Surge-Fiss-Extension cords
Showing 25 to 28 of 28 (3 Pages)
SNO0007
SIMPLE MULTISOCKET PSW401 4Θ (230-0015) WHITE ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΤΗ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Multisocket Type: | Extension Lead |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 4 |
| Length Cable: | 1,5 m |
8.90€
SNO0007
SIMPLE MULTISOCKET PSW401 4Θ (230-0015) WHITE ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΤΗ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Multisocket Type: | Extension Lead |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 4 |
| Length Cable: | 1,5 m |
8.90€
TPL0079
SIMPLE MULTISOCKET TAPO P100 SMART WHITE WIFI
Άμεσα Διαθέσιμο
| Multisocket Type: | Extension Lead |
| Posts: | 1 |
11.90€
TPL0079
SIMPLE MULTISOCKET TAPO P100 SMART WHITE WIFI
Άμεσα Διαθέσιμο
| Multisocket Type: | Extension Lead |
| Posts: | 1 |
11.90€
SNO0002
SIMPLE MULTISOCKET ΤΑΦ ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΤΗ CPAW301 (230-0030) 3Θ WHITE
Άμεσα Διαθέσιμο
| Multisocket Type: | Extension Lead |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 3 |
| Extras: | Shuko σε3 Shuko με on-off |
6.50€
SNO0002
SIMPLE MULTISOCKET ΤΑΦ ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΤΗ CPAW301 (230-0030) 3Θ WHITE
Άμεσα Διαθέσιμο
| Multisocket Type: | Extension Lead |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 3 |
| Extras: | Shuko σε3 Shuko με on-off |
6.50€
TEL0228
SIMPLE MULTISOCKET TELCO KF-B-04KA (150113) ΛΕΥΚΟ 3m 4Θ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Multisocket Type: | Extension Lead |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 4 |
| Length Cable: | 3 m |
| Extras: | Shuko se 4 Shuko µe on-off |
8.90€
TEL0228
SIMPLE MULTISOCKET TELCO KF-B-04KA (150113) ΛΕΥΚΟ 3m 4Θ
Άμεσα Διαθέσιμο
| Multisocket Type: | Extension Lead |
| Socket Type: | Schuko |
| Posts: | 4 |
| Length Cable: | 3 m |
| Extras: | Shuko se 4 Shuko µe on-off |
8.90€