TV LCD BASE PT-1131 32'' -55'' 35kg ΜΕ ΜΟΝΟ ΤΗΛΕΣΚΟΠΙΚΟ ΒΡΑΧΙΟΝΑ
| Maximum Diagonal Screen TV: | 55' |
| For weight up: | 35 kg |
| Arm Type: | 2nd |
| TV Base: | On Wall |
| Dimension Vesa (PchY) (mm): | 200 x 200,400 x 400,300 x 300,300 x 200,400 x 300 |
TV LCD BASE PT-1131 32'' -55'' 35kg ΜΕ ΜΟΝΟ ΤΗΛΕΣΚΟΠΙΚΟ ΒΡΑΧΙΟΝΑ
TV LCD BASE PT-1423 37‘‘- 90" 75kg ΜΕ ΔΙΠΛΟ ΤΗΛΕΣΚΟΠΙΚΟ ΒΡΑΧΙΟΝΑ
| Maximum Diagonal Screen TV: | 85' |
| For weight up: | 75 kg |
| Arm Type: | 2nd |
| TV Base: | On Wall |
| Dimension Vesa (PchY) (mm): | 200 x 100,200 x 200,200 x 300,200 x 400,300 x 200,300 x 300,300 x 400,400 x 300,400 x 400,600 x 200, |
TV LCD BASE PT-1423 37‘‘- 90" 75kg ΜΕ ΔΙΠΛΟ ΤΗΛΕΣΚΟΠΙΚΟ ΒΡΑΧΙΟΝΑ
TV LCD BASE T364 32''-65'' 35KG ΔΑΠΕΔΟΥ
| Maximum Diagonal Screen TV: | 65' |
| For weight up: | 35 kg |
| Arm Type: | Steadily |
| TV Base: | On Floor |
| Dimension Vesa (PchY) (mm): | 600 x 400 |
TV LCD BASE T364 32''-65'' 35KG ΔΑΠΕΔΟΥ
TV LCD BASE TM2210 23''-43'' 20kg ΜΕ ΜΟΝΟ ΤΗΛΕΣΚΟΠΙΚΟ ΒΡΑΧΙΟΝΑ
| Maximum Diagonal Screen TV: | 43' |
| For weight up: | 20 kg |
| Arm Type: | 1st |
| TV Base: | On Wall |
| Dimension Vesa (PchY) (mm): | 75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200 |
TV LCD BASE TM2210 23''-43'' 20kg ΜΕ ΜΟΝΟ ΤΗΛΕΣΚΟΠΙΚΟ ΒΡΑΧΙΟΝΑ
TV LCD BASE TVCM1350BK ΟΡΟΦΗΣ 42 - 65" 45Kg
| Maximum Diagonal Screen TV: | 65' |
| For weight up: | 45 kg |
| Arm Type: | Steadily |
| TV Base: | On Roof |
| Dimension Vesa (PchY) (mm): | 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 100, 300 x 200, 300 x 300, 300 x 400, 400 x 200, 4 |
TV LCD BASE TVCM1350BK ΟΡΟΦΗΣ 42 - 65" 45Kg
| Diagonal (inches): | 32'' |
| Refresh Rate: | 60 Hz |
| Quality Analysis: | Full HD |
| Smart TV: | Yes |
| Diagonal (inches): | 32'' |
| Refresh Rate: | 50Hz |
| Quality Analysis: | Full HD |
| Smart TV: | Υποστηρίζεται |
TV LED 32MQF7000Z QLED GOOGLE TV HD 5ETH ΕΓΓΥΗΣΗ
| Diagonal (inches): | 32'' |
| Refresh Rate: | 60 Hz |
| Quality Analysis: | HD Ready |
| Smart TV: | Yes |
TV LED 32MQF7000Z QLED GOOGLE TV HD 5ETH ΕΓΓΥΗΣΗ
TV LED 32S4K SMART HD QLED ANDROID TV
| Diagonal (inches): | 32'' |
| Refresh Rate: | 60 Hz |
| Quality Analysis: | HD Ready |
| Smart TV: | Υποστηρίζεται |
TV LED 32S4K SMART HD QLED ANDROID TV
TV LED 32S5K SMART FHD QLED ANDROID TV
| Diagonal (inches): | 32'' |
| Refresh Rate: | 60 Hz |
| Quality Analysis: | Full HD |
| Smart TV: | Υποστηρίζεται |
TV LED 32S5K SMART FHD QLED ANDROID TV
TV LED 40MQE7000Z QLED GOOGLE TV FHD
| Diagonal (inches): | 40'' |
| Refresh Rate: | 60 Hz |
| Quality Analysis: | Full HD |
| Smart TV: | Yes |
TV LED 40MQE7000Z QLED GOOGLE TV FHD
TV LED 43S5K SMART FHD QLED ANDROID TV
| Diagonal (inches): | 43'' |
| Refresh Rate: | 60 Hz |
| Quality Analysis: | Full HD |
| Smart TV: | Yes |
TV LED 43S5K SMART FHD QLED ANDROID TV