PC SCREEN LS27CG552EUXEN CURVED 27" VA QHD 165Hz 1ms
Description Specification
Top Deal
3 άτοκες δόσεις
Best Seller
Δεν περιλαμβάνει φορτιστή
Άμεσα Διαθέσιμο
Product code:
SAM2364
Enter your VAT number and find out
instantly if you are eligible for VAT exemption
The Samsung 27" Odyssey G5 LS27CG552EUXEN Curved gaming monitor offers an exceptional gaming experience. It features a curved design for a more immersive feel, a refresh rate of 144Hz, and a response time of 1ms, ensuring smooth and fast performance. It supports WQHD resolution, providing clear and vibrant images, while HDR10 technology enhances contrast and colors for a more realistic depiction of graphics. It is ideal for demanding gamers who wish to upgrade their gaming experience.
Buy now
pay later!
TBI bank, how it works;
ή
Buy now
pay later!
TBI bank, how it works;
Άμεσα Διαθέσιμο
Product code: SAM2364
Interest-free installments with or without a credit card
Ιnstallments count
Price/Month
Apple Pay Google Pay Samsung Pay Bank Transfer Iris Maestro Matercard Visa Tbi Bank Viva Wallet
Main Attributes
Connection Type in the / Y
HDMI
Screen Size (Inches)
27"
Screen Type H / Y
VA
Maximum Screen Resolution
2560 x 1440
No
Description
Specification
Connection Type in the / Y HDMI
Screen Size (Inches) 27"