡΗ BLACK
| Μέγιστη Διαγώνιος οθόνης TV: | 55' |
| Για βάρος έως: | 35 kg |
| Τύπος Βραχίονα: | Σταθέρος |
| Τύπος Βάσης TV: | Επιτοίχια |
| Διάκενο Vesa (ΠχΥ) (mm): | 200 x 200,300 x 200,300 x 300,400 x 300,400 x 400,600 x 400 |
ΒΑΣΗ TV LCD BRATECK KL22-44F 32"-55" 35Kg ΣΤΑΘΕΡΗ BLACK
ΒΑΣΗ TV LCD BRATECK KL25-44T 32"-55" 35kg ΣΤΑΘΕΡΗ ΜΕ ΚΛΙΣΗ BLACK
| Μέγιστη Διαγώνιος οθόνης TV: | 55' |
| Για βάρος έως: | 35 kg |
| Τύπος Βραχίονα: | Σταθέρος |
| Τύπος Βάσης TV: | Επιτοίχια |
| Διάκενο Vesa (ΠχΥ) (mm): | 200 x 200,400 x 400,300 x 200,400 x 300,300 x 300 |
ΒΑΣΗ TV LCD BRATECK KL25-44T 32"-55" 35kg ΣΤΑΘΕΡΗ ΜΕ ΚΛΙΣΗ BLACK
ΒΑΣΗ TV LCD BRATECK KLA27-221 23"-42" 30kg ΜΕ ΜΟΝΟ ΒΡΑΧΙΟΝΑ
| Μέγιστη Διαγώνιος οθόνης TV: | 42' |
| Για βάρος έως: | 30 kg |
| Τύπος Βραχίονα: | 1ος |
| Τύπος Βάσης TV: | Επιτοίχια |
| Διάκενο Vesa (ΠχΥ) (mm): | 100 x 100,200 x 100,200 x 200 |
ΒΑΣΗ TV LCD BRATECK KLA27-221 23"-42" 30kg ΜΕ ΜΟΝΟ ΒΡΑΧΙΟΝΑ
ΒΑΣΗ TV LCD BRATECK KLA27-222 23"-42" 20kg ΜΕ ΜΟΝΟ ΤΗΛΕΣΚΟΠΙΚΟ ΒΡΑΧΙΟΝΑ
| Μέγιστη Διαγώνιος οθόνης TV: | 43' |
| Για βάρος έως: | 20 kg |
| Τύπος Βραχίονα: | 2ος |
| Τύπος Βάσης TV: | Επιτοίχια |
| Διάκενο Vesa (ΠχΥ) (mm): | 100 x 100,200 x 100,200 x 200 |
ΒΑΣΗ TV LCD BRATECK KLA27-222 23"-42" 20kg ΜΕ ΜΟΝΟ ΤΗΛΕΣΚΟΠΙΚΟ ΒΡΑΧΙΟΝΑ
ΒΑΣΗ TV LCD BRATECK LCD- 501A 23"-42" 30kg ΣΤΑΘΕΡΗ ΜΕ ΚΛΙΣΗ BLACK
| Μέγιστη Διαγώνιος οθόνης TV: | 42' |
| Για βάρος έως: | 30 kg |
| Τύπος Βραχίονα: | Σταθέρος |
| Τύπος Βάσης TV: | Επιτοίχια |
| Διάκενο Vesa (ΠχΥ) (mm): | 75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200 |
ΒΑΣΗ TV LCD BRATECK LCD- 501A 23"-42" 30kg ΣΤΑΘΕΡΗ ΜΕ ΚΛΙΣΗ BLACK
ΒΑΣΗ TV LCD BRATECK LCD-503A 23"-42" 30kg ΜΕ ΜΟΝΟ ΒΡΑΧΙΟΝΑ BLACK
| Μέγιστη Διαγώνιος οθόνης TV: | 42' |
| Για βάρος έως: | 30 kg |
| Τύπος Βραχίονα: | 2ος |
| Τύπος Βάσης TV: | Επιτοίχια |
| Διάκενο Vesa (ΠχΥ) (mm): | 75 x 75,100 x 100,200 x 100 |
ΒΑΣΗ TV LCD BRATECK LCD-503A 23"-42" 30kg ΜΕ ΜΟΝΟ ΒΡΑΧΙΟΝΑ BLACK
ΒΑΣΗ TV LCD BRATECK LDA21-221 13"-42" 20kg ΜΕ ΜΟΝΟ ΤΗΛΕΣΚΟΠΙΚΟ ΒΡΑΧΙΟΝΑ BLACK
| Μέγιστη Διαγώνιος οθόνης TV: | 42' |
| Για βάρος έως: | 20 kg |
| Τύπος Βραχίονα: | Σταθέρος |
| Τύπος Βάσης TV: | Επιτοίχια |
| Διάκενο Vesa (ΠχΥ) (mm): | 75 x 75 ,100 x 100, 200 x 200 |
ΒΑΣΗ TV LCD BRATECK LDA21-221 13"-42" 20kg ΜΕ ΜΟΝΟ ΤΗΛΕΣΚΟΠΙΚΟ ΒΡΑΧΙΟΝΑ BLACK