With remarkable performance improvements, the faster processing by the alpha 7 AI Processor Gen8 now provides 4K picture quality with significantly better clarity and depth than ever before.
TV UHD 65NANO81A6A SMART AI
With remarkable performance improvements, the faster processing by the alpha 7 AI Processor Gen8 now provides 4K picture quality with significantly better clarity and depth than ever before.
| Diagonal (inches) | 65'' |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Quality Analysis | Ultra HD 4K |
| Smart TV | Υποστηρίζεται |
| Panel Technology | Led |
| Energy Class | F |
| Improve Image | 4K Upscaler |
| Sound System | Dolby Atmos |
| Screen Resolution | 3840 x 2160 |
| Wi-Fi | Yes |
| Ethernet | Yes |
| Web Browser | Yes |
| HDMI | No |
| VGA | No |
| USB 3.0 | No |
| USB 2.0 | 2 |
| Component | No |
| Composite | No |
| DLNA | Yes |
| Digital Receiver | Yes |
| Included Table Stand | Not Included |
| Dimension Vesa (PchY) (mm) | 300 x 300 |
| Consumption function (Watt) | 152 |
| Colour | Black |
| Included | Τηλεχειριστήριο, Μπαταρίες, Καλώδιο ρεύματος & Εγχειρίδιο χρήσης |
| Extras | Magic Remote |
| Weight (Kg) | 22,6( χωρίς βάση ) |
| Dimensions (H x W x D) (mm) | 90.90 x 145.40 x 34( με βάση ) |
| Warranty | 2 years |