Άμεσα Διαθέσιμο
FUI0327
| Diagonal (inches): | 24'' |
| Refresh Rate: | 50Hz |
| Quality Analysis: | HD Ready |
94.80€
23.70€/per month
Άμεσα Διαθέσιμο
FUI0327
Diagonal (inches):
24'',
Refresh Rate:
50Hz,
Quality Analysis:
HD Ready,
94.80€
23.70€/per month
Άμεσα Διαθέσιμο
FUI0355
| Diagonal (inches): | 32'' |
| Refresh Rate: | 50Hz |
| Quality Analysis: | HD Ready |
| Smart TV: | No |
109.00€
21.80€/per month
Άμεσα Διαθέσιμο
FUI0355
Diagonal (inches):
32'',
Refresh Rate:
50Hz,
Quality Analysis:
HD Ready,
Smart TV:
No,
109.00€
21.80€/per month
Άμεσα Διαθέσιμο
FUI0364
TV LED FLA3223H ANDROID SMART FHD
| Diagonal (inches): | 32'' |
| Refresh Rate: | 50Hz |
| Quality Analysis: | Full HD |
| Smart TV: | Yes |
139.00€
20.39€/per month
Άμεσα Διαθέσιμο
FUI0364
TV LED FLA3223H ANDROID SMART FHD
Diagonal (inches):
32'',
Refresh Rate:
50Hz,
Quality Analysis:
Full HD,
Smart TV:
Yes,
139.00€
20.39€/per month
Άμεσα Διαθέσιμο
FUI0360
193.90€
179.00€
20.56€/per month
| Diagonal (inches): | 40'' |
| Refresh Rate: | 50Hz |
| Quality Analysis: | Full HD |
| Smart TV: | Yes |
Άμεσα Διαθέσιμο
FUI0360
Diagonal (inches):
40'',
Refresh Rate:
50Hz,
Quality Analysis:
Full HD,
Smart TV:
Yes,
20.56€/per month
Άμεσα Διαθέσιμο
FUI0365
TV LED FLV32502QL QLED SMART HD
| Diagonal (inches): | 32'' |
| Refresh Rate: | 50Hz |
| Quality Analysis: | HD Ready |
| Smart TV: | Yes |
159.00€
20.48€/per month
Άμεσα Διαθέσιμο
FUI0365
TV LED FLV32502QL QLED SMART HD
Diagonal (inches):
32'',
Refresh Rate:
50Hz,
Quality Analysis:
HD Ready,
Smart TV:
Yes,
159.00€
20.48€/per month
Περιορισμένο Απόθεμα
FEL0210
149.00€
99.00€
16.50€/per month
| Diagonal (inches): | 24'' |
| Quality Analysis: | HD Ready |
| Smart TV: | Δεν υποστηρίζεται |
Περιορισμένο Απόθεμα
FEL0210
Diagonal (inches):
24'',
Quality Analysis:
HD Ready,
Smart TV:
Δεν υποστηρίζεται,
16.50€/per month
Περιορισμένο Απόθεμα
SON1441
349.00€
278.00€
20.86€/per month
TV LED KD-32W800 ANDROID SMART HD READY
| Diagonal (inches): | 32'' |
| Refresh Rate: | 60 Hz |
| Quality Analysis: | HD Ready |
| Smart TV: | Υποστηρίζεται |
Περιορισμένο Απόθεμα
SON1441
TV LED KD-32W800 ANDROID SMART HD READY
Diagonal (inches):
32'',
Refresh Rate:
60 Hz,
Quality Analysis:
HD Ready,
Smart TV:
Υποστηρίζεται,
20.86€/per month
Αναμένεται
WSR0156
349.00€
259.00€
20.87€/per month
TV LED TV50SV5 50'' SMART ANDROID
| Diagonal (inches): | 50'' |
| Refresh Rate: | 50Hz |
| Quality Analysis: | Ultra HD 4K |
| Smart TV: | Google Android |
Αναμένεται
WSR0156
TV LED TV50SV5 50'' SMART ANDROID
Diagonal (inches):
50'',
Refresh Rate:
50Hz,
Quality Analysis:
Ultra HD 4K,
Smart TV:
Google Android,
20.87€/per month
Αναμένεται
WSR0157
TV LED TV55SV5 55'' SMART ANDROID
| Diagonal (inches): | 55'' |
| Refresh Rate: | 50Hz |
| Quality Analysis: | Ultra HD 4K |
| Smart TV: | Google Android |
389.00€
20.84€/per month
Αναμένεται
WSR0157
TV LED TV55SV5 55'' SMART ANDROID
Diagonal (inches):
55'',
Refresh Rate:
50Hz,
Quality Analysis:
Ultra HD 4K,
Smart TV:
Google Android,
389.00€
20.84€/per month
Άμεσα Διαθέσιμο
SAM2483
239.00€
199.00€
20.64€/per month
TV LED UE32H5002FKXXH HD SMART
| Diagonal (inches): | 32'' |
| Refresh Rate: | 50Hz |
| Quality Analysis: | Full HD |
| Smart TV: | Υποστηρίζεται |
Άμεσα Διαθέσιμο
SAM2483
TV LED UE32H5002FKXXH HD SMART
Diagonal (inches):
32'',
Refresh Rate:
50Hz,
Quality Analysis:
Full HD,
Smart TV:
Υποστηρίζεται,
20.64€/per month
Περιορισμένο Απόθεμα
UNT0376
92.90€
89.00€
22.25€/per month
| Diagonal (inches): | 32'' |
| Refresh Rate: | 60 Hz |
| Quality Analysis: | HD Ready |
| Smart TV: | Δεν υποστηρίζεται |
Περιορισμένο Απόθεμα
UNT0376
Diagonal (inches):
32'',
Refresh Rate:
60 Hz,
Quality Analysis:
HD Ready,
Smart TV:
Δεν υποστηρίζεται,
22.25€/per month
Εξαντλήθηκε
UNT0381
120.90€
115.00€
19.17€/per month
| Diagonal (inches): | 32'' |
| Refresh Rate: | 60 Hz |
| Quality Analysis: | HD Ready |
| Smart TV: | Yes |
Εξαντλήθηκε
UNT0381
Diagonal (inches):
32'',
Refresh Rate:
60 Hz,
Quality Analysis:
HD Ready,
Smart TV:
Yes,
19.17€/per month