CAR ADAPTOR 1-15-2420 ΓΙΑ TV LED FXV-2420 HD 12V
Κατόπιν παραγγελίας
| Adaptor Type Audio & Video: | For Car |
CAR ADAPTOR 1-15-2420 ΓΙΑ TV LED FXV-2420 HD 12V
| Adaptor Type Audio & Video: | For Car |
CAR USB CHARGER PT-1230 USB-C & USB-A 48W & ΚΑΛΩΔΙΟ BLACK
Άμεσα Διαθέσιμο
| Charger Type: | For Car |
| Category Battery: | lithium Rechargeable |
| Plug Type: | Universal |
| Compatible with: | Universal |
CAR USB CHARGER PT-1230 USB-C & USB-A 48W & ΚΑΛΩΔΙΟ BLACK
| Charger Type: | For Car |
| Category Battery: | lithium Rechargeable |
| Plug Type: | Universal |
| Compatible with: | Universal |
CAR USB CHARGER WP-C38 5V-3A/9V-2A/12-1.5A DUAL USB-C 5V-3A/9V-2.22A/12-1.67A
Άμεσα Διαθέσιμο
| Charger Type: | For Car |
| Capacity (mAh): | 3000 |
| Plug Type: | Universal |
| Compatible with: | Universal |
CAR USB CHARGER WP-C38 5V-3A/9V-2A/12-1.5A DUAL USB-C 5V-3A/9V-2.22A/12-1.67A
| Charger Type: | For Car |
| Capacity (mAh): | 3000 |
| Plug Type: | Universal |
| Compatible with: | Universal |
EXTENSION CORD 607025 27m BLACK ΚΑΡΟΥΛΙ ΚΗΠΟΥ
Περιορισμένο Απόθεμα
| Multisocket Type: | Extension Cords |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 4 |
| Length Cable: | 20 m |
| Extras: | Θερμικό Προστασίας απο Υπέρταση και Μέγιστη Τροφοδοσία 3000 Watt |
EXTENSION CORD 607025 27m BLACK ΚΑΡΟΥΛΙ ΚΗΠΟΥ
| Multisocket Type: | Extension Cords |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 4 |
| Length Cable: | 20 m |
| Extras: | Θερμικό Προστασίας απο Υπέρταση και Μέγιστη Τροφοδοσία 3000 Watt |
EXTENSION CORD KF-BY3-01P 3m BLACK
Άμεσα Διαθέσιμο
| Multisocket Type: | Extension Cords |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 1 |
| Length Cable: | 3 m |
| Extras: | Αρσενικό σε Θηλυκό |
EXTENSION CORD KF-BY3-01P 3m BLACK
| Multisocket Type: | Extension Cords |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 1 |
| Length Cable: | 3 m |
| Extras: | Αρσενικό σε Θηλυκό |
EXTENSION CORD KF-BY3-01P 3m WHITE
Άμεσα Διαθέσιμο
| Multisocket Type: | Extension Cords |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 1 |
| Length Cable: | 3 m |
| Extras: | Αρσενικό σε Θηλυκό |
EXTENSION CORD KF-BY3-01P 3m WHITE
| Multisocket Type: | Extension Cords |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 1 |
| Length Cable: | 3 m |
| Extras: | Αρσενικό σε Θηλυκό |
EXTENSION CORD TELCO KF-BY3-01P 10m WHITE
Άμεσα Διαθέσιμο
| Multisocket Type: | Extension Cords |
| Socket Type: | 8-Shaped |
| Posts: | 1 |
| Length Cable: | 10 m |
| Extras: | Μπαλαντέζα shuko αρσ. - shuko θηλ. |
EXTENSION CORD TELCO KF-BY3-01P 10m WHITE
| Multisocket Type: | Extension Cords |
| Socket Type: | 8-Shaped |
| Posts: | 1 |
| Length Cable: | 10 m |
| Extras: | Μπαλαντέζα shuko αρσ. - shuko θηλ. |
EXTENSION CORD TELCO KF-BY3-01P 5m BLACK
Άμεσα Διαθέσιμο
| Multisocket Type: | Extension Cords |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 1 |
| Length Cable: | 5 m |
EXTENSION CORD TELCO KF-BY3-01P 5m BLACK
| Multisocket Type: | Extension Cords |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 1 |
| Length Cable: | 5 m |
EXTENSION CORD TELCO KF-BY3-01P 5m WHITE
Άμεσα Διαθέσιμο
| Multisocket Type: | Extension Cords |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 1 |
| Length Cable: | 5 m |
| Extras: | Αρσενικό σε Θηλυκό |
EXTENSION CORD TELCO KF-BY3-01P 5m WHITE
| Multisocket Type: | Extension Cords |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 1 |
| Length Cable: | 5 m |
| Extras: | Αρσενικό σε Θηλυκό |
HDMI ADAPTOR FEMALE - DVI MALE CVGB34912BK
Άμεσα Διαθέσιμο
| Adaptor Type Audio & Video: | HDMI to DVI |
HDMI ADAPTOR FEMALE - DVI MALE CVGB34912BK
| Adaptor Type Audio & Video: | HDMI to DVI |
HEADPHONE STANDS GXT260 CENDOR BLACK
| Colour: | Black |
HEADPHONES KBHP03-BLU KIDDOBOO EAR BLUE
Κατόπιν παραγγελίας
| Headphone Type: | Head handset |
| Connection: | Wired |
| Colour: | Pink |
HEADPHONES KBHP03-BLU KIDDOBOO EAR BLUE
| Headphone Type: | Head handset |
| Connection: | Wired |
| Colour: | Pink |