TV OLED QE65S90FATXXH QD SMART AI 100Hz
| Diagonal (inches): | 65'' |
| Refresh Rate: | 100 Hz |
| Quality Analysis: | Ultra HD 4K |
| Smart TV: | Yes |
TV OLED QE65S90FATXXH QD SMART AI 100Hz
TV OLED QE65S95FATXXH QD SMART AI 100Hz
| Diagonal (inches): | 65'' |
| Refresh Rate: | 100 Hz |
| Quality Analysis: | Ultra HD 4K |
| Smart TV: | Yes |
TV OLED QE65S95FATXXH QD SMART AI 100Hz
TV OLED QE77S90FAEXXH QD SMART ΑΙ 100Hz
| Diagonal (inches): | 77'' |
| Refresh Rate: | 100 Hz |
| Quality Analysis: | Ultra HD 4K |
| Smart TV: | Yes |
TV OLED QE77S90FAEXXH QD SMART ΑΙ 100Hz
TV REMOTE CONTROL L1370 ΣΥΜΒΑΤΟ ΓΙΑ SONY SMART
| Suitable Use for Devices: | TV |
| Colour: | Black |
| Extras: | Άμεσης Αντικατάστασης χωρίς Προγραμματισμό |
TV REMOTE CONTROL L1370 ΣΥΜΒΑΤΟ ΓΙΑ SONY SMART
TV REMOTE CONTROL L1598 ΣΥΜΒΑΤΟ ΓΙΑ SAMSUNG SMART
| Suitable Use for Devices: | TV |
| Colour: | Black |
| Extras: | Άμεσης Αντικατάστασης χωρίς Προγραμματισμό |
TV REMOTE CONTROL L1598 ΣΥΜΒΑΤΟ ΓΙΑ SAMSUNG SMART
TV REMOTE CONTROL MAGIC REMOTE MR24GN
| Suitable Use for Devices: | TV |
| Multilingual: | No |
| Colour: | Black |
TV REMOTE CONTROL MAGIC REMOTE MR24GN
TV REMOTE CONTROL MAGIC REMOTE MR25GB
| Suitable Use for Devices: | TV |
| Multilingual: | No |
| Colour: | Black |
TV REMOTE CONTROL MAGIC REMOTE MR25GB
TV REMOTE CONTROL RC18 (5210029095337) VESTEL/F&U/TELEFUNKEN/TURBO-X
| Suitable Use for Devices: | TV |
| Colour: | Black |
| Extras: | Άμεσης Αντικατάστασης χωρίς Προγραμματισμό. Εμβέλεια έως 10μ. Λειτουργεί με 2 μπαταρίες ΑΑΑ. Συμβατό |
TV REMOTE CONTROL RC18 (5210029095337) VESTEL/F&U/TELEFUNKEN/TURBO-X
TV REMOTE CONTROL RC19 (5210029095351) ΣΥΜΒΑΤΟ ΓΙΑ SAMSUNG,LG ΦΩΤΙΖΟΜΕΝΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ
| Suitable Use for Devices: | TV |
| Extras: | Άμεσης Αντικατάστασης χωρίς Προγραμματισμό με Φωτιζόμενο Πληκτρολόγιο. |
TV REMOTE CONTROL RC19 (5210029095351) ΣΥΜΒΑΤΟ ΓΙΑ SAMSUNG,LG ΦΩΤΙΖΟΜΕΝΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ
TV REMOTE CONTROL RC20 ΣΥΜΒΑΤΟ ΓΙΑ SONY
TV REMOTE CONTROL RC8 (5210029070044) ΣΥΜΒΑΤΟ ΓΙΑ SONY&SAMSUNG&LG
| Suitable Use for Devices: | TV |
| Multilingual: | No |
| Special Features: | Άμεσης Αντικατάστασης χωρίς Προγραμματισμό και Ρύθμιση. Εμβέλεια έως 8μ. |
| Colour: | Black |
| Extras: | Sony, Samsung, LG |
TV REMOTE CONTROL RC8 (5210029070044) ΣΥΜΒΑΤΟ ΓΙΑ SONY&SAMSUNG&LG
TV REMOTE CONTROL READY 5 (188-0046) ΓΙΑ LG,SAMSUNG,SONY, PHILIPS, PANASONIC
| Suitable Use for Devices: | TV |
| Multilingual: | No |
| Special Features: | Άμεσης Αντικατάστασης χωρίς Προγραμματισμό και Ρύθμιση. Εμβέλεια έως 8μ. |
| Colour: | Black |
| Extras: | Κατάλληλο για όλες τις τηλεοράσεις LG,SAMSUNG, SONY, PHILIPS και PANASONICΣυμβατό με όλα τα μοντέλα |
TV REMOTE CONTROL READY 5 (188-0046) ΓΙΑ LG,SAMSUNG,SONY, PHILIPS, PANASONIC