SMARTPHONE XIAOMI REDMI 15C 8GB/256GB DS 6.74" (MZB0KOCEU) BLACK
| Λειτουργικό: | Android |
| Τεχνολογία Οθόνης: | IPS |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 7'' |
| Επεξεργαστής: | 8-Core (8-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 8 GB |
| Χωρητικότητα (Gb): | 256 GB |
SMARTPHONE XIAOMI REDMI 15C 8GB/256GB DS 6.74" (MZB0KOCEU) BLACK
SMARTPHONE XIAOMI REDMI 15C 8GB/256GB DS 6.9" (MZB0LBQEU) MOONLIGHT BLUE
| Τεχνολογία Οθόνης: | IPS |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 7'' |
| Επεξεργαστής: | 8-Core (8-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 8 GB |
| Χωρητικότητα (Gb): | 256 GB |
| Έκδοση Λειτουργικού: | Android |
SMARTPHONE XIAOMI REDMI 15C 8GB/256GB DS 6.9" (MZB0LBQEU) MOONLIGHT BLUE
SMARTPHONE XIAOMI REDMI A5 3GB/64GB DS (MZB0JSEEU) 6,5" BLACK
| Τεχνολογία Οθόνης: | IPS |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 6.7" |
| Μνήμη RAM: | 3 GB |
| Χωρητικότητα (Gb): | 64 GB |
| Έκδοση Λειτουργικού: | Android |
SMARTPHONE XIAOMI REDMI A5 3GB/64GB DS (MZB0JSEEU) 6,5" BLACK
SMARTPHONE XIAOMI REDMI NOTE 14 4G 6GB/128GB DS 6.7"(MZB0J01EU) BLACK
| Λειτουργικό: | Android |
| Τεχνολογία Οθόνης: | Amoled |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 6,67'' |
| Επεξεργαστής: | 8-Core (8-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 6 GB |
| Χωρητικότητα (Gb): | 128 GB |
SMARTPHONE XIAOMI REDMI NOTE 14 4G 6GB/128GB DS 6.7"(MZB0J01EU) BLACK
SMARTPHONE XIAOMI REDMI NOTE 14 4G 8GB/256GB DS 6.7"(MZB0IKVEU) BLACK
| Τεχνολογία Οθόνης: | Amoled |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 6,67'' |
| Επεξεργαστής: | 8-Core (8-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 8 GB |
| Χωρητικότητα (Gb): | 256 GB |
| Έκδοση Λειτουργικού: | Android |
SMARTPHONE XIAOMI REDMI NOTE 14 4G 8GB/256GB DS 6.7"(MZB0IKVEU) BLACK
SMARTPHONE XIAOMI REDMI NOTE 14 4G 8GB/256GB DS 6.7"(MZB0IYWEU) BLUE
| Τεχνολογία Οθόνης: | Amoled |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 6,67'' |
| Επεξεργαστής: | 8-Core (8-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 8 GB |
| Χωρητικότητα (Gb): | 256 GB |
| Έκδοση Λειτουργικού: | Android |
SMARTPHONE XIAOMI REDMI NOTE 14 4G 8GB/256GB DS 6.7"(MZB0IYWEU) BLUE
SMARTPHONE XIAOMI REDMI NOTE 14 5G 6GB/128GB DS 6.7"(MZB0INWEU) BLACK
| Λειτουργικό: | Android |
| Τεχνολογία Οθόνης: | Amoled |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 6,6'' |
| Επεξεργαστής: | 8-Core (8-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 6 GB |
| Χωρητικότητα (Gb): | 128 GB |
SMARTPHONE XIAOMI REDMI NOTE 14 5G 6GB/128GB DS 6.7"(MZB0INWEU) BLACK
SMARTPHONE XIAOMI REDMI NOTE 14 5G 8GB/256GB DS 6.7"(MZB0INYEU) BLACK
| Τεχνολογία Οθόνης: | Amoled |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 6,67'' |
| Επεξεργαστής: | 8-Core (8-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 8 GB |
| Χωρητικότητα (Gb): | 256 GB |
| Έκδοση Λειτουργικού: | Android |
SMARTPHONE XIAOMI REDMI NOTE 14 5G 8GB/256GB DS 6.7"(MZB0INYEU) BLACK
SMARTPHONE XIAOMI REDMI NOTE 14 PRO+ 5G 12/512GB DS 6.67"(MZB0I9REU) BLACK
| Τεχνολογία Οθόνης: | Amoled |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 6,67'' |
| Επεξεργαστής: | 8-Core (8-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 12 GB |
| Χωρητικότητα (Gb): | 512 GB |
| Έκδοση Λειτουργικού: | Android |
SMARTPHONE XIAOMI REDMI NOTE 14 PRO+ 5G 12/512GB DS 6.67"(MZB0I9REU) BLACK
SMARTPHONE XIAOMI REDMI NOTE 14 PRO+ 5G 8/256GB DS 6.67"(MZB0I9OEU) BLACK
| Λειτουργικό: | Android |
| Τεχνολογία Οθόνης: | Amoled |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 6,67'' |
| Επεξεργαστής: | 8-Core (8-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 8 GB |
| Χωρητικότητα (Gb): | 256 GB |
SMARTPHONE XIAOMI REDMI NOTE 14 PRO+ 5G 8/256GB DS 6.67"(MZB0I9OEU) BLACK
SMARTWATCH APPLE SE 3 40mm MEH34QL/A STARLIGHT-S/M
| Συμβατό με Λειτουργικό: | iOS |
| Υποστήριξη Applications: | Ναι |
SMARTWATCH APPLE SE 3 40mm MEH34QL/A STARLIGHT-S/M
SMARTWATCH APPLE SE 3 40mm MEH94QL/A MIDNIGHT-S/M
| Συμβατό με Λειτουργικό: | iOS |
| Υποστήριξη Applications: | Ναι |
SMARTWATCH APPLE SE 3 40mm MEH94QL/A MIDNIGHT-S/M