TV UHD LG 65NANO81A6A SMART AI
| Διαγώνιος (ίντσες): | 65'' |
| Ρυθμός Ανανέωσης: | 60 Hz |
| Ποιότητα Ανάλυσης: | Ultra HD 4K |
| Smart TV: | Υποστηρίζεται |
TV UHD LG 65NANO81A6A SMART AI
TV UHD LG 65QNED87A6B EVO SMART MINI LED AI 120Hz
| Διαγώνιος (ίντσες): | 65'' |
| Ρυθμός Ανανέωσης: | 120 Hz |
| Ποιότητα Ανάλυσης: | Ultra HD 4K |
| Smart TV: | Υποστηρίζεται |
TV UHD LG 65QNED87A6B EVO SMART MINI LED AI 120Hz
TV UHD LG 65UA75006LA SMART AI
| Διαγώνιος (ίντσες): | 65'' |
| Ρυθμός Ανανέωσης: | 60 Hz |
| Ποιότητα Ανάλυσης: | Ultra HD 4K |
| Smart TV: | Υποστηρίζεται |
TV UHD LG 65UA75006LA SMART AI
TV UHD LG 86UA75006LA SMART AI
| Διαγώνιος (ίντσες): | 86'' |
| Ρυθμός Ανανέωσης: | 60 Hz |
| Ποιότητα Ανάλυσης: | Ultra HD 4K |
TV UHD LG 86UA75006LA SMART AI
TV UHD SAMSUNG QE100QN80FUXXH NEO QLED MINI LED SMART AI 100Hz
| Διαγώνιος (ίντσες): | 100'' |
| Ρυθμός Ανανέωσης: | 100 Hz |
| Ποιότητα Ανάλυσης: | Ultra HD 4K |
| Smart TV: | Υποστηρίζεται |
TV UHD SAMSUNG QE100QN80FUXXH NEO QLED MINI LED SMART AI 100Hz
TV UHD SAMSUNG QE43Q7FAAUXXH QLED SMART AI
| Διαγώνιος (ίντσες): | 43'' |
| Ρυθμός Ανανέωσης: | 50Hz |
| Ποιότητα Ανάλυσης: | Ultra HD 4K |
| Smart TV: | Yes |
TV UHD SAMSUNG QE43Q7FAAUXXH QLED SMART AI
TV UHD SAMSUNG QE50Q7FAAUXXH QLED SMART AI
| Διαγώνιος (ίντσες): | 50'' |
| Ρυθμός Ανανέωσης: | 50Hz |
| Ποιότητα Ανάλυσης: | Ultra HD 4K |
| Smart TV: | Yes |
TV UHD SAMSUNG QE50Q7FAAUXXH QLED SMART AI
TV UHD SAMSUNG QE50Q8FAAUXXH QLED SMART AI
| Διαγώνιος (ίντσες): | 50'' |
| Ρυθμός Ανανέωσης: | 50Hz |
| Ποιότητα Ανάλυσης: | Ultra HD 4K |
| Smart TV: | Yes |
TV UHD SAMSUNG QE50Q8FAAUXXH QLED SMART AI
TV UHD SAMSUNG QE50QN80FAUXXH NEO QLED SMART AI
| Διαγώνιος (ίντσες): | 50'' |
| Ρυθμός Ανανέωσης: | 50Hz |
| Ποιότητα Ανάλυσης: | Ultra HD 4K |
| Smart TV: | Υποστηρίζεται |
TV UHD SAMSUNG QE50QN80FAUXXH NEO QLED SMART AI
TV UHD SAMSUNG QE55Q6FAAUXXH QLED 4K SMART
| Ρυθμός Ανανέωσης: | 60 Hz |
| Ποιότητα Ανάλυσης: | Ultra HD 4K |
| Smart TV: | Yes |
TV UHD SAMSUNG QE55Q6FAAUXXH QLED 4K SMART
TV UHD SAMSUNG QE55Q7FAAUXXH QLED SMART AI
| Διαγώνιος (ίντσες): | 55'' |
| Ρυθμός Ανανέωσης: | 50Hz |
| Ποιότητα Ανάλυσης: | Ultra HD 4K |
| Smart TV: | Yes |
TV UHD SAMSUNG QE55Q7FAAUXXH QLED SMART AI
TV UHD SAMSUNG QE55Q8FAAUXXH QLED SMART AI
| Διαγώνιος (ίντσες): | 55'' |
| Ρυθμός Ανανέωσης: | 50Hz |
| Ποιότητα Ανάλυσης: | Ultra HD 4K |
| Smart TV: | Yes |
TV UHD SAMSUNG QE55Q8FAAUXXH QLED SMART AI