STEREO ADAPTOR BANDRIDGE BAP 424 SPLITTER JACK 1 ΑΡΣ ΣΕ 2 ΘΥΛ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Adaptor Type Audio & Video: | Jack 3,5mm to 2 Jack 3,5mm |
STEREO ADAPTOR BANDRIDGE BAP 424 SPLITTER JACK 1 ΑΡΣ ΣΕ 2 ΘΥΛ
| Adaptor Type Audio & Video: | Jack 3,5mm to 2 Jack 3,5mm |
STEREO ADAPTOR NEDIS COTP23901BK JACK 6.3 ΑΡΣ ΣΕ 3.5 ΘΥΛ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Adaptor Type Audio & Video: | Jack3,5mm to Jack 6.3mm |
| Extras: | Ιδανικό για ενισχυτές, μουσικά όργανα και μικρόφωναΣύνδεση: 6.35mm αρσ. stereoΥλικό: ΜέταλλοΕπινικελωμένη επαφήΧρώμα: Μαύρο |
STEREO ADAPTOR NEDIS COTP23901BK JACK 6.3 ΑΡΣ ΣΕ 3.5 ΘΥΛ
| Adaptor Type Audio & Video: | Jack3,5mm to Jack 6.3mm |
| Extras: | Ιδανικό για ενισχυτές, μουσικά όργανα και μικρόφωναΣύνδεση: 6.35mm αρσ. stereoΥλικό: ΜέταλλοΕπινικελωμένη επαφήΧρώμα: Μαύρο |
STEREO CABLE EXTENSION CAGB22050BK20 FEMALE - MALE 2m
Άμεσα Διαθέσιμο
| Cable Type Fot Sound & TV: | Cable Extender 3,5mm |
| Length Cable: | 2 m |
STEREO CABLE EXTENSION CAGB22050BK20 FEMALE - MALE 2m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Cable Extender 3,5mm |
| Length Cable: | 2 m |
STEREO CABLE EXTENSION CAGL22050BK100 10m
Άμεσα Διαθέσιμο
| Cable Type Fot Sound & TV: | Cable Extender 3,5mm |
| Length Cable: | 10 m |
| Extras: | Καλώδιο ήχου 3,5mm αρσ. Stereo - 3,5mm Stereo θηλ., 10m. |
STEREO CABLE EXTENSION CAGL22050BK100 10m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Cable Extender 3,5mm |
| Length Cable: | 10 m |
| Extras: | Καλώδιο ήχου 3,5mm αρσ. Stereo - 3,5mm Stereo θηλ., 10m. |
STEREO CABLE EXTENSION CAGL22050BK50 FEMALE - MALE 5m
Άμεσα Διαθέσιμο
| Cable Type Fot Sound & TV: | Cable Extender 3,5mm |
| Length Cable: | 5 m |
| Extras: | Καλώδιο προέκτασης ήχου 3,5mm Stereo αρσ. - 3,5mm Stereo θηλ., 5.00m. |
STEREO CABLE EXTENSION CAGL22050BK50 FEMALE - MALE 5m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Cable Extender 3,5mm |
| Length Cable: | 5 m |
| Extras: | Καλώδιο προέκτασης ήχου 3,5mm Stereo αρσ. - 3,5mm Stereo θηλ., 5.00m. |
STEREO CABLE EXTENSION NEDIS CAGP22050BK100 10m
Περιορισμένο Απόθεμα
| Cable Type Fot Sound & TV: | Cable Extender 3,5mm |
| Length Cable: | 10 m |
| Extras: | Καλώδιο ήχου 3,5mm αρσ. Stereo - 3,5mm Stereo θηλ., 10m. |
STEREO CABLE EXTENSION NEDIS CAGP22050BK100 10m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Cable Extender 3,5mm |
| Length Cable: | 10 m |
| Extras: | Καλώδιο ήχου 3,5mm αρσ. Stereo - 3,5mm Stereo θηλ., 10m. |
STEREO CABLE EXTENSION NEDIS CAGP22050BK20 FEMALE - MALE 2m
Περιορισμένο Απόθεμα
| Cable Type Fot Sound & TV: | Cable Extender 3,5mm |
| Length Cable: | 2 m |
STEREO CABLE EXTENSION NEDIS CAGP22050BK20 FEMALE - MALE 2m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Cable Extender 3,5mm |
| Length Cable: | 2 m |
STEREO CABLE EXTENSION NEDIS CAGP22050BK50 FEMALE - MALE 5m
Εξαντλείται!!! Περιορισμένο Απόθεμα
| Cable Type Fot Sound & TV: | Cable Extender 3,5mm |
| Length Cable: | 5 m |
STEREO CABLE EXTENSION NEDIS CAGP22050BK50 FEMALE - MALE 5m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Cable Extender 3,5mm |
| Length Cable: | 5 m |
STEREO-2RCA CABLE CAGL22200BK20
Άμεσα Διαθέσιμο
| Cable Type Fot Sound & TV: | Jack to RCA |
| Length Cable: | 2 m |
| Extras: | Καλώδιο ήχου 3,5mm αρσ. stereo - 2x RCA αρσ., 2.00m |
STEREO-2RCA CABLE CAGL22200BK20
| Cable Type Fot Sound & TV: | Jack to RCA |
| Length Cable: | 2 m |
| Extras: | Καλώδιο ήχου 3,5mm αρσ. stereo - 2x RCA αρσ., 2.00m |
STEREO-2RCA CABLE CAGL22200BK30 3m
Άμεσα Διαθέσιμο
| Cable Type Fot Sound & TV: | Jack to RCA |
| Length Cable: | 3 m |
STEREO-2RCA CABLE CAGL22200BK30 3m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Jack to RCA |
| Length Cable: | 3 m |
STEREO-2RCA CABLE NEDIS CAGP22200BK30 3m
Περιορισμένο Απόθεμα
| Cable Type Fot Sound & TV: | Jack to RCA |
| Length Cable: | 3 m |
STEREO-2RCA CABLE NEDIS CAGP22200BK30 3m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Jack to RCA |
| Length Cable: | 3 m |
STEREO-STEREO CABLE CAGL22000BK30 3.5m
Άμεσα Διαθέσιμο
| Cable Type Fot Sound & TV: | Jack-to-Jack 3,5mm |
| Length Cable: | 3 m |
| Extras: | Καλώδιο ήχου 3,5mm αρσ. Stereo - 3,5mm αρσ. Stereo, 3.00m σε μαύρο χρώμα. |
STEREO-STEREO CABLE CAGL22000BK30 3.5m
| Cable Type Fot Sound & TV: | Jack-to-Jack 3,5mm |
| Length Cable: | 3 m |
| Extras: | Καλώδιο ήχου 3,5mm αρσ. Stereo - 3,5mm αρσ. Stereo, 3.00m σε μαύρο χρώμα. |