| Διαγώνιος (ίντσες): | 24'' |
| Ρυθμός Ανανέωσης: | 50Hz |
| Ποιότητα Ανάλυσης: | HD Ready |
TV LED F+U FL32113THD HD READY
| Διαγώνιος (ίντσες): | 32'' |
| Ρυθμός Ανανέωσης: | 50Hz |
| Ποιότητα Ανάλυσης: | HD Ready |
| Smart TV: | No |
TV LED F+U FL32113THD HD READY
TV LED F+U FLA3223H ANDROID SMART FHD
| Διαγώνιος (ίντσες): | 32'' |
| Ρυθμός Ανανέωσης: | 50Hz |
| Ποιότητα Ανάλυσης: | Full HD |
| Smart TV: | Yes |
TV LED F+U FLA3223H ANDROID SMART FHD
TV LED F+U FLT40400H SMART FHD
| Διαγώνιος (ίντσες): | 40'' |
| Ρυθμός Ανανέωσης: | 50Hz |
| Ποιότητα Ανάλυσης: | Full HD |
| Smart TV: | Yes |
TV LED F+U FLT40400H SMART FHD
TV LED F+U FLV32502QL QLED SMART HD
| Διαγώνιος (ίντσες): | 32'' |
| Ρυθμός Ανανέωσης: | 50Hz |
| Ποιότητα Ανάλυσης: | HD Ready |
| Smart TV: | Yes |
TV LED F+U FLV32502QL QLED SMART HD
TV LED FELIX FXV-2420 HD 12V &220V
| Διαγώνιος (ίντσες): | 24'' |
| Ποιότητα Ανάλυσης: | HD Ready |
| Smart TV: | Δεν υποστηρίζεται |
TV LED FELIX FXV-2420 HD 12V &220V
TV LED HISENSE 32A5Q SMART FHD QLED
| Διαγώνιος (ίντσες): | 32'' |
| Ρυθμός Ανανέωσης: | 60 Hz |
| Ποιότητα Ανάλυσης: | Full HD |
| Smart TV: | Yes |
TV LED HISENSE 32A5Q SMART FHD QLED
TV LED LG 32LQ63006LA FHD SMART
| Διαγώνιος (ίντσες): | 32'' |
| Ρυθμός Ανανέωσης: | 50Hz |
| Ποιότητα Ανάλυσης: | Full HD |
| Smart TV: | Υποστηρίζεται |
TV LED LG 32LQ63006LA FHD SMART
TV LED METZ 32MQF7000Z QLED GOOGLE TV HD 5ETH ΕΓΓΥΗΣΗ
| Διαγώνιος (ίντσες): | 32'' |
| Ρυθμός Ανανέωσης: | 60 Hz |
| Ποιότητα Ανάλυσης: | HD Ready |
| Smart TV: | Yes |
TV LED METZ 32MQF7000Z QLED GOOGLE TV HD 5ETH ΕΓΓΥΗΣΗ
TV LED METZ 40MQE7000Z QLED GOOGLE TV FHD
| Διαγώνιος (ίντσες): | 40'' |
| Ρυθμός Ανανέωσης: | 60 Hz |
| Ποιότητα Ανάλυσης: | Full HD |
| Smart TV: | Yes |
TV LED METZ 40MQE7000Z QLED GOOGLE TV FHD
TV LED SAMSUNG UE32H5002FKXXH HD SMART
| Διαγώνιος (ίντσες): | 32'' |
| Ρυθμός Ανανέωσης: | 50Hz |
| Ποιότητα Ανάλυσης: | Full HD |
| Smart TV: | Υποστηρίζεται |
TV LED SAMSUNG UE32H5002FKXXH HD SMART
TV LED SONY KD-32W800 ANDROID SMART HD READY
| Διαγώνιος (ίντσες): | 32'' |
| Ρυθμός Ανανέωσης: | 60 Hz |
| Ποιότητα Ανάλυσης: | HD Ready |
| Smart TV: | Υποστηρίζεται |
TV LED SONY KD-32W800 ANDROID SMART HD READY