SMARTPHONE APPLE IPHONE AIR 5G 256GB MG2M4QL/A CLOUD WHITE
Άμεσα Διαθέσιμο
| Έκδοση Λειτουργικού: | iOS |
| Τεχνολογία Οθόνης: | Super Retina XDR display |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 6.5'' |
| Επεξεργαστής: | 6-Core (6-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 12 GB |
| Χωρητικότητα (Gb): | 256 GB |
SMARTPHONE APPLE IPHONE AIR 5G 256GB MG2M4QL/A CLOUD WHITE
| Έκδοση Λειτουργικού: | iOS |
| Τεχνολογία Οθόνης: | Super Retina XDR display |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 6.5'' |
| Επεξεργαστής: | 6-Core (6-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 12 GB |
| Χωρητικότητα (Gb): | 256 GB |
SMARTPHONE EGOBOO KBBUN350MINNIE MOBISTAR & POPSOCKET MINNIE & HANDS FREE
Περιορισμένο Απόθεμα
| Έκδοση Λειτουργικού: | Android |
| Τεχνολογία Οθόνης: | IPS |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 3,5'' |
| Επεξεργαστής: | 8-Core (8-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 4 GB |
| Χωρητικότητα (Gb): | 64 GB |
SMARTPHONE EGOBOO KBBUN350MINNIE MOBISTAR & POPSOCKET MINNIE & HANDS FREE
| Έκδοση Λειτουργικού: | Android |
| Τεχνολογία Οθόνης: | IPS |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 3,5'' |
| Επεξεργαστής: | 8-Core (8-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 4 GB |
| Χωρητικότητα (Gb): | 64 GB |
SMARTPHONE EGOBOO KBBUN350SUPERMAN MOBISTAR & SUPERMAN & HANDS FREE
Άμεσα Διαθέσιμο
| Έκδοση Λειτουργικού: | Android |
| Τεχνολογία Οθόνης: | IPS |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 3,5'' |
| Επεξεργαστής: | 8-Core (8-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 4 GB |
| Χωρητικότητα (Gb): | 64 GB |
SMARTPHONE EGOBOO KBBUN350SUPERMAN MOBISTAR & SUPERMAN & HANDS FREE
| Έκδοση Λειτουργικού: | Android |
| Τεχνολογία Οθόνης: | IPS |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 3,5'' |
| Επεξεργαστής: | 8-Core (8-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 4 GB |
| Χωρητικότητα (Gb): | 64 GB |
SMARTPHONE MOTOROLA MOTO EDGE 60 FUSION 5G 6.67'' (PB7E0059RO) 12GB/256GB FOREST BLUE
Άμεσα Διαθέσιμο
| Έκδοση Λειτουργικού: | Android |
| Τεχνολογία Οθόνης: | OLED |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 6,67'' |
| Επεξεργαστής: | 8-Core (8-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 12 GB |
| Χωρητικότητα (Gb): | 256 GB |
SMARTPHONE MOTOROLA MOTO EDGE 60 FUSION 5G 6.67'' (PB7E0059RO) 12GB/256GB FOREST BLUE
| Έκδοση Λειτουργικού: | Android |
| Τεχνολογία Οθόνης: | OLED |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 6,67'' |
| Επεξεργαστής: | 8-Core (8-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 12 GB |
| Χωρητικότητα (Gb): | 256 GB |
SMARTPHONE REALME 12 PRO+ 12GB/512GB DS 6.7"(RMX3840) SUBMARINER BLUE 2YRS
Άμεσα Διαθέσιμο
| Έκδοση Λειτουργικού: | Android |
| Τεχνολογία Οθόνης: | LCD |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 6.7" |
| Επεξεργαστής: | 8-Core (8-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 12 GB |
| Χωρητικότητα (Gb): | 512 GB |
SMARTPHONE REALME 12 PRO+ 12GB/512GB DS 6.7"(RMX3840) SUBMARINER BLUE 2YRS
| Έκδοση Λειτουργικού: | Android |
| Τεχνολογία Οθόνης: | LCD |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 6.7" |
| Επεξεργαστής: | 8-Core (8-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 12 GB |
| Χωρητικότητα (Gb): | 512 GB |
SMARTPHONE REALME GT8 PRO 16GB/512GB DS 6.79 URBAN BLUE
Περιορισμένο Απόθεμα
| Έκδοση Λειτουργικού: | Android |
| Τεχνολογία Οθόνης: | LCD |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 6.7" |
| Επεξεργαστής: | 8-Core (8-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 16 GB |
| Χωρητικότητα (Gb): | 512 GB |
SMARTPHONE REALME GT8 PRO 16GB/512GB DS 6.79 URBAN BLUE
| Έκδοση Λειτουργικού: | Android |
| Τεχνολογία Οθόνης: | LCD |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 6.7" |
| Επεξεργαστής: | 8-Core (8-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 16 GB |
| Χωρητικότητα (Gb): | 512 GB |
SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY A17 5G (SM-A176BZKAEUE) DS 6.7'' 4GB/128GB BLACK
Άμεσα Διαθέσιμο
| Έκδοση Λειτουργικού: | Android |
| Τεχνολογία Οθόνης: | Super Amoled |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 6.7" |
