SHAVER X9002/10 WET&DRY ΕΠΑΝΑΦΟΡΤ 50 ΛΕΠΤΑ ΑΥΤΟΝΟΜΙΑ
Περιορισμένο Απόθεμα
| Heads Number: | 3 |
| Points of Use: | Face |
| Display screen: | No |
| Duration of Autonomy (min): | 50 |
| Waterproof Use: | Fully - For use underwater |
SHAVER X9002/10 WET&DRY ΕΠΑΝΑΦΟΡΤ 50 ΛΕΠΤΑ ΑΥΤΟΝΟΜΙΑ
| Heads Number: | 3 |
| Points of Use: | Face |
| Display screen: | No |
| Duration of Autonomy (min): | 50 |
| Waterproof Use: | Fully - For use underwater |
SHAVER ALL IN ONE GROOMSMAN PRO (9855-1216) BLACK/SILVER 8 ΣΕ 1 ΡΕΥΜΑΤΟΣ & ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΗ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Operation: | Power-Rechargeable |
| Heads Number: | 8 |
| Set Length (mm): | 0,7-12 |
| Cutting Positions: | 10 |
| Autonomy: | 60 min |
SHAVER ALL IN ONE GROOMSMAN PRO (9855-1216) BLACK/SILVER 8 ΣΕ 1 ΡΕΥΜΑΤΟΣ & ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΗ
| Operation: | Power-Rechargeable |
| Heads Number: | 8 |
| Set Length (mm): | 0,7-12 |
| Cutting Positions: | 10 |
| Autonomy: | 60 min |
SHAVER ALL IN ONE MG3935/15 7 ΣΕ 1 ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΗ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Operation: | Rechargeable |
| Heads Number: | 7 |
| Set Length (mm): | 0,5-9mm |
| Autonomy: | 70 min |
SHAVER ALL IN ONE MG3935/15 7 ΣΕ 1 ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΗ
| Operation: | Rechargeable |
| Heads Number: | 7 |
| Set Length (mm): | 0,5-9mm |
| Autonomy: | 70 min |
SHAVER ALL IN ONE MG5921/15 10 ΣΕ 1 ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΗ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Operation: | Rechargeable |
| Heads Number: | 1 |
| Cutting Positions: | 10 |
| Autonomy: | 120 min |
SHAVER ALL IN ONE MG5921/15 10 ΣΕ 1 ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΗ
| Operation: | Rechargeable |
| Heads Number: | 1 |
| Cutting Positions: | 10 |
| Autonomy: | 120 min |
SHAVER ALL IN ONE MG5940/15 SILVER 12 ΣΕ 1 ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΗ
Εξαντλήθηκε
| Operation: | Rechargeable |
| Heads Number: | 12 |
| Set Length (mm): | 0,5- 16mm |
| Cutting Positions: | 11 |
| Autonomy: | 120 min |
SHAVER ALL IN ONE MG5940/15 SILVER 12 ΣΕ 1 ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΗ
| Operation: | Rechargeable |
| Heads Number: | 12 |
| Set Length (mm): | 0,5- 16mm |
| Cutting Positions: | 11 |
| Autonomy: | 120 min |
SHAVER ALL IN ONE MG7941/15 SILVER 17 ΣΕ 1 ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΗ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Operation: | Rechargeable |
| Heads Number: | 17 |
| Set Length (mm): | 0.5 έως 16 χιλ. |
| Cutting Positions: | 20 |
| Autonomy: | 120 min |
SHAVER ALL IN ONE MG7941/15 SILVER 17 ΣΕ 1 ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΗ
| Operation: | Rechargeable |
| Heads Number: | 17 |
| Set Length (mm): | 0.5 έως 16 χιλ. |
| Cutting Positions: | 20 |
| Autonomy: | 120 min |
SHAVER ALL IN ONE MG9531/15 15 ΣΕ 1 & ΞΥΡΙΣΤΙΚΗ ONE BLADE ΠΡΟΣ & ΣΩΜΑ
Περιορισμένο Απόθεμα
| Operation: | Rechargeable |
| Heads Number: | 14 |
| Set Length (mm): | 0,20 - 20 mm |
| Cutting Positions: | 27 |
| Autonomy: | 120 min |
SHAVER ALL IN ONE MG9531/15 15 ΣΕ 1 & ΞΥΡΙΣΤΙΚΗ ONE BLADE ΠΡΟΣ & ΣΩΜΑ
| Operation: | Rechargeable |
| Heads Number: | 14 |
| Set Length (mm): | 0,20 - 20 mm |
| Cutting Positions: | 27 |
| Autonomy: | 120 min |
SHAVER ALL IN ONE IZZY PG-150 (222800) 10 σε 1
Άμεσα Διαθέσιμο
| Operation: | Rechargeable |
| Heads Number: | 7 |
| Set Length (mm): | 2-18 mm |
| Cutting Positions: | 10 |
| Autonomy: | 5 h |
SHAVER ALL IN ONE IZZY PG-150 (222800) 10 σε 1
| Operation: | Rechargeable |
| Heads Number: | 7 |
| Set Length (mm): | 2-18 mm |
| Cutting Positions: | 10 |
| Autonomy: | 5 h |
SHAVER BLADE ONEBLADE QP420/50 2ΤΜΧ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Pieces: | 3 |
| Extras: | Διαρκεί έως 12 μήνες (περιλαμβάνονται 3 τμχ) |
SHAVER BLADE ONEBLADE QP420/50 2ΤΜΧ
| Pieces: | 3 |
| Extras: | Διαρκεί έως 12 μήνες (περιλαμβάνονται 3 τμχ) |
THERMOMETER LEPU LFR30B (147-90750) ΨΗΦΙΑΚΟ ΑΝΕΠΑΦΗΣ ΜΕΤΡΗΣΗΣ ΥΠΕΡΥΘΡΩΝ ΜΕΤΩΠΟΥ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Body Thermometer Type: | For Head |
| Display screen: | Yes |
| Colour: | White |
| Extras: | Κουμπί Μνήμης για εύκολη πρόσβαση στις τελευταίες 99 μετρήσεις. |
THERMOMETER LEPU LFR30B (147-90750) ΨΗΦΙΑΚΟ ΑΝΕΠΑΦΗΣ ΜΕΤΡΗΣΗΣ ΥΠΕΡΥΘΡΩΝ ΜΕΤΩΠΟΥ
| Body Thermometer Type: | For Head |
| Display screen: | Yes |
| Colour: | White |
| Extras: | Κουμπί Μνήμης για εύκολη πρόσβαση στις τελευταίες 99 μετρήσεις. |