STEREO-2RCA CABLE CAGL22200BK30 3m
Άμεσα Διαθέσιμο
| Cable Type Fot Sound & TV: | Jack to RCA |
| Length Cable: | 3 m |
STEREO-2RCA CABLE CAGL22200BK30 3m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Jack to RCA |
| Length Cable: | 3 m |
STEREO-2RCA CABLE NEDIS CAGP22200BK30 3m
Περιορισμένο Απόθεμα
| Cable Type Fot Sound & TV: | Jack to RCA |
| Length Cable: | 3 m |
STEREO-2RCA CABLE NEDIS CAGP22200BK30 3m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Jack to RCA |
| Length Cable: | 3 m |
STEREO-STEREO CABLE CAGL22000BK30 3.5m
Άμεσα Διαθέσιμο
| Cable Type Fot Sound & TV: | Jack-to-Jack 3,5mm |
| Length Cable: | 3 m |
| Extras: | Καλώδιο ήχου 3,5mm αρσ. Stereo - 3,5mm αρσ. Stereo, 3.00m σε μαύρο χρώμα. |
STEREO-STEREO CABLE CAGL22000BK30 3.5m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Jack-to-Jack 3,5mm |
| Length Cable: | 3 m |
| Extras: | Καλώδιο ήχου 3,5mm αρσ. Stereo - 3,5mm αρσ. Stereo, 3.00m σε μαύρο χρώμα. |
STEREO-STEREO CABLE CAGP22000BK10 MALE - MALE 1.00m
| Length Cable: | 1 m |
STEREO-STEREO CABLE GOOBAY 51659 (055-1141) 3,5mm 2.5m
Εξαντλείται!!! Περιορισμένο Απόθεμα
| Cable Type Fot Sound & TV: | Jack-to-Jack 2,5mm |
| Length Cable: | 2,5 m |
STEREO-STEREO CABLE GOOBAY 51659 (055-1141) 3,5mm 2.5m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Jack-to-Jack 2,5mm |
| Length Cable: | 2,5 m |
STEREO-STEREO CABLE NEDIS CAGP22000BK30 (233-0611) 3,5 mm 3.00m
Περιορισμένο Απόθεμα
| Cable Type Fot Sound & TV: | Jack-to-Jack 3,5mm |
| Length Cable: | 3 m |
| Extras: | Καλώδιο 3,5mm Stereo αρσ. - 3,5mm Stereo αρσ |
STEREO-STEREO CABLE NEDIS CAGP22000BK30 (233-0611) 3,5 mm 3.00m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Jack-to-Jack 3,5mm |
| Length Cable: | 3 m |
| Extras: | Καλώδιο 3,5mm Stereo αρσ. - 3,5mm Stereo αρσ |
TV ANTENNAS CABLE 11521 RF MALE - FEMALE ΓΩΝΙΑΚΟ WHITE 2.5m
Άμεσα Διαθέσιμο
| Cable Type Fot Sound & TV: | Κεραίας (RF) |
| Length Cable: | 2,5 m |
| Extras: | ύνδεση 1: RF αρσ.- Σύνδεση 2 : RF θηλ.- Διάμετρος: 2.5m- Θωράκιση: Διπλή- Αντίσταση: 75 Ohm |
TV ANTENNAS CABLE 11521 RF MALE - FEMALE ΓΩΝΙΑΚΟ WHITE 2.5m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Κεραίας (RF) |
| Length Cable: | 2,5 m |
| Extras: | ύνδεση 1: RF αρσ.- Σύνδεση 2 : RF θηλ.- Διάμετρος: 2.5m- Θωράκιση: Διπλή- Αντίσταση: 75 Ohm |
TV ANTENNAS CABLE 11522 RF MALE - FEMALE ΓΩΝΙΑΚΟ WHITE 5.0m
Άμεσα Διαθέσιμο
| Cable Type Fot Sound & TV: | Κεραίας (RF) |
| Length Cable: | 5 m |
| Extras: | ύνδεση 1: RF αρσ.- Σύνδεση 2 : RF θηλ.- Διάμετρος: 5m- Θωράκιση: Διπλή- Αντίσταση: 75 Ohm |
TV ANTENNAS CABLE 11522 RF MALE - FEMALE ΓΩΝΙΑΚΟ WHITE 5.0m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Κεραίας (RF) |
| Length Cable: | 5 m |
| Extras: | ύνδεση 1: RF αρσ.- Σύνδεση 2 : RF θηλ.- Διάμετρος: 5m- Θωράκιση: Διπλή- Αντίσταση: 75 Ohm |
TV ANTENNAS CABLE AC90-1.5B RF MALE - FEMALE BLACK 1,5m
Άμεσα Διαθέσιμο
| Cable Type Fot Sound & TV: | Κεραίας (RF) |
| Length Cable: | 1,5 m |
| Extras: | -Καλώδιο κεραίας RF αρσ. - RF θηλ. 90dB, 1.50m σε μαύρο χρώμα. |
TV ANTENNAS CABLE AC90-1.5B RF MALE - FEMALE BLACK 1,5m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Κεραίας (RF) |
| Length Cable: | 1,5 m |
| Extras: | -Καλώδιο κεραίας RF αρσ. - RF θηλ. 90dB, 1.50m σε μαύρο χρώμα. |
TV ANTENNAS CABLE AC90-3B RF MALE - FEMALE BLACK 3m
Άμεσα Διαθέσιμο
| Cable Type Fot Sound & TV: | Κεραίας (RF) |
| Length Cable: | 3 m |
| Extras: | Καλώδιο κεραίας RF αρσ. - RF θηλ. 90dB, 3m σε λευκό χρώμα. |
TV ANTENNAS CABLE AC90-3B RF MALE - FEMALE BLACK 3m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Κεραίας (RF) |
| Length Cable: | 3 m |
| Extras: | Καλώδιο κεραίας RF αρσ. - RF θηλ. 90dB, 3m σε λευκό χρώμα. |
TV ANTENNAS CABLE CSGL40000BK15 RF MALE - FEMALE BLACK 1,5m
Εξαντλείται!!! Περιορισμένο Απόθεμα
| Cable Type Fot Sound & TV: | Κεραίας (RF) |
| Length Cable: | 1,5 m |
| Extras: | -Καλώδιο κεραίας RF αρσ. - RF θηλ. 90dB, 1.50m σε μαύρο χρώμα. |
TV ANTENNAS CABLE CSGL40000BK15 RF MALE - FEMALE BLACK 1,5m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Κεραίας (RF) |
| Length Cable: | 1,5 m |
| Extras: | -Καλώδιο κεραίας RF αρσ. - RF θηλ. 90dB, 1.50m σε μαύρο χρώμα. |
TV ANTENNAS CABLE CSGL40000WT100 RF MALE - FEMALE WHITE 10m
Άμεσα Διαθέσιμο
| Cable Type Fot Sound & TV: | Κεραίας (RF) |
| Length Cable: | 10 m |
| Extras: | ύνδεση 1: RF αρσ.- Σύνδεση 2 : RF θηλ.- Διάμετρος: 5 mm- Θωράκιση: Διπλή- Αντίσταση: 75 Ohm |
TV ANTENNAS CABLE CSGL40000WT100 RF MALE - FEMALE WHITE 10m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Κεραίας (RF) |
| Length Cable: | 10 m |
| Extras: | ύνδεση 1: RF αρσ.- Σύνδεση 2 : RF θηλ.- Διάμετρος: 5 mm- Θωράκιση: Διπλή- Αντίσταση: 75 Ohm |