| Επεξεργαστής: | 8-Core (8-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 4 GB |
| Χωρητικότητα (Gb): | 128 GB |
SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY A17 5G (SM-A176BZKAEUE) DS 6.7'' 4GB/128GB BLACK
| Έκδοση Λειτουργικού: | Android |
| Τεχνολογία Οθόνης: | Super Amoled |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 6.7" |
| Επεξεργαστής: | 8-Core (8-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 4 GB |
| Χωρητικότητα (Gb): | 128 GB |
SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY A17 5G (SM-A176BZKDEUE) DS 6.7'' 8GB/256GB BLACK
Άμεσα Διαθέσιμο
| Έκδοση Λειτουργικού: | Android |
| Τεχνολογία Οθόνης: | Super Amoled |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 6.7" |
| Επεξεργαστής: | 8-Core (8-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 8 GB |
| Χωρητικότητα (Gb): | 256 GB |
SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY A17 5G (SM-A176BZKDEUE) DS 6.7'' 8GB/256GB BLACK
| Έκδοση Λειτουργικού: | Android |
| Τεχνολογία Οθόνης: | Super Amoled |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 6.7" |
| Επεξεργαστής: | 8-Core (8-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 8 GB |
| Χωρητικότητα (Gb): | 256 GB |
SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY A26 5G DS 6.7" (SM-A266BZKBEUE) BLACK 6GB/128GB
Άμεσα Διαθέσιμο
| Έκδοση Λειτουργικού: | Android |
| Τεχνολογία Οθόνης: | Super Amoled |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 6.7" |
| Επεξεργαστής: | 8-Core (8-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 6 GB |
| Χωρητικότητα (Gb): | 128 GB |
SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY A26 5G DS 6.7" (SM-A266BZKBEUE) BLACK 6GB/128GB
| Έκδοση Λειτουργικού: | Android |
| Τεχνολογία Οθόνης: | Super Amoled |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 6.7" |
| Επεξεργαστής: | 8-Core (8-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 6 GB |
| Χωρητικότητα (Gb): | 128 GB |
SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY A26 5G DS 6.7" (SM-A266BZKCEUE) BLACK 8GB/256GB
Περιορισμένο Απόθεμα
| Έκδοση Λειτουργικού: | Android |
| Τεχνολογία Οθόνης: | Super Amoled |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 6.7" |
| Επεξεργαστής: | 8-Core (8-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 8 GB |
| Χωρητικότητα (Gb): | 256 GB |
SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY A26 5G DS 6.7" (SM-A266BZKCEUE) BLACK 8GB/256GB
| Έκδοση Λειτουργικού: | Android |
| Τεχνολογία Οθόνης: | Super Amoled |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 6.7" |
| Επεξεργαστής: | 8-Core (8-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 8 GB |
| Χωρητικότητα (Gb): | 256 GB |
SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY A26 5G DS 6.7" (SM-A266BZWBEUE) WHITE 6GB/128GB
Άμεσα Διαθέσιμο
| Έκδοση Λειτουργικού: | Android |
| Τεχνολογία Οθόνης: | Super Amoled |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 6.7" |
| Επεξεργαστής: | 8-Core (8-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 6 GB |
| Χωρητικότητα (Gb): | 128 GB |
SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY A26 5G DS 6.7" (SM-A266BZWBEUE) WHITE 6GB/128GB
| Έκδοση Λειτουργικού: | Android |
| Τεχνολογία Οθόνης: | Super Amoled |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 6.7" |
| Επεξεργαστής: | 8-Core (8-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 6 GB |
| Χωρητικότητα (Gb): | 128 GB |
SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY A36 5G DS 6.7" (SM-A366BZABEUE) AWESOME WHITE 6GB/128GB
Άμεσα Διαθέσιμο
| Έκδοση Λειτουργικού: | Android |
| Τεχνολογία Οθόνης: | Super Amoled |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 6.7" |
| Επεξεργαστής: | 8-Core (8-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 6 GB |
| Χωρητικότητα (Gb): | 128 GB |
SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY A36 5G DS 6.7" (SM-A366BZABEUE) AWESOME WHITE 6GB/128GB
| Έκδοση Λειτουργικού: | Android |
| Τεχνολογία Οθόνης: | Super Amoled |
| Μέγεθος Οθόνης (Ίντσες): | 6.7" |
| Επεξεργαστής: | 8-Core (8-Πυρήνος) |
| Μνήμη RAM: | 6 GB |
| Χωρητικότητα (Gb): | 128 GB